Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu k am gresit folosindu-ma de numele clubului si emblema voastra,dar credeti-ma k nu am vrut alceva decat sa fac o comunitate si pe facebook cum au si cei din TM si din alte judete dar azi dimineata intra pe mine pe facebook "triplu xxx" asta si ce-mi scrie..."Domnule Sergiu,

te rog frumos in numele clubului Free Bikers Hunedoara sa stergi sigla clubului nostru de pe pseudo grupul care l-ai format pe facebook (in mod imoral) si care nu are nimic de a face cu noi. Folosesti numele si sigla clubului fara accceptul nostru !!! Nu crezi ca era normal sa ne contactetzi inainte ? Te rog i-a legatura cu mine sau alt membru al clubului pentru normalizarea situatiei. Salut."...eu vad mesajul gandesc un pic si ma apuc sa schimb numele si poza grupului dandu-mi seama k am gresi,si la randul meu ii trimit un mesaj domnului "triplu xxx".."ok..dar hai si tu pe aici..".blank.gifDupa o ora intra din nou pe mine si ce imi scrie "triplu xxx".....Prietene asculta bine ... nu ma lua cu hai si tu pe aici !

Fa ce te-am rugat si gata, nu vine nimeni ,,pe aici'' .

Asta e varianta amiabila ... exista si varianta mai putin amiabila, sper ca esti constient ca deja ne-am interesat cine esti ? Nu ?....dupa care ma enervez si eu k doar sant om si ii zic...ma ioane...(eu am vb frumos) nu vezi bine.k..am schimbat...dar esti prea batut in cap k sa-ti dai seama..si mai lasa amenistarile k.nu rezolvi nimic.Cam astea am avut de zis scuze inca o data si salutare motociclistilor adevarati....:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ... si drept urmare ca m-ai facut ,,Ioane'' si ,,batut in cap'' iti promit tot in direct ca o sa ai ocazia sa mi-o zici in fatza ... motociclist adevarat ce esti. Hai Joi la Moto Joi ora 18.00 la Salonul Albastru - Sarmis si ai ocazia sa imi zici cum vrei ...

 

Ce zici ?

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti off-topic amandoi.

 

Dumneata domnule Giucu nu ai procedat corect folosind emblema clubului Free Bikers Hunedoara si pe viitor e bine sa te documnetezi inainte de a mai face o astfel de actiuni.

Alineeeeeee...calm, ne intalnim joia sa socializam nu sa ne amenintam.

 

Daca doriti sa continuati discutia o puteti face pe topicul destinat pt certuri, scandal s.a.m.d.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss:

 

Bine ca v-ati impacat , si ati terminat cu cuvintele Off Topic !!! ne vedem la berici si citrice !!!

 

Ca sa fim in tema topicului : MOTOCICLISTI DIN JUD. HUNEDOARA

 

Giucu-le , inca nu te-ai prezentat , nu ai aratat motociclistilor de pe forum poze cu bijuteria pe 2 roti cu care te dai ???!!! ..... Asteptam !!!

 

 

 

 

CU RESPECT

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mariuse imi dau seamna din ce scri k esti un tip de treaba,il legatura cu bijuteria pe care o calaresc tin sa te anunt k e o Honda cbr f4 din 1999 aproape virgina...pe care o calaresc cu frica din cauza k nu am permis si nu vreau sa-mi distrug viitorul meu in motociclism,maine o sa dau prima data pt permis,sper sa-l iau din prima asa k tineti-mi pumni...si daca am sa-l iau o sa va fac cunostinta cu ea la o bere data de mine, normal..dar pana atunci aveti grija de voi si de bijuteriile voastre :cheers:

 

am uitat....RESPECT ACHIMMOTO

 

Mariuse imi dau seamna din ce scri k esti un tip de treaba,il legatura cu bijuteria pe care o calaresc tin sa te anunt k e o Honda cbr f4 din 1999 aproape virgina...pe care o calaresc cu frica din cauza k nu am permis si nu vreau sa-mi distrug viitorul meu in motociclism,maine o sa dau prima data pt permis,sper sa-l iau din prima asa k tineti-mi pumni...si daca am sa-l iau o sa va fac cunostinta cu ea la o bere data de mine, normal..dar pana atunci aveti grija de voi si de bijuteriile voastre :cheers:

 

am uitat....RESPECT ACHIMOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Iedutz sa stii ca nu mai esti singurul cu Ninjaaa . Am ales sa calc si eu pe urmele tale si sa imi achizitionez una bucata ninja . Abia astept sa iesim la o plimbare daca vremea va mai tine cu noi .

 

Pune si tu poze cu ea..Eu am vazut-o.E mobra lui Zoli.Frumoasa dar no..nu e verde :bounce:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Desi nu este inca motociclista (si nu am gasit un topic dedicat noilor nascuti) am zis ca aici e locul unde pot sa va fac cunostiinta cu micuta Gabriela.

 

Azi am plecat impreuna cu nasii Gabi si Iulia sa aducem micutul ghiocel nascut in dealul Clujului ( asa ii place sa spuna tata) , adica pe fetitza noastra acasa impreuna cu mamica ei.

 

Acasa am lasat-o pe Tweety sa aiba grija de cosuletzul micutei ... post-56982-0-86338800-1322334879_thumb.jpg

 

Ajunsi acasa mamica s-a pus sa ne dea laptic ....post-56982-0-52735300-1322335004_thumb.jpg

 

Apoi am facut o poza de familie ...post-56982-0-89608400-1322334924_thumb.jpg

 

Si uite micutul ingeras ... post-56982-0-96799600-1322335045_thumb.jpgpost-56982-0-45170000-1322335052_thumb.jpg

 

Va pupam pe toti. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu este inca motociclista (si nu am gasit un topic dedicat noilor nascuti) am zis ca aici e locul unde pot sa va fac cunostiinta cu micuta Gabriela.

 

Azi am plecat impreuna cu nasii Gabi si Iulia sa aducem micutul ghiocel nascut in dealul Clujului ( asa ii place sa spuna tata) , adica pe fetitza noastra acasa impreuna cu mamica ei.

 

 

Va pupam pe toti. :wave:

 

Ma bucur sa vad poze cu o familie FERICITA si IMPLINITA !!! beer.gif

 

Sa fiti fericiti , si sa va bucurati de cea mica din plin !!! iar ea sa creasca mare , frumoasa , sanatoasa , si sa devina o mare ricky.gif motociclista !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu este inca motociclista (si nu am gasit un topic dedicat noilor nascuti) am zis ca aici e locul unde pot sa va fac cunostiinta cu micuta Gabriela.

Frumoasa foc micuta :kiss: .Bine ca seamana cu Cosmina si nu urata ca tine :blbl: .Ce te faci daca,nu o sa-i placa motoarele sau in cazul fericit o sa fie inebunita dupa vitezanele verzi?..stii tu care..ninja ninja :haha: .

Eu ii doresc bobocelului toata fericirea din lume,multa sanatate si sa va faca cei mai mandrii parinti?

 

P.S- am o presimtire ca,o sa-i sclipeasca ochisorii cand imi va vedea verzeala motorizata..

Editat de yedutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...