Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Uite bre justitiarul luminii, cel mai indreptatit sa jigneasca!!Aici e doar partea tandra din el :rolleyes:

 

eu inteleg ca te ataci,dar deja esti penibila sa postezi o poza de 3 ori ....

 

Daca ai coae ,pune si o poza cu tine, ca de sapat facebook ul dupa poze care-s publice .....poate oricine...

 

 

Vezi ca am o pozat cu mine in chiloti cu pu.la sculata pe un site de homalai. Si nu glumesc. Te las pe tine sa ma cauti sa vad daca ma gasesti si sa mi-o postezi dupa aia...

 

Probabil esti tot o 'frumusete' ca si MDB aia de tot sari cu clanta :crack:

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu-s vre-un justitiar pe forum, dar ca idee, spuneai de MDB ca s-a luat in gura cu toata lumea...Cam ce-ti pare ca faci tu acum? Si nu-mi spune si mie ca-s urat si pitic, ca e lucru cunoscut de toata lumea.

 

 

Hai ca nu are sens, daca o zdreanta cauta poze cu mine pe facebook ca sa le posteze pe facebook si daca m-am contrazis cu 2 oameni.....inseamna ca fac ce-a facut pitica aia sau ca 'ma cert cu toata lumea', atunci evident vorbim intr-un dialect diferit si fiecare cu perceptia lui...

Nu ma intereseaza cat de urat sau cat de pitic esti,ca nu asta era ideea....

 

Intrasem pe topicu' asta din intamplare si am dat peste pozele cu bondoaca aia guraliva,atata tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca nu are sens, daca o zdreanta cauta poze cu mine pe facebook ca sa le posteze pe facebook si daca m-am contrazis cu 2 oameni.....inseamna ca fac ce-a facut pitica aia sau ca 'ma cert cu toata lumea', atunci evident vorbim intr-un dialect diferit si fiecare cu perceptia lui...

Nu ma intereseaza cat de urat sau cat de pitic esti,ca nu asta era ideea....

 

Intrasem pe topicu' asta din intamplare si am dat peste pozele cu bondoaca aia guraliva,atata tot

Intindem discutia fara rost... Ca idee, sa jignesti femei din motive banale, nu-mi pare deloc "barbateste", cu atat mai putin in discutii virtuale si publice, fara a cunoaste "live" persoanele in cauza. In plus, ideea cu cautatul pe facebook a pozelor cu tine, chiar a ta a fost... Profil de facebook public, forum public, nu vad de ce e nevoie de jigniri... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intindem discutia fara rost... Ca idee, sa jignesti femei din motive banale, nu-mi pare deloc "barbateste", cu atat mai putin in discutii virtuale si publice, fara a cunoaste "live" persoanele in cauza. In plus, ideea cu cautatul pe facebook a pozelor cu tine, chiar a ta a fost... Profil de facebook public, forum public, nu vad de ce e nevoie de jigniri... :blink:

 

Din cum decurge dialogu' cu tine probabil ori esti total ignorant si nu intelegi ce-ti spun si nu ai habar de cum s-a exprimat zdreanta aia (si nu cu mine,ca eu n-am stat prea mult la discutii cu ea, ci cu altii), ori esti vreun acolit de-al ei.

 

Nu toate femeile sunt FEMEI. Asta nu intelegi tu. Nu are nici o treaba cu barbateste, cu a fi barbat si cu alte sloganuri din astea de ca.cat.

 

Nu tre sa o cunosc 'live' pe zdreanta care injura pe toti de toate si jigneste in tot felu', ca sa-mi permit sa-i raspund cu aceeasi moneda.

 

Ideea cu cautatu' pe facebook ti-am sugerat-o dupa ce ana.maria postase o poza cu mine si aici si pe alt topic,de parca VAI DOAMNE, a gasit o poza cu mine in poponeata GOL.

 

Eu doar i-am spus ca are access la un profil public,si oricine poate sa-mi intre pe profil si sa-mi vada orice poza.

 

Si pana la urma, despre care jigniri vorbim?

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cum decurge dialogu' cu tine probabil ori esti total ignorant si nu intelegi ce-ti spun si nu ai habar de cum s-a exprimat zdreanta aia (si nu cu mine,ca eu n-am stat prea mult la discutii cu ea, ci cu altii), ori esti vreun acolit de-al ei.

 

Nu toate femeile sunt FEMEI. Asta nu intelegi tu. Nu are nici o treaba cu barbateste, cu a fi barbat si cu alte sloganuri din astea de ca.cat.

 

Nu tre sa o cunosc 'live' pe zdreanta care injura pe toti de toate si jigneste in tot felu', ca sa-mi permit sa-i raspund cu aceeasi moneda.

 

Ideea cu cautatu' pe facebook ti-am sugerat-o dupa ce ana.maria postase o poza cu mine si aici si pe alt topic,de parca VAI DOAMNE, a gasit o poza cu mine in poponeata GOL.

 

Eu doar i-am spus ca are access la un profil public,si oricine poate sa-mi intre pe profil si sa-mi vada orice poza.

