Sari la conținut

31 ianuarie 2009 - Cristuru Secuiesc


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ai procedat corect ca ti-ai vazut de drum. Ti-ai cam fortat norocul cand te-ai intors sa faci poza dar per global ai procedat bine.

Ce faci mai departe e decizia ta.

 

Obligatia ta e sa ai grija de tine si de familia ta. Restul sunt probleme de orgolii si vitejisme gratuite.

 

PS. a mai fost un nene prin Brasov care nu a evaluat bine situatia si a vrut sa ia de urechi pe unu care tocmai impuscase mortal 2-3 oameni... acuma e erou si copii lui plang dupa el.

 

scuze dar nu m-am putut abtine,deci tu crezi ca ar trebui sa traim tot cu fermoar la gura si sa pupam in fund javrele astea comuniste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde v-ati vazut, la politie?

 

NU la politie. M-am dus la el in birou :scratch:

 

...si am inregistrat toata convorbirea (evident fara stirea lui) si am niste declaratii "bomba" !!!

 

:lol:

 

p.s.: uite aici o poza cu roata curatata : post-10454-1234124343_thumb.jpg

Editat de geza.benedekfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata am depus reclamatie la Politie.

 

Am avut o intrevedere de o ora cu dl. vanator.

 

In rest, asteptam sa vedem cum decurg lucrurile...

 

:scratch:

FFFF.bine,important este sa nu te lasi trebuie sa mergi si mai departe in instanta.merita efortul mai ales ca era viata ta in joc.iti urez succes in continoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FFFF.bine,important este sa nu te lasi trebuie sa mergi si mai departe in instanta.merita efortul mai ales ca era viata ta in joc.iti urez succes in continoare

geza..spune in 2-3 vorbe despre discutia avuta..mor de curiozitate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geza, i-ai indicat "vanatorului" si un cont in banca, unde sa incerce sa iti cumpere tacerea? :scratch:

vrem discutia pe youtube!! :lol: cu promisiunea sa nu il recunoastem pe inculpat.daca ati vorbit in ungureste, rugam cu subtitrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze dar nu m-am putut abtine,deci tu crezi ca ar trebui sa traim tot cu fermoar la gura si sa pupam in fund javrele astea comuniste?

 

deci nu cred ca ar trebui sa traim tot cu fermoar la gura si sa pupam in fund javrele astea comuniste.

 

dar sa te bagi intre niste catei inarmati, agresivi, si cu spirit de turma...daca incepe dansul in conditiile date numai rau poate sa iasa.

iese rau si daca dai tu cu toti de pamant, iese rau si daca te calca ei in picioare. ca traim in Romania si legea e lege pentru toti.

 

trebuie sa evaluezi corect situatia, sa intelegi consecintele si sa actionezi ca atare.

 

parerea mea.

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sus am scris ca dupa cum arata gaura a tras cu proiectil unic ! acum ca am vazut roata curata sunt sigur ca sa tras cu alice !

dupa grupaj cred ca a tras de la max 20 m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca n-ar fi fost unguri,ar fi fost absolviti de orice vina? Sau numai ungurii ar putea face un asemenea lucru? Sau daca esti ungur esti ucigas? Ei afla ca nu! O intamplare asemanatoare a avut loc si pe meleagurile noastre brasovene,doar ca erau numai vreo 3 vanatori,si mai multi motociclisti...deci nu au avut curajul sa mearga asa departe incat sa traga(sau poate nu erau destul de bauti). Este irelevanta afirmatia ta,factorul cheie care ne caracterizeza nu este nationalitatea. Si baietii cu motoarele sunt tot unguri. Precizez acest lucru ca nu cumva sa-ti vina idei de genul,,unguri ucigasi vanatori de motociclisti romani". Oamenii aceia(e mult spus oameni) indiferent daca sunt unguri sau romani,au incalcat grav legea,colegii nostri au scapat cu bine de data asta dar data viitoare...? Sau ni se poate intampla si noua... Deci,parerea mea personala este ca principalul lucru care ar trebui sa ne intereseze este ce se poate face ca sa mai taiem din ,,rangurile" ce le-au crescut specimenelor de genul vanatorilor,si nu datul verdictelor! Pacat ca totul se reduce la unguri vs romani... Scuze de off topic. Geza,ceva noutati? Ati inceput vreun demers in ceea ce-i priveste pe ,,ungurii ucigasi"? :scratch: Andrea

