Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

ravenitza: faptul ca m-am legat de fizicul ei este cu mult mai putin grav raportat la toate vorbele ei pe forum,aroganta de care da dovada, jignirile aduse altor fete/femei de pe aici si altor membri....

 

Crede-ma,stiu ce spun....

 

poate am exagerat cand am facut-o zdreanta pe ana.maria (dar ea stie ca-s prost), dar fata de MDB nu am nici o remuscare,indiferent ce as spune despre ea...ala e un specimen oligofren..

 

N-as face niciodata misto de fizicul unei femei,cu atat mai mult de un handicap sau ceva de genu, dar din punctul MEU de vedere, ea si-a meritat orice replica am scris aici despre ea...

 

Uneori,exista si exceptii...

Tu ai avut o problema si cu mine pe topicul despre moderatori. Ca si atunci iti recomand acelasi lucru: ocupa-te de viata ta si mai lasa forumul! Sincer. Fara nicio urma de rautate! Dai prea multa importanta unui forum, unde sunt adunate fel de fel de caractere, unde nu toata lumea indeplineste criteriile tale intelectuale, dar poate le implinesc pe ale altora. Invata sa triezi informatiile si sa nu mai iei personal parerea unei pustoaice atata timp cat tu nu te simti cu musca pe caciula. Si eu m-am certat cu ea, dar diferenta e ca eu imi stiu nivelul, ea mai are de crescut din multe puncte de vedere, asa ca nu am stat la prea multe discutii.

 

 

Iar acum ontopic ca tot nu am mai postat de mult. Si cu rugamintea: pls incetati cu offtopicurile...

 

La un eveniment de motociclisti:

post-7727-0-31168600-1343820322_thumb.jpg

post-7727-0-01573400-1343820343_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu ai avut o problema si cu mine pe topicul despre moderatori. Ca si atunci iti recomand acelasi lucru: ocupa-te de viata ta si mai lasa forumul! Sincer. Fara nicio urma de rautate! Dai prea multa importanta unui forum, unde sunt adunate fel de fel de caractere, unde nu toata lumea indeplineste criteriile tale intelectuale, dar poate le implinesc pe ale altora. Invata sa triezi informatiile si sa nu mai iei personal parerea unei pustoaice atata timp cat tu nu te simti cu musca pe caciula. Si eu m-am certat cu ea, dar diferenta e ca eu imi stiu nivelul, ea mai are de crescut din multe puncte de vedere, asa ca nu am stat la prea multe discutii.

 

 

Iar acum ontopic ca tot nu am mai postat de mult. Si cu rugamintea: pls incetati cu offtopicurile...

 

La un eveniment de motociclisti:

 

 

Eu vad ca multi sufera de mania atentiei.

 

Eu nu-mi amintesc sa fi avut o 'problema' cu tine. Daca te-am bagat in seama o data sau daca ti-am adresat 2 propozitii nu inseamna ca poti exagera atat de departe incat sa spui ca 'am avut o problema'.

 

Ce ironic sa-mi spui sa-mi vad de viata si ca dau prea multa importanta unui FORUM, unde culmea, tu esti 'moderatoare'.... Simti ipocrizia? sau vrei sa ti-o desenez?

 

Eu n-am cum sa iau drept 'personal' provenind de la o coarda mica precum MDB pentru ca nu m-am pus in situatia de a ma 'intepa' cu ea asa cum au facut-o altii...

 

Faza-i ca oameni de teapa ei nu prea evolueaza si raman constanti in aroganta,nerusinare si prostie....

 

Te rog nu mai veni cu atitudinea asta de tip 'condescending'....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad ca multi sufera de mania atentiei.

 

Eu nu-mi amintesc sa fi avut o 'problema' cu tine. Daca te-am bagat in seama o data sau daca ti-am adresat 2 propozitii nu inseamna ca poti exagera atat de departe incat sa spui ca 'am avut o problema'.

 

Ce ironic sa-mi spui sa-mi vad de viata si ca dau prea multa importanta unui FORUM, unde culmea, tu esti 'moderatoare'.... Simti ipocrizia? sau vrei sa ti-o desenez?

 

Eu n-am cum sa iau drept 'personal' provenind de la o coarda mica precum MDB pentru ca nu m-am pus in situatia de a ma 'intepa' cu ea asa cum au facut-o altii...

 

Faza-i ca oameni de teapa ei nu prea evolueaza si raman constanti in aroganta,nerusinare si prostie....