 

Si pana la urma, despre care jigniri vorbim?

Din moment ce n-a avut un dialog cu tine si nu te-a insultat, de ce consideri ca tre' sa o jignesti tu? Daca era in viata reala si lua mortii la tranta sa zicem, unui grup de motociclisti, te opreai si te apucai sa o jignesti? Nu o cunosc personal si nici virtual decat asa in mare... Asta ca sa nu-ti faci idei aiurea. In ce priveste capitolul femei, cum sunt si care ce sunt, nu cred ca esti in masura sa-mi arati "diferentele". In ce priveste postarea pozei cu tine, nu stiam ca a mai fost "pusa" nici aici, nici pe alt topic si oricum, nu vad ce e asa mare lucru. Cum spui si tu, e pe un profil public.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce n-a avut un dialog cu tine si nu te-a insultat, de ce consideri ca tre' sa o jignesti tu? Daca era in viata reala si lua mortii la tranta sa zicem, unui grup de motociclisti, te opreai si te apucai sa o jignesti? Nu o cunosc personal si nici virtual decat asa in mare... Asta ca sa nu-ti faci idei aiurea. In ce priveste capitolul femei, cum sunt si care ce sunt, nu cred ca esti in masura sa-mi arati "diferentele". In ce priveste postarea pozei cu tine, nu stiam ca a mai fost "pusa" nici aici, nici pe alt topic si oricum, nu vad ce e asa mare lucru. Cum spui si tu, e pe un profil public.

 

M3n, no offense,da' tu esti chiar cu capu'? Tu nu citesti ce scriu?

 

Am zis ca pe langa faptu ca s-a balacarit cu o gramada de lume, s-a balacarit si cu mine,dar putin,pt ca mi-am dat seama ce fel de zdreanta e, si nu mi-am pus mintea pt ca stiam ca as fi sfarsit injurandu-ma cu ea,asa cum faceau ceilalti forumisti.

 

Probabil e cum am insinuat, nu stiu in ce 'masura' te cunosti tu virtual cu zdreanta, dar este limpede ca ai ochelari de cal pe cap si vezi doar ce vrei tu....

 

Ea , saraca micuta si nevinovata, iar eu cel rau care vai doamne, o JIGNESTE.....

 

Ar fi trebuit sa vezi in pu.la mea ce vorbe a adresat ALTORA si cum s-a comportat pe net inainte sa dai din gura in necunostinta de cauza si sa-i iei apararea....

 

Sugerez sa incheiem aici subiectul,pentru ca e mai mult decat evident ca avem opinii total diferite fata de respectiva 'domnisoara' (si nu numai)..

 

In ce priveste capitolul femei, cum sunt si care ce sunt, nu cred ca esti in masura sa-mi arati "diferentele".

 

Cand am zis ca nu toate femeile sunt FEMEI am GENERALIZAT si pot demonstra cu exemple clare (daca e pana acolo).

 

Si chiar sunt FOARTE in masura sa argumentez cu exemple afirmatia mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-ti arat ce-ai scris si cine-i cu capu'...

"cum s-a exprimat zdreanta aia (si nu cu mine,ca eu n-am stat prea mult la discutii cu ea, ci cu altii" Ai scris ca nu cu tine, ca n-ai stat prea mult la discutii cu ea

"Nu toate femeile sunt FEMEI. Asta nu intelegi tu." Asta nu inteleg eu... Ai prins ideea?

"Am zis ca pe langa faptu ca s-a balacarit cu o gramada de lume, s-a balacarit si cu mine,dar putin,pt ca mi-am dat seama ce fel de zdreanta e, si nu mi-am pus mintea pt ca stiam ca as fi sfarsit injurandu-ma cu ea,asa cum faceau ceilalti forumisti." Exact asta faci, doar ca ea nu-ti raspunde.

"Ar fi trebuit sa vezi in pu.la mea ce vorbe a adresat ALTORA si cum s-a comportat pe net inainte sa dai din gura in necunostinta de cauza si sa-i iei apararea...." Nu iau apararea nimanui, ma legam strict de limbajul si "mahalagismul" de care dai dovada.

"Si chiar sunt FOARTE in masura sa argumentez cu exemple afirmatia mea..." Aici poti argumenta doar din experienta ta si cu un asa vocabular si comportament, inteleg si frustrarile, esecurile, dezamagirile, e.t.c.

Suntem deacord intr-o singura privinta, aceea de a incheia discutia aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohhhh nuuuu ... :(

Here we go again ... cata apa ii dai, atata macina.

 

Imi place caterinca, dar si voi exagerati la adresa lui, cu baicar subnutrit, corp dezordonat (asta e de la mine :crack: )s.a.m.d.

 

Nu este deloc frumos cum scrie la adresa Anei !

 

Adrian,cum a scris si pupila spalacita,nu este frumos,etic sau moral sa o jignesti asa.(ea sau oricare alta fata). Daca esti baiat finut, nu o vei mai face "zdreanta". :ok:

Incearca niste cuvinte mai putin acide !

 

Edit: parca era topic pentru fete, ce dracu cauta poza lu' Adrian aici, eu si alti pularai?!Haideti, pass alle de aici ! :bounce:

Editat de Ice-D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bla bla bla

 

Hai ca deja ti-ai preparat singur reteta de ingoranta ....deja este stiut ca in orice discutie forumistica se atineg punctul in care un interlocutor,din lipsa de argumente, incepe cu apelativele 'frustrat', 'limitat' etc...

 

Sincer nici nu-mi bat capu' cu tine.

 

Regret ca nu sunt online cei si cele care avut conflict cu ea, ca poate daca o auzeai din gura altora, poate prezenta mai multa veridicitate si credibilitate....

 

Imi pare rau ca mi-am pierdut vremea cu tine, esti genu 'one track mind'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place caterinca, dar si voi exagerati la adresa lui, cu baicar subnutrit, corp dezordonat (asta e de la mine :crack: )s.a.m.d.

 

Nu este deloc frumos cum scrie la adresa Anei !

 

Adrian,cum a scris si pupila spalacita,nu este frumos,etic sau moral sa o jignesti asa.(ea sau oricare alta fata). Daca esti baiat finut, nu o vei mai face "zdreanta". :ok:

Incearca niste cuvinte mai putin acide !

 

Edit: parca era topic pentru fete, ce dracu cauta poza lu' Adrian aici, eu si alti pularai?!Haideti, pass alle de aici ! :bounce:

 

 

La ce atitudine are si cum se exprima,asa i-o intorc si eu...

 

Vad ca din ce in ce mai multa lume sufera de sindromul de 'virgin/virgina' pe forumu' asta..... un fel de pseudo-bun simt exacerbat in randu' motociclistilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca deja ti-ai preparat singur reteta de ingoranta ....deja este stiut ca in orice discutie forumistica se atineg punctul in care un interlocutor,din lipsa de argumente, incepe cu apelativele 'frustrat', 'limitat' etc...

 

Sa inteleg ca de asta ai ticuri verbale precum "pixda" "frustrat" etc ?

 

Dude, te ataci singur.

Editat de robertd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... am si eu o curiozitate, ca am vazut discutandu-se subiectu':nu e frumos sa jignesti femei...da' e ok sa jignesti barbati?

wtf? de unde si pana unde tratamentul asta preferential?

 

P.S. si faza aia cu "nu toate femeile sunt femei" cred ca e mai corect spusa gen "nu toate femeile sunt doamne" or smth.

dar "toti barbatii e niste porci". n-am vazut o femeie sa sara in apararea barbatilor asa cum sariti voi in apararea lor. desi unele nu merita a fi aparate...

 

standarde duble mon cher...

http://9gag.com/gag/4902277

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai pe topicul dedicat femeilor nu se certau barbatii crackup.gifcrackup.gifcrackup.gif

e de la caldura? unsure.gif

Probabil...Toti ne vedem cei mai frumosi si destepti. Nimeni nu mai e ca noi. :unsure:

Ca idee: nici eu nu sunt fana MDB, pentru ca mai are mult de crescut intelectual, dar sa ma iau de fizicul ei mi se pare copilaresc. Fiecare arata cum l-a lasat Dumnezeu. Ar trebui sa fiti mandri de fetele motocicliste si sa le incurajati. Dar probabil intre motociclisti competitia si testosteronul sunt prea mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... am si eu o curiozitate, ca am vazut discutandu-se subiectu':nu e frumos sa jignesti femei...da' e ok sa jignesti barbati?

wtf? de unde si pana unde tratamentul asta preferential?

 

P.S. si faza aia cu "nu toate femeile sunt femei" cred ca e mai corect spusa gen "nu toate femeile sunt doamne" or smth.

dar "toti barbatii e niste porci". n-am vazut o femeie sa sara in apararea barbatilor asa cum sariti voi in apararea lor. desi unele nu merita a fi aparate...

 

standarde duble mon cher...

http://9gag.com/gag/4902277

 

Eh,aici ai pus punctul pe i, asa este !(topicul barbatul sau motocicleta=prostie curata, parerea mea).Avand in vedere cele scrise mai sus, sunteti niste capre needucate, bune de ciocan si cu toate astea, va iubim la nebunie. Se poate inchide topicu' :laugh: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ravenitza: faptul ca m-am legat de fizicul ei este cu mult mai putin grav raportat la toate vorbele ei pe forum,aroganta de care da dovada, jignirile aduse altor fete/femei de pe aici si altor membri....

 

Crede-ma,stiu ce spun....

 

poate am exagerat cand am facut-o zdreanta pe ana.maria (dar ea stie ca-s prost), dar fata de MDB nu am nici o remuscare,indiferent ce as spune despre ea...ala e un specimen oligofren..

 

N-as face niciodata misto de fizicul unei femei,cu atat mai mult de un handicap sau ceva de genu, dar din punctul MEU de vedere, ea si-a meritat orice replica am scris aici despre ea...

 

Uneori,exista si exceptii...

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...