Sari la conținut

noi iesim maine la coclau


Postări Recomandate

@blue led...mergand singur ai ales ca ruta mijlocul noroiului din poza??sau e un parau pe care ai vrut sa il traversezi?

oricum, poti sa mai treci cu incredere pe la biserica, esti "baftos" rau :rolleyes:

 

pct 2...e problema mare, de evitat asemenea "colectiv" de raceri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no ofence baieti dar nu vi se pare ca sunteti off topic???

 

naspa faza cu lasatul singur in padure dar tot nu inteleg cum ai ales namolul ala si cum ai scos mobra singur d-acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai Mugur mai,

 

Si sambata si duminica, la monteoru s-au facut 2 gasti - una de baieti puternici (3 fosti participanti la red bull, 3 care se antreneaza pentru red bull-u de anul asta , etc) si una de "pamant de flori" - eu si cu niste baieti :rolleyes: Matale te-ai dus cu aia nervosii. Era o gasca asa de mare ca sigur nu stiau cati sunt. In plus, tu venisei singur si te-ai lipit de ei; trebuia sa te asiguri inainte ca ei sunt de acord sa mergi cu ei si ca o sa te ajute la nevoie. Asa se face.

 

Data viitoare hai cu noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salve. hai nu fi rau ca nu ti-a bagat nimeni mana in buzunar. daca ti se pare mult la investitia de acolo, costuri, intretinere....etc. Ai la dispozitie apa, dus, WC....

sa sti ca TCS plateste taxa la primarie pe toata suprafata pana la limita cu raul pana in spate, nu numai pe suprafata circuitului. si dupa cum sti si in spate am amenajat in mini circuit.

Adi Raduta tot merge afara la antrenamente pe la diverse circuite Germania, Belgia, Olanda si trebuie sa plateasca o taxa intre 15-30 EURO. In Olanda unde a stat in 2008 platea saptamanal min 100 EURO numai taxa de intrare la circuit pt el si fratele lui.

E mai greu la noi sa ne obisnuim cu plata. Cei de la viteza platesc o gramada sa intre pe un circuit de viteza.

Hai sa fim sanatosi si sa mergem cat mai mult pe motoare. Poate ajung si eu pe la coclau.

 

cip

Ciprian are o dreptate foarte mare ....nu este usor sa intretii un circuit,cel mai usor este sa invinuiesti.

Nu ne obliga nimeni sa mergem la Ciolpani,am fost ,m-ia placut (si o sa ma mai duc ).

Este corect ca multi dintre noi nu ne permitem sa mergem tot timpul,dar trebui sa mai facem cate un efort.

Hai sa mai invatam cu totii si o sa fie bine , eu am investit bani LA COCLAU si mai dau fara sa ma gandesc ca platesc ....sunt multi care vin acolo se dau si nu au adus un leu,asta nu inseamna ca nu au dreptul sa se dea acolo .

Daca tot incercam sa facem ceva free pentru noi ...va da kilo o varianta doar de buna vointa'......eu strang cauciucuri sa delimitam sectiunile ....daca aveti cauciucuri uzate nu le aruncati oke ....si va asteptam LA COCLAU...

va poopa' kilo si il salut pe Ciprian .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fiu carcotas, dar terenul pe care s-au facut amenajarile cu buldozerul al cui este??

 

Soso sincer m-ar interesa al cui este ...dar inca nu stie nimeni 100% .

eu unul dabea astept weekendul ...sa ma dau..!!!

 

kilo...

post-1625-1237408502_thumb.jpg

post-1625-1237408523_thumb.jpg

post-1625-1237408549_thumb.jpg

post-1625-1237408582_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soso sincer m-ar interesa al cui este ...dar inca nu stie nimeni 100% .

eu unul dabea astept weekendul ...sa ma dau..!!!

 

kilo...

 

 

Corect.

Totusi, este posibil ca la un moment dat sa apara vreounu care sa si-l revendice, insa ce poate sa faca ? Terenul este fara valoare, avand in vedere pozitia lui si stalpii de inalta tensiune care il strabat, ca sa nu mai spun ca valoarea lui in piata imobiliara acum este muci ... De asemenea nu cred ca va vrea sa investeasca multi bani in imprejmuire ...

 

Pana atunci felicitari pentru efortul depus de baieti pentru ''amenajare'' !!!

Pana una-alta ..... prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!

Ne vedem acolo ! Sper ca data viitoare sa viu si io cu capritza proprie ...

 

Cro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

functioneaza bre ca nu l-a luat nimeni acasa, are program non-stop pt unii care am vazut ca se dau si noaptea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...