Sari la conținut

nepristi in timpul liber


berchez_cel_turbat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Scapat de sarbatori si altele s-a gandit sa schimbe ligeanul cu carnati si bucatele ce nu demult ocupau masa din bucatarie cu o tocana de cutie de viteze si o oala de pinioane numa bine calite si afumate

 

 

uitandu-ma la pozele alea deja mi s-a facut foame! pe bune! foame de voshod!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scapat de sarbatori si altele s-a gandit sa schimbe ligeanul cu carnati si bucatele ce nu demult ocupau masa din bucatarie cu o tocana de cutie de viteze si o oala de pinioane numa bine calite si afumate

post-4833-1232996619_thumb.jpgpost-4833-1232996661_thumb.jpgpost-4833-1232996673_thumb.jpg

post-4833-1232996687_thumb.jpgpost-4833-1232996702_thumb.jpgpost-4833-1232996725_thumb.jpg

post-4833-1232996765_thumb.jpgpost-4833-1232996784_thumb.jpgpost-4833-1232996811_thumb.jpg

post-4833-1232996823_thumb.jpg

 

 

Toata admiratia pentru oameni de acest fel.

 

Oare noi cei de pe linga 30, cum o sa fim dupa 50?

 

Numai bine tuturor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...s-a gandit sa schimbe ligeanul cu carnati si bucatele ce nu demult ocupau masa din bucatarie cu o tocana de cutie de viteze si o oala de pinioane numa bine calite si afumate....

Oooo! Va salut, d-ule berchez!

In sfarsit o postare "grea"! Hai sa vedem ce iese? Da-i inainte cu "tocana", eu am inceput deja, sunt la "ciulama". Revin cu "mamaliga si sarmalele".

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scapat de sarbatori si altele s-a gandit sa schimbe ligeanul cu carnati si bucatele ce nu demult ocupau masa din bucatarie cu o tocana de cutie de viteze si o oala de pinioane numa bine calite si afumate

post-4833-1232996619_thumb.jpgpost-4833-1232996661_thumb.jpgpost-4833-1232996673_thumb.jpg

post-4833-1232996687_thumb.jpgpost-4833-1232996702_thumb.jpgpost-4833-1232996725_thumb.jpg

post-4833-1232996765_thumb.jpgpost-4833-1232996784_thumb.jpgpost-4833-1232996811_thumb.jpg

post-4833-1232996823_thumb.jpg

 

 

 

man......SUPER TARE!!

 

 

spor in continuare!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oooo! Va salut, d-ule berchez!

In sfarsit o postare "grea"! Hai sa vedem ce iese? Da-i inainte cu "tocana", eu am inceput deja, sunt la "ciulama". Revin cu "mamaliga si sarmalele".

 

 

 

man.....ala "dezosatu" nu e " MARELE GALBEN " nu?

Editat de Mihai_J4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man.....ala "dezosatu" nu e " MARELE GALBEN " nu?

:laugh: ..asa-i, nu-i MARELE GALBEN, este "magazia de pise" pt el. Pe la sfarsitul lui martie, sper ca v-a fii "tasnet", gata de hoinareli.

Mihai, mi-ar place sa cunosc un ij de Craiova, prin vara undeva prin Fagaras, 7 scari sau aiurea, ce zici? :laugh:

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ..asa-i, nu-i MARELE GALBEN, este "magazia de pise" pt el. Pe la sfarsitul lui martie, sper ca v-a fii "tasnet", gata de hoinareli.

Mihai, mi-ar place sa cunosc un ij de Craiova, prin vara undeva prin Fagaras, 7 scari sau aiurea, ce zici? :laugh:

 

 

daca va fii gata pana atunci...... de mine si de vlad NU SCPATI!!!! :cheers:

 

mai am "o fleasca" de facut la al meu..... :love: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man...maine sper sa il termen..."pusei" bateria la incarcat

asa da, sefu'! p'asta o sti?

 

Un motociclist se inscrie intr-un club de nudisti. Plateste 500 euro cotizatia, i se dau cheile de la camera, se dezbraca si da o raita (fara moto)prin gradina clubului. Vede o tinerica faina si are o erectie.

- ,,M-ati chemat? zice ea .

-Nuu

- Ah, sunteti nou! La noi este o regula: daca aveti erectie, inseamna ca m-ati chemat, adica ma doriti.

 

Tipa il trage jos pe un prosop si se lasa posedata. Dupa partida, tipul isi continua incantat plimbarea si, fara sa vrea, trage o basina. Apare imediat un musculos cu o erectie cat o bata .

- M-ati chemat? zice

- Eu? nuuu :laugh:

- Ah, sunteti nou! La noi este o regula, daca va basiti, inseamna ca ma chemati fiindca ma doriti. Asa ca tipul il insfaca si il poseda bestial. Dupa aceasta surpriza, omul se duce la receptie...

- Dna, va las cheile si motocicleta, ma lipsesc si de bani si plec cu trenul!

- Vai, nu se poate, nici nu ati apucat sa vedeti tot, sa gustati din toate placerile...

- Uite ce-i, fetito, am 65 de ani si abia am o erectie pe luna, dar de basit ma basesc de vreo 15 ori pe zi si nu-mi convine sa... mai bine cumpar alta motocicleta, e plin pro-bike-ul :laugh: :cheers:

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da, sefu'! p'asta o sti?

 

Un motociclist se inscrie intr-un club de nudisti. Plateste 500 euro cotizatia, i se dau cheile de la camera, se dezbraca si da o raita (fara moto)prin gradina clubului. Vede o tinerica faina si are o erectie.

- ,,M-ati chemat? zice ea .

-Nuu

- Ah, sunteti nou! La noi este o regula: daca aveti erectie, inseamna ca m-ati chemat, adica ma doriti.

 

Tipa il trage jos pe un prosop si se lasa posedata. Dupa partida, tipul isi continua incantat plimbarea si, fara sa vrea, trage o basina. Apare imediat un musculos cu o erectie cat o bata .

- M-ati chemat? zice

- Eu? nuuu :laugh:

- Ah, sunteti nou! La noi este o regula, daca va basiti, inseamna ca ma chemati fiindca ma doriti. Asa ca tipul il insfaca si il poseda bestial. Dupa aceasta surpriza, omul se duce la receptie...

- Dna, va las cheile si motocicleta, ma lipsesc si de bani si plec cu trenul!

- Vai, nu se poate, nici nu ati apucat sa vedeti tot, sa gustati din toate placerile...

- Uite ce-i, fetito, am 65 de ani si abia am o erectie pe luna, dar de basit ma basesc de vreo 15 ori pe zi si nu-mi convine sa... mai bine cumpar alta motocicleta, e plin pro-bike-ul :cheers: :love:

 

Nu le risipi...mai pastreza si pentru cind ne-om vedea...sa fie live! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu le risipi...mai pastreza si pentru cind ne-om vedea...sa fie live! :laugh:

krokodile, una tare pt tine:

 

Trecerea alimentelor din gura in stomac dureaza 7 secunde. Parul omenesc poate suporta o greutate de 3 kg. Penisul unui barbat,are, in medie, de 3 ori masura degetului sau mare, dela mana. Osul dela sold este mai tare decat cimentul. . Inima unei femei bate mai repede decat a unui barbat. Exista in jur de 3 mii de milioane de bacterii in fiecare din laba piciorului tau. Femeile clipesc de doua ori mai des decat barbatii. Pielea corpului omenesc cantareste de doua ori mai mult decat creierul. Corpul tau utilizeaza 300 de muschi, numai pentru a se mentine in echilibru, cand sta in picioare. Daca saliva ta nu poate dizolva un anumit aliment, nu-l poate savura.

 

Femeile au terminat, deja, de citit acest mesaj. Barbatii continua sa-si masoare degetul :laugh: :cheers: krokodile, ...ce faci omule cu degetul ala?

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da, sefu'! p'asta o sti?

 

Un motociclist se inscrie intr-un club de nudisti. Plateste 500 euro cotizatia, i se dau cheile de la camera, se dezbraca si da o raita (fara moto)prin gradina clubului. Vede o tinerica faina si are o erectie.

- ,,M-ati chemat? zice ea .

-Nuu

- Ah, sunteti nou! La noi este o regula: daca aveti erectie, inseamna ca m-ati chemat, adica ma doriti.

 

Tipa il trage jos pe un prosop si se lasa posedata. Dupa partida, tipul isi continua incantat plimbarea si, fara sa vrea, trage o basina. Apare imediat un musculos cu o erectie cat o bata .

- M-ati chemat? zice

- Eu? nuuu

- Ah, sunteti nou! La noi este o regula, daca va basiti, inseamna ca ma chemati fiindca ma doriti. Asa ca tipul il insfaca si il poseda bestial. Dupa aceasta surpriza, omul se duce la receptie...

- Dna, va las cheile si motocicleta, ma lipsesc si de bani si plec cu trenul!

- Vai, nu se poate, nici nu ati apucat sa vedeti tot, sa gustati din toate placerile...

- Uite ce-i, fetito, am 65 de ani si abia am o erectie pe luna, dar de basit ma basesc de vreo 15 ori pe zi si nu-mi convine sa... mai bine cumpar alta motocicleta, e plin pro-bike-ul :laugh: :cheers:

 

 

:laugh: da p' asta,tu o stii?

 

bula ii cerea sfaturi lu' tasu' :

 

Bula:tata...sti........in prima seara a nunti.......nu stiu cum sa zic....

 

Tata: aaaa....bulake,a fost misto ai?haide ca imi poti spune mie...ca doar sunt tato'

 

Bula: nu tata....nu a fost...

 

Tata: ce-i ma?chiar asa de rau a fost? nu ti-a placut?

 

Bula:nu....nu am facut!,pentru ca nu stiu cum....chiar nu stiu...

 

Tata:hai sa facem o plimbare prin oras sa vad daca iti pot explica....

 

--in timp ce tata ii explica lu' bula cum se face,bula zareste 2 caini care se f''''' in mijlocul intersectiei.

 

Tata:uite Bula!!exact ce fac caini aia trebe sa faci si tu!

 

Bula:DA TATA!AM INTELES!!

 

a doua zi.....:

Tata: cum a fost bula?

 

Bula: cum sa fie.......a fost mai greu pana am adus-o in in intersectie...de acolo totu' a mers ca la carte!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: da p' asta,tu o stii?...

Doi prieteni un oltean si-un craiovean: mor intr-un accident de moto(o nipra si-un ij). Unul merge in rai, iar celalalt in iad.

Intr-o zi, cel din rai se uita in jos si-l vede pe cel din iad stand cu o cutie de bere in mana si cu o blonda pe genunchi. Suparat, se duce la Dumnezeu:

- "Ce-i asta?! Cred ca vreau sa merg in iad; uite-te la prietenul meu de acolo!"

Dumnezeu ii raspunde:

- "Uite-te mai bine: Cutia are o gaura in fund si blonda, nu!" :laugh: :cheers:

..bai daca te superi nu mai glumesc cu tine, sa moara mortu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi prieteni un oltean si-un craiovean: mor intr-un accident de moto(o nipra si-un ij). Unul merge in rai, iar celalalt in iad.

Intr-o zi, cel din rai se uita in jos si-l vede pe cel din iad stand cu o cutie de bere in mana si cu o blonda pe genunchi. Suparat, se duce la Dumnezeu:

- "Ce-i asta?! Cred ca vreau sa merg in iad; uite-te la prietenul meu de acolo!"

Dumnezeu ii raspunde:

- "Uite-te mai bine: Cutia are o gaura in fund si blonda, nu!" :laugh: :cheers:

..bai daca te superi nu mai glumesc cu tine, sa moara mortu'!

 

 

nu ma supar man!! :laugh: stai linistit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Femeile au terminat, deja, de citit acest mesaj. Barbatii continua sa-si masoare degetul :laugh: :cheers: krokodile, ...ce faci omule cu degetul ala?

 

Eu ma uitam unde sint femeile! ......si cautam si shublerul....sa nu se strecoare vreo eroare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...