 

Te rog nu mai veni cu atitudinea asta de tip 'condescending'....

 

I rest my case :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi va certati iar MDB va jigni sau se va contra in continuare ...si ce-ati realizat? nimic....

 

... etete ca am ajuns la postul cu nr 666 rock.gif

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh uite ca NU TE CONFUND!

 

Ai ales un exemplu prost. Aici e o chestie de semantica si am scris fatza pt ca daca scriam 'fata' putea fi citit in 2 feluri.

 

Te rog sa-mi dezgropi mai multe posturi si sa-mi spui cat de des folosesc eu 'tz' si 'sh'.

 

Eu cred ca vrei sa te scarpini de niste exemple de k.k.t doar asa, ca sa dai din gura..

 

voi va certati iar MDB va jigni sau se va contra in continuare ...si ce-ati realizat? nimic....

 

Nu se cearta nimeni....ca sa citez pe cineva: "e doar un forum".

 

Da' ma amuza faptu' ca acum cateva luni zburau amenintari si smardoieli virtuale intre MDB vs. 'the people', iar acu' toti o ard gen "hai ba, ca nu era asa rea (de gura)"...

 

Ipocrizia asta....

 

Din partea mea chiar mi se rupe de aia si de evolutia ei,eu il privesc doar ca pe un subiect de discutie pe un forum si-atat. Alte aspecte depasesc sfera mea de interes..:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat clasa tuturor japonezelor, italiencelor s.a. Vand 954, cumpar s1000rr :)

 

Era de asteptat, dar ca ergonomie, in oras, la mersu de zi cu zi cum e?

 

Am auzit ca astia de la BMW ofera la test drive mobre..

 

Ce mai au in afara de S1000RR ?

Oricum eu nu sunt in Bucuresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat clasa tuturor japonezelor, italiencelor s.a. Vand 954, cumpar s1000rr :)

Ai avut erectie? ... Ca asa am citit eu undeva

 

post-7727-0-01573400-1343820343_thumb.jpg

 

misto motorul :)

 

adriane , du-te si sufera in alta parte . strici frumusete de topic ...

Chiar asa ... n-a comentat nimic Hadrian de Ravenitza? ...

Ia zi ma ... e o motociclista buna sau nu ? da' lasa .. ca oricum esti pe ignore, poti sa nu raspunzi ...

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era de asteptat, dar ca ergonomie, in oras, la mersu de zi cu zi cum e?

E foarte foarte usoara. O compar cu un R6. Foarte lunga, dar ingusta. Pozitia nu e tocmai comfortabila (iti amortesc mainile). Se strecoara foarte bine, ciclistica nemaipomenita, la 150 se comporta precum un Logan la 60-70. :D

Clar nu e pentru oras, se incalzeste fantastic. Combinata cu caldura din Bucuresti la 40 grade+ nu e tocmai ceva de vis, dar per ansamblu o aseman cu stereotipul barbatului perfect :)

 

Ai avut erectie? ... Ca asa am citit eu undeva

Orgasm multiplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic - in poza unde ai fost deconspirat Adrian, care din cei doi esti tu? :crack:

 

si acum on topic, pentru fata cu dureri in stoi - este al draq de greu sa urmareasca omul ce scrie in posturile tale. parol, imi fug ochii-n stanga, o sa fac tip nervos! inima mare, da' sa putem citi si noi in liniste ce prostii a mai facut MDB!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acum on topic, pentru fata cu dureri in stoi - este al draq de greu sa urmareasca omul ce scrie in posturile tale. parol, imi fug ochii-n stanga, o sa fac tip nervos! inima mare, da' sa putem citi si noi in liniste ce prostii a mai facut MDB!

Pune banda izolanta pe toata partea stanga a ecranului. ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama mama ce distractie pe aici show nu altceva :crack:

@Adrian B pritene sa mor daca ai vreo treaba cu viata si mai mult cu motociclismul nu e primul topic unde te vad pe dinafara total lasa te frate de motociclism ca intro zi nici motoru nu o sa te mai suporte

@Biraid daca zici ca nu se compara cu italience inseamna ca nu ai mers pe vreuna :bounce: glumesc...am testat si eu motorul frate caldura care o degaja sub sa nu am pomenit la nici un motor vreodata nici la ducati unde e mai normal sa se intample asta nu stiu cum e ptr o fata sa conduca bmw ala creca tre racire fortata ptr aia mica parerea mea :crack: ...bafta(eu dupa ce am mers cu el juma de ora aveam oualele omleta:))

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...