Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Ploiestiul intra pe ruta ta? (sau sa ne intalnim undeva prin zona). Eu sunt pe 40-41... probez si daca nu-s bune le dam mai departe? :moto:

 

L.E. Hai ca mai bine te sun :wacko:

Editat de mantheone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ploiestiul intra pe ruta ta? (sau sa ne intalnim undeva prin zona). Eu sunt pe 40-41... probez si daca nu-s bune le dam mai departe? :angry:

 

L.E. Hai ca mai bine te sun :blink:

Intra si Ploiestiul pe ruta mea dar mai rar,iti dau PM daca plec incolo sau poate trec pe la Louis sapt.viitoare ,astept o comanda !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu draga inima donez ghetele (ciocate),masura 40,care m-au insotit in multe drumuri .

Sunt in stare buna ,talpa e putin mai uzata dar mai merg macar anul asta.

S-au dat ghetele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
salut...daca sunt in stare bunicica m-ar interesa pe mine cizmele...cum pot lua legatura cu tine? astept un pm sau un semn de la tine...bafta!

 

 

imi pare rau dar am proimit un PM inaintea ta si am sa le dau lui

cum am si spus primul venit primul servit

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare tuturor!

As putea gasi prin Bucuresti piesa cromata care tine scarita pasager si aripa spate, pentru partea dreapta, ca cea din fotografie incercuita, pentru un Intruder VS800? post-13236-1252585159_thumb.jpg

A mea este fisurata exact in locul unde se fixeaza amortizorul si ma tem sa nu imi cedeze de tot cat de curand. Bineinteles, contra-cost si mai fac cinste si cu berici :agree:.

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
ARe cineva pe acasa o bucatica de platbanda din inox? Imi trebuie doar o bucata de cca 20 cm lungime.

 

...ce latime si grosime?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
...ce latime si grosime?

 

grosime cca 2-3 mm , latime cca 30 mm. Nu sunt batute in cuie dimensiunile...toleranta este destul de mare!

Mesaj completat

Donez ...2 cabluri de ambreaj ... unu de 1.45cm, si unu de 1.60 cm lungime. Mie amandoua imi sunt scurte. ( am un ghidon foarte inalt) . Pt a le folosii mai aveti nevoie de "capetele" cablului, sau sa le faceti voi din plumb turnat. Atasez poza ca sa se inteleaga mai bine ce donez...

Contact: darkflames_costin@yahoo.com / 0766718613

Mesaj completat

Donez ...2 cabluri de ambreaj ... unu de 1.45cm, si unu de 1.60 cm lungime. Mie amandoua imi sunt scurte. ( am un ghidon foarte inalt) . Pt a le folosii mai aveti nevoie de "capetele" cablului, sau sa le faceti voi din plumb turnat. Atasez poza ca sa se inteleaga mai bine ce donez...

Contact: darkflames_costin@yahoo.com / 0766718613

post-17477-1257497331_thumb.jpg

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
grosime cca 2-3 mm , latime cca 30 mm. Nu sunt batute in cuie dimensiunile...toleranta este destul de mare!

Mesaj completat

Donez ...2 cabluri de ambreaj ... unu de 1.45cm, si unu de 1.60 cm lungime. Mie amandoua imi sunt scurte. ( am un ghidon foarte inalt) . Pt a le folosii mai aveti nevoie de "capetele" cablului, sau sa le faceti voi din plumb turnat. Atasez poza ca sa se inteleaga mai bine ce donez...

Contact: darkflames_costin@yahoo.com / 0766718613

Mesaj completat

Donez ...2 cabluri de ambreaj ... unu de 1.45cm, si unu de 1.60 cm lungime. Mie amandoua imi sunt scurte. ( am un ghidon foarte inalt) . Pt a le folosii mai aveti nevoie de "capetele" cablului, sau sa le faceti voi din plumb turnat. Atasez poza ca sa se inteleaga mai bine ce donez...

Contact: darkflames_costin@yahoo.com / 0766718613

 

le vreau io pls, daca le mai ai. mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Fara suparare,da' de cea trebuit sa faci un topic nou? A ajuns un ghiveci,rubrica chopper/cruiser... Exista 2 topicuri specializate: "donatii pt. chopperisti" si "vanzari/schimburi".Nemaivorbind de rubrica mare,de "vanzari "...

 

 

salut dariane!nu,nu ma supar,dar jur ca am crezut ca l-am postat la donatii....e ceva aici ce-mi scapa si gresesc tot timpul...cred ca nu selectez acel ceva...imi pare rau...se poate sterge,combinezonul pleaca maine la simleul silvaniei...

gata! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

niste cauciucuri de dat

nu-s mare lucru dar mai merg...

cine vrea, sa le ia

mi-ar trebui mie cel 150/90/15-in talon scrie 140/90/15-il incerc -daca nu e bun il dau mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu merge la tine.. baga la mine.. pt mine e bun.. :)

am facut niste masuratori -nu se potriveste-atinge de cardan, deci nu il mai iau-cauciucul este inca la proprietar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...