Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

Salut. nou sunt si eu. sunt din petrosani, dar momentan lucrez in pitesti. totusi prin hd e mai fain de plimbat si cand mai vin pe meleagurile natale sper sa am cu cine da o tura! numa' bine tuturor si asfalt uscat!

 

O sa ai cu cine ,cu siguranta.

Sa ne vedem cu bine .

Hai cu Primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut. nou sunt si eu. sunt din petrosani, dar momentan lucrez in pitesti. totusi prin hd e mai fain de plimbat