Sari la conținut

Ati scos vitezana la plimbare?


SuperMoto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am iesit 5 minute sa ma dezagit...dar rupe repede adrenta , afara e frig + asfalt rece ...mai bine mai astept...dar asa 5 minute de o tura mica merge :crack: dupa cum se vede nici echipamentul nu il aveam pe mine

 

nush care ati fost mai dezbracati tu sau motoru :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca pe timpul iernii o sa devenim toti experti meteorologi...so...care se mai risca sa imblanzeasca bestia zilele astea ? :blink: ar fi pacat sa nu profitam pentru ca dupaia urmeaza zile de frig :blink:

maine o iau si eu acasa de la munca ,azi ii fac RCA ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am facut la euroins(n-am auzit d ei) .108 lei pe 6 luni :blink: cam mult :D

 

merci oricum :blink:

 

io ce sa mai zic cu o mie de lire pe an asig :) si nu te gandi la full aia ma ducea peste 2 mii

a dracu criteri si asiguratori :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io ce sa mai zic cu o mie de lire pe an asig :blink: si nu te gandi la full aia ma ducea peste 2 mii

a dracu criteri si asiguratori :crack:

da maestre ,dar ce salariu ai u in anglia? :)

 

Lumee cate grade sunt azi?ca iau acasa bestia si am emotii :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am scos bestia si nici nu o voi scoate pana nu infloresc copacii...am observat ca foarte multe accidente acum se intampla...soferii nu mai sunt obisnuiti cu cei pe 2 roti, aderenta scazuta, stai mult sa se incalzeasca motoru de dimineata plus reflexele hibernate de iarna. Mai bine mai tarziu decat o data si deloc dupa aia.

 

Oricum am destule de facut la motor si nu sunt bani momentan, de schimbat : ulei, filtru ulei, lichid de racire, placute fata, spate, bujii si curatat carburi si sincronizat, apoi o baita mare si abia atunci o sa scot vaca....pana atunci va urez asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am scos bestia si nici nu o voi scoate pana nu infloresc copacii...am observat ca foarte multe accidente acum se intampla...soferii nu mai sunt obisnuiti cu cei pe 2 roti, aderenta scazuta, stai mult sa se incalzeasca motoru de dimineata plus reflexele hibernate de iarna. Mai bine mai tarziu decat o data si deloc dupa aia.

....pana atunci va urez asfalt uscat!

 

Dap, am iesit eu ... soferii sunt neatenti(parca-l vad pe dumnezeu). E treaba de obisnuinta. Cert este ca trebuie sa belim ochii cat cepele. Iar cu aderenta, mare grija!

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai iesiti mai multi ca se se obisnuiasca mai repede soferii..... :)

 

aseara a cazut motorul peste mine pentru ca am uitat sa pun cricul.... :blink: ai dracu conservari.... :crack: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, eu nu scot motorul pana in APRILIE...... nu de altceva da' n-am motor :crack:

 

 

:blink:

 

Asfalt uscat, cald si curat!

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...