Sari la conținut

Drumuri de mers la sfarsit de saptamana


crazydriver
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 315
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai da nu stiu ce aveti cu primitu asta, gasca asta nu are poarta cu zavor la intrare, cine are chef de plimbare sa fie prezent. Si-a cumparat anna sosea si nu am aflat ? :cheers:

 

 

:angry:

Sa nu va luati voi autostrada si sa ma lasati amanet :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da nu stiu ce aveti cu primitu asta, gasca asta nu are poarta cu zavor la intrare, cine are chef de plimbare sa fie prezent. Si-a cumparat anna sosea si nu am aflat ? :angry:

 

:cheers:) am zis la misto ..stiu ca nu e nici o problema :laugh:

 

apropo viteza de croazera???

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati si voi in calcul ca exista si un incepator, adica je, care merge cu 70 in localitate, 110-120 in afara, pe autostrada o sa ma chinui cu 130; daca fugiti ma asteptati si pe mine mai incolo :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pot am sa merg si eu, inca nu stiu sigur. Dar ce facem la Slobozia? Luati in calcul Harsova, Viziru, Braila (Lacu Sarat - o baie, suc cafea), cu bacul la Macin, eventual Tulcea (faleza si acvariu nou), Constanta = 396km sau Macin, Horia, Constanta = 370km (sau Vama Veche-Bulgaria-Vama Veche - ce facem la Slobozia ... ? ? - ne plimbam pe autobenzi si pe drumuri f. aglomerate?)

 

 

E o propunere - nu o luati in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pot am sa merg si eu, inca nu stiu sigur. Dar ce facem la Slobozia? Luati in calcul Harsova, Viziru, Braila (Lacu Sarat - o baie, suc cafea), cu bacul la Macin, eventual Tulcea (faleza si acvariu nou), Constanta = 396km sau Macin, Horia, Constanta = 370km (sau Vama Veche-Bulgaria-Vama Veche - ce facem la Slobozia ... ? ? - ne plimbam pe autobenzi si pe drumuri f. aglomerate?)

 

 

E o propunere - nu o luati in seama.

 

 

Ideea la mine e sa ma plimb, am facut o propunere si eu, am zis Slobozia, unde sa ne intalnim cu Elena, gazda noastra din noiembrie. Veniti cu noi la Slobozia si weekend`ul urmator putem aplica varianta cu Harsova-Viziru... ca si asa nu e nici o intrunire din cate stiu eu :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:) am zis la misto ..stiu ca nu e nici o problema :laugh:

 

apropo viteza de croazera???

 

pai noi 2 o sa o luam putin inainte dak ii dam pe autostrada, dak nu in sir indian 2 cate 2 cu nea Dan in fatza dak merge k e cel mai experimentat :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak nu in sir indian 2 cate 2

 

:angry: :cheers: :laugh:

 

 

Eu propun sa plecam mai devreme si sa ne plimbam mai mult ,luand in considerare si ce a zis Dan.

 

 

Cum vreti voi, da sa nu fie nici 9 dimineata.

Pai daca luam in considerare ce a zis nea` Dan nu cred ca mai ajungem la Slobozia.

Oricum ar fi, astept sa va decideti, postati traseul, ora si locul de plecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimbare de planuri, deci:

Duminica, ora 10:30, peco Rompetrol - iesirea spre Ovidiu; mergem la Tulcea. De traseu eu nu stiu ce sa zic, sper sa vina si nea` Dan cu noi sa ne faca unul frumos :unsure:

Editat de anna_125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci...pana la urma se pleaca la Tulcea sau si mai departe?????

 

si cam care ar vi viteza de croaziera pt ca eu am un kle si....nu stiu cat o sa ma pot tine dupa voi

 

 

Tulcea si inapoi. Pe la acvariu, un suc, poate mancam ceva, vedem noi.

Viteza 100-130. Care vrea mai tare se duce pe circuit, iesim la plimbare nu cred ca se grabeste nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseu aprope de Bucuresti si frumos:

 

buc-oltenita-giurgiu-buc

 

Intre oltenita si giurgiu sunt multe curbe, drum liber si asfalt bun.

 

e departe de noi pt o plimbare de o zii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...