 

 

REA, tu te obosesti sa-i raspunzi cu atata atentie si argmentare unuia ca ZODIAC? Cauta-i prin posturi si iti faci instant o idee cam cat il duce mintea; e un caz pierdut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
REA, tu te obosesti sa-i raspunzi cu atata atentie si argmentare unuia ca ZODIAC? Cauta-i prin posturi si iti faci instant o idee cam cat il duce mintea; e un caz pierdut.

 

:crack:

Lasa bah fata ca studiaza filozofia si se antreneaza pt diverse dezbateri...tre s stie sa argumenteze, nu? Vorba aia, romanu(unguroaica) e nascut(a) filozof(filozoafa) :crack:

Ce-i drept, mai avem si rebuturi(vezi Becali...e poza in dictionar langa cuvantul prostie..... si cred ca e si langa Zoofil)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU la politie. M-am dus la el in birou :crack:

 

...si am inregistrat toata convorbirea (evident fara stirea lui) si am niste declaratii "bomba" !!!

 

:crack:

 

p.s.: uite aici o poza cu roata curatata : post-10454-1234124343_thumb.jpg

 

Bravo. Bravo.

Imi place sa cred ca nu te vei manjii cu ceva bani ca sa uiti. Ai creea un precedent periculos.

Fara detalii pe forum ca nu o sa moara de curiozitate nici o baba pe aici pe forum.

Iti spun un lucru: politistilor si judecatorilor nu le plac oamenii care :1. exagereaza in expunerea faptelor si 2. oamenii care stiu legile si isi stiu drepturile.

Cu voia ta imi permit un mic sfat: livreaza dovezile si atuurile tale TREPTAT daca vrei sa ai castig de cauza.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Lasa bah fata ca studiaza filozofia si se antreneaza pt diverse dezbateri...tre s stie sa argumenteze, nu? Vorba aia, romanu(unguroaica) e nascut(a) filozof(filozoafa) :crack:

Ce-i drept, mai avem si rebuturi(vezi Becali...e poza in dictionar langa cuvantul prostie..... si cred ca e si langa Zoofil)

:crack: Mai Achile,mai....tu ai ceva cu mine...? Strangi post-uri,sau vrei sa bati recordul la off topic-uri? Ca ultimele tale 2 comment-uri nu prea au legatura cu subiectul topicului.Filmul acesta in care mi-ai pus in carca rolul de filozoafa,de fapt te are protagonist pe tine...cauta un pic printre posturile tale/mele,si zi-mi care dintre noi e filozoful? :P Si ca sa vezi ca nu ai reusit sa ma contagiezi,nu am cazut prada bolii de care vad ca suferi,anume ,,off topicuita cronica",iata ceva on topic: Geza,cum s-a finalizat povestea cu vanatorul? Andrea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU la politie. M-am dus la el in birou :crack:

 

...si am inregistrat toata convorbirea (evident fara stirea lui) si am niste declaratii "bomba" !!!

 

:P

 

p.s.: uite aici o poza cu roata curatata : post-10454-1234124343_thumb.jpg

 

 

nu stiu cat de mult te ajuta "declaratiile bomba". Nu sunt un cunoascator al procedurii penale si al probelor admise in instanta, dar nu cred ca ai vreo parghie. Cel mult poti intarata procurorii cu declaratiile inculpatului. Pana la urma, e treaba ta cum il arzi, TU fiind cel care cunosti exact faptele si situatia locala dar ar fi pacat sa il lasi nepedepsit din punct de vedere legal.

 

@REA :crack: O sa ma abtin de la off-topic, just 4 u. Lasam discutiile pe teme filozofice pt alte canale de comunicatie :crack:

Editat de Achile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...