Sari la conținut

Amicu meu Bubu (aprilia rally50 AC)


zane94
 Share

Postări Recomandate

Doamne cata imbecilitate zace in tine. La cate tampenii ai aberat pe forumul asta ar trebui sa te tarai intr-o grota si sa stai acolo ani buni. Din cauza indivizilor ca tine ar trebui data o lege sa limiteze accesul la internet puberilor din teapa ta.

 

@zane:

Pune mana pe-un atestat (faza cu mersul pe alei n-o cred, sa ma picuri cu ceara) si o casca mai de Doamne-ajuta si nu fi zmeu ca e pacat de anii tai.

 

 

aceste cuvinte care ne doare:

 

acum cateva zile,m-am dat cu scuteru' meu pe mahalauoa di' p'la mine,si vrea sa zica eu ca merjeam cu 80-90,chiar lam luat pe unu cu un R6,si ciripesc serios!ala merjea in blanet,eu nu,cam la juma' cu acceleratie!

ce p'''' mea e aia "casca" ??aica sa pui mana la gura cand casti?

am auzit p'aci-lea ca cica la acest forum,exista unu sub-forum,care e special pentru zgutre,eu nu prea stie ce e alea.....sube-forumuri.iam intrebat pe pretenii mei,cu care fac jgoala,ce e alea si iei mi-o spus ca nu stie,atunci mam enervat,caci atunci miam dat seama ca am preteni mai prosti ca mine.................

 

 

 

uite de asta m-am cam saturat eu(i-am mai spus pustiului odata,dar se pare ca nu prea intelge)

oameni buni(zane94 si Denis...) cu aveti fratilor?

zane,exista un sub forum,SPCIAL PENTRU SCUTERE....daca nu ai observat,aici este MOTOCICLETA MEA....nu este SCUTERUL MEU!

denis,numai arunca cu injurii aiurea,ca nu stii de unde sare iepurele

 

jorjele,nu pot uita replica ta....."mai zane,daca te-ai duce acum la tacto',si l-ai intreba de ce a luat-o pe maicata ca acum e cam naspa,ti-ar trage unde peste mestecatoare de mananci cu paiul o saptamana!!"

 

:scratch: :D

 

 

P.S.: cam atat am avut de zis.......

P.P.S:zane,iti explic concluzia,numai deschide topicuri unde nu trebe,si mai ales nu deschide topicuri aiurea!

P.P.P.S:eu aici ma opresc cu off-topicul

Editat de Mihai_J4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serres este un circuit din Grecia unde se mai organizeaza curse moto - private sau de campionat

 

Si scuterul e scuter, nu e motocicleta. De ce? Cel mai simplu raspuns: Pentru ca daca era motocicleta trebuia sa ai A-ul...

 

pe unde e circuitul ala :D?! ca la vara m-as opri un pic pe acolo

 

ah, iar daca scuterul nu e motocicleta, atunci de ce pentru scuterele de 150 imi trebuie a-ul?! ca daca nu-mi trebuie, zi-mi, ca sa nu mai plec saptamana viitoare sa caut oferte pentru a :P

 

Oare sectiunea scutere pentru cine e? Ne`o lasi noua , care nu avem nici o treaba cu scuterele?Ar fi pacat..

 

Si ce ziceai scuterul e o categorie de motocicleta ? As zice ca lucrurile stau total diferit..Motocicleta - scuter ; masina - caruta?

 

Oare sectiunea de supermoto pentru cine e? sau cea de motociclete de viteza?! eu as zice, si altii de atlfel, ca scuterul, e o motocicleta, doar are 2 roti, un motor, merge pe unde merg si restul motocicletelor, iar in multe tari iti trebuie si un permis ... sau nah, ceva care se da cu politia si nu cu scoala de soferi

 

p.s. ... dau 700 de euro :huh:

 

Doamne cata imbecilitate zace in tine. La cate tampenii ai aberat pe forumul asta ar trebui sa te tarai intr-o grota si sa stai acolo ani buni. Din cauza indivizilor ca tine ar trebui data o lege sa limiteze accesul la internet puberilor din teapa ta.

 

lasa ca nici nu aia mai mari nu tie rusine cateodata :scratch:

 

app... scuterule luat din banii mei, nu din ai parintilor...

adica din alocatia aia de 30 de lei, sau cat o mai fi?!

Editat de Un_vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... am vazut ca mai sunt cateva scutere pe aici, hai sa il prezint si pe al meu.

 

Am o aprilia rally din '98, e in mainile mele de aproape 2 ani (inca nu am atestat sau carnet dar nici nu circul pe strada), prinde 80, are 14000, nu am intampinat nici o problema cu ea, :scratch: ...

hmm... ce sa mai zic... app...mai exact e fabricata pe 1 aprilie 1998 (si nui facuta la panarama)...

A, si era sa uit, e prima mea motocicleta... sper sa mai urmeze.

 

ca sa bag si ceva date tehnice exacte:

motor 2t , monocilindru, 49,26cmc, motor minarelli, carburator del'orto (sau cum se scrie, ca nush exact), etc. :P

Este adevarat ca asculti Parazitii? Mi-am dat seama dupa semnatura!

 

hmm... am vazut ca mai sunt cateva scutere pe aici, hai sa il prezint si pe al meu.

 

Am o aprilia rally din '98, e in mainile mele de aproape 2 ani (inca nu am atestat sau carnet dar nici nu circul pe strada), prinde 80, are 14000, nu am intampinat nici o problema cu ea, :D ...

hmm... ce sa mai zic... app...mai exact e fabricata pe 1 aprilie 1998 (si nui facuta la panarama)...

A, si era sa uit, e prima mea motocicleta... sper sa mai urmeze.

 

ca sa bag si ceva date tehnice exacte:

motor 2t , monocilindru, 49,26cmc, motor minarelli, carburator del'orto (sau cum se scrie, ca nush exact), etc. :huh:

Este adevarat ca asculti Parazitii? Mi-am dat seama dupa semnatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este adevarat ca asculti Parazitii? Mi-am dat seama dupa semnatura!

 

 

Este adevarat ca asculti Parazitii? Mi-am dat seama dupa semnatura!

dap... in general ascult hip hop...

 

adica din alocatia aia de 30 de lei, sau cat o mai fi?!

 

alocatia noastra de toate zilele e de 40 lei, oricum...nam folosit doar alocatia ci si bani din restul de pachet, cemi mai dadeau bunicii, pe scurt toti bani care i prindeam la mana ii bagam in pusculitza...

app...si 700 de euro pe ce dai? ca nu am inteles...

 

aceste cuvinte care ne doare:

 

acum cateva zile,m-am dat cu scuteru' meu pe mahalauoa di' p'la mine,si vrea sa zica eu ca merjeam cu 80-90,chiar lam luat pe unu cu un R6,si ciripesc serios!ala merjea in blanet,eu nu,cam la juma' cu acceleratie!

ce p'''' mea e aia "casca" ??aica sa pui mana la gura cand casti?

am auzit p'aci-lea ca cica la acest forum,exista unu sub-forum,care e special pentru zgutre,eu nu prea stie ce e alea.....sube-forumuri.iam intrebat pe pretenii mei,cu care fac jgoala,ce e alea si iei mi-o spus ca nu stie,atunci mam enervat,caci atunci miam dat seama ca am preteni mai prosti ca mine.................

 

 

 

uite de asta m-am cam saturat eu(i-am mai spus pustiului odata,dar se pare ca nu prea intelge)

oameni buni(zane94 si Denis...) cu aveti fratilor?

zane,exista un sub forum,SPCIAL PENTRU SCUTERE....daca nu ai observat,aici este MOTOCICLETA MEA....nu este SCUTERUL MEU!

denis,numai arunca cu injurii aiurea,ca nu stii de unde sare iepurele

 

jorjele,nu pot uita replica ta....."mai zane,daca te-ai duce acum la tacto',si l-ai intreba de ce a luat-o pe maicata ca acum e cam naspa,ti-ar trage unde peste mestecatoare de mananci cu paiul o saptamana!!"

 

:scratch: :D

 

 

P.S.: cam atat am avut de zis.......

P.P.S:zane,iti explic concluzia,numai deschide topicuri unde nu trebe,si mai ales nu deschide topicuri aiurea!

P.P.P.S:eu aici ma opresc cu off-topicul

tu ti neaparat sa ma enervezi?

 

pe unde e circuitul ala :P?! ca la vara m-as opri un pic pe acolo

 

ah, iar daca scuterul nu e motocicleta, atunci de ce pentru scuterele de 150 imi trebuie a-ul?! ca daca nu-mi trebuie, zi-mi, ca sa nu mai plec saptamana viitoare sa caut oferte pentru a :huh:

 

 

 

Oare sectiunea de supermoto pentru cine e? sau cea de motociclete de viteza?! eu as zice, si altii de atlfel, ca scuterul, e o motocicleta, doar are 2 roti, un motor, merge pe unde merg si restul motocicletelor, iar in multe tari iti trebuie si un permis ... sau nah, ceva care se da cu politia si nu cu scoala de soferi

app...ai zis cam ce nu am avut eu timp sa zic ...ms...

Editat de zane94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alocatia noastra de toate zilele e de 40 lei, oricum...nam folosit doar alocatia ci si bani din restul de pachet, cemi mai dadeau bunicii, pe scurt toti bani care i prindeam la mana ii bagam in pusculitza...

app...si 700 de euro pe ce dai? ca nu am inteles...

adica bani de la parinti ... + alocatia binenteles ... cat despre restul ... ai sa te prinzi candva :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alocatia noastra de toate zilele e de 40 lei

 

Ehe... daca stiam, repetam si eu cateva clase, sa mai prind niste ani de alocatie sa imi fie mai usor sa imi iau motor :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zane,esti prea prost sa taci!

Sper sa mori! :scratch:

 

zmardoi mic... brrrr...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app... ca mi-am amintit acum

 

SCĂTER, scutere, s.n. Tip de motocicletã usoarã, cu roti mici, cu motorul asezat, de obicei, sub saua conducãtorului, permitând acestuia sã stea într-o pozitie comodã (ca pe scaun), si care poate transporta una sau douã persoane

 

uat din dex...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app... ca mi-am amintit acum

 

SCĂTER, scutere, s.n. Tip de motociclet? usoar?, cu roti mici, cu motorul asezat, de obicei, sub saua conduc?torului, permitând acestuia s? stea într-o pozitie comod? (ca pe scaun), si care poate transporta una sau dou? persoane

 

uat din dex...

 

 

unde ai dat copy-paste a fost corect....unde ai scris tu.....NU...

 

 

mai stiu eu pe cineva care zice la nipru motoreta.......asa ca,de ce nu poate fii scuteru' motocicleta?

 

 

P.S.: am vazut scuter cu motorul sub podeaua unde sta cu picioare pilotu',cu roti de 21* 2,75,cu 3 locuri.....mi se pare ca avea si jacuzzi......= scuter?

 

 

dezvolta putin......ROTI MICI???????

 

 

pe langa aia de tractor si aia de Ural e roata mica.....

Editat de Mihai_J4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai dat copy-paste a fost corect....unde ai scris tu.....NU...

 

 

mai stiu eu pe cineva care zice la nipru motoreta.......asa ca,de ce nu poate fii scuteru' motocicleta?

 

 

P.S.: am vazut scuter cu motorul sub podeaua unde sta cu picioare pilotu',cu roti de 21* 2,75,cu 3 locuri.....mi se pare ca avea si jacuzzi......= scuter?

 

 

dezvolta putin......ROTI MICI???????

 

 

pe langa aia de tractor si aia de Ural e roata mica.....

 

poi roti mici pe langa o motocicleta normala (acea definitie e generalizata, deoarece exista si scutere cu roti mai dar mare parte is mici)

iar chestia cu motoreta sunt persoane care zic la motociclete asa, altii la scutere, alti la mopede... fiecare cum il taie capu... eu sincer nu folosesc cuvantul deoarece nu imi place.

oricum ca tot vorbesti de rotile de ural pe langa alea de tractor. daca faci oleak de efort psihic iti dai seama ca tractorul nu are nici o treaba cu motociclete si scutere. asa ca nu mai posta doar pentru a te baga si tu in seama sau pentru a incerca a imi inchide mie gura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi roti mici pe langa o motocicleta normala (acea definitie e generalizata, deoarece exista si scutere cu roti mai dar mare parte is mici)

iar chestia cu motoreta sunt persoane care zic la motociclete asa, altii la scutere, alti la mopede... fiecare cum il taie capu... eu sincer nu folosesc cuvantul deoarece nu imi place.

oricum ca tot vorbesti de rotile de ural pe langa alea de tractor. daca faci oleak de efort psihic iti dai seama ca tractorul nu are nici o treaba cu motociclete si scutere. asa ca nu mai posta doar pentru a te baga si tu in seama sau pentru a incerca a imi inchide mie gura.

 

 

 

auzi mane.....e in 4T sau in 2T???

 

daca e in 2T cata benzina bagi in ulei? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...