Sari la conținut

Accident mortal Galati


ady2inkubus
 Share

Postări Recomandate

cu parere de rau , azi 05-02-2009 a plecat dintre noi un bun motociclism din galati, adi ( bestia neagra -de pe forum)...Dumnezeu sa-l ierte, din pacate nu am putut ajunge la locul accidentului , sunt la servici..

e baiatul cu maieu..,

 

cu parere de rau , azi 05-02-2009 a plecat dintre noi un bun motociclism din galati, adi ( bestia neagra -de pe forum)...Dumnezeu sa-l ierte, din pacate nu am putut ajunge la locul accidentului , sunt la servici..

e baiatul cu maieu..,

avea un cbr600rr , a intat intr-o rabla din cate am inteles, pe motocicleta se mai afla si sotia lui , insarcinata ," din pacate a decedat si ea...Dumnezeu sa-i aiba in paza..tristttttt

 

ADMIN EDIT:

....nu era cu sotia pe motor era o amica ;si +ca fata a scapat cu o ruptura de bazin si cateva zgarieturi...

post-7857-1233860278_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tragic, parca s-a rupt ceva in mine cand am vazut. Cuvintele sunt de prisos acum.. odihnesca-se in pace , oriunde ar fi acum.

Editat de psy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihna in pace!

Nu vreau sa fiu rautacios dar... sotia insarcinata pe motocicleta?

Condoleante familiilor...

 

 

Man ... acum e tarziu pentru orice ... RIP ! :blink: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ma uit la poza si-mi pare ca seamana cu un tip pe care-l cunosc. a stat cumva in bucuresti si a avut un zx7r dar cu carene schimbate , de culoare neagra? sper sa ma insel

nu , te inseli , asta e primul lui motor , daca nu ma insel,

 

pacat de ei , prea tineri ... imi pare foarte rau ,l-am cunoscut personal , o superpersoana...

dumnezeu sa aiba grija de el acolo sus ... rip , ne vei lipsi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOF,. SI NICI NU A INCEPUT SEZONUL....PACAT. MARE PACAT. CE SA ZIC.... :crack: :blink: :blink: RIP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Triste,foarte triste vestile astea.Nu pot sa spun ce lovitura pentru familiile celor doi pentru prieteni,colegi.Eu personal am participat cu prietenii mei din Arad la 2 inmormantari de genul asta,de pe urma accidentelor de motocicicleta.La unul dintre ei pusei casca pe sicriu.De fapt au fost 3 accidente mortale la Arad anul trecut pe langa altele mai putin grave.Toate din cauza lor.Viteza,neatentie,pierdera controlului motocicletei in viteza.Tineri toti 3.Faceti ceva si incetati cu terebilismele astea.Motociclismul nu e o joaca.Numai daca v-a uitati in ochii celor care vor jeli si vor plange la capatul celor morti veti intelege cata durere au lasat in urma lor. Acum adunati-va mergeti si pomeniti moartea lor.Puneti o lumanare la locul accidentului,adunati-va si aduceti un omagiu familiilor indurerete.Vorbiti-va si faceti ceea ce v-a sta in putiinta ca fiti cu drepturi egale in trafic. Sincere condleante familiilor indurerete.Fie-le tarana usoara si Dumnezeu sa-i ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu parere de rau , azi 05-02-2009 a plecat dintre noi un bun motociclism din galati, adi ( bestia neagra -de pe forum)...Dumnezeu sa-l ierte, din pacate nu am putut ajunge la locul accidentului , sunt la servici..

e baiatul cu maieu..,

 

 

avea un cbr600rr , a intat intr-o rabla din cate am inteles, pe motocicleta se mai afla si sotia lui , insarcinata ," din pacate a decedat si ea...Dumnezeu sa-i aiba in paza..tristttttt

Ma scuzi ca iti pun o intrebare absolut tehica, dar cine era impricinatul (am inteles ca "bestia neagra - de pe forum" dar in cazul asta vreau mai mult), care erau conditiile concrete in care s-a produs accidentul, cine era (aparent) de vina, daca se poate niste poze de acolo, etc.

 

Nu vreau sa par rautacios, dar nici nu vreau sa dezvoltam un topic de zeci de pagini cu RIP (apropos RIP pentru impricinati) fara sa stim clar despre ce vorbim aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i fie tarana usoara!

 

 

Pasagera e in viata cu fractura de bazin, nu se stie daca e sotia sau alta persoana ... Din cate am inteles a intrat in depasire si de pe contra sens venea o raba, dar nu sunt sigur ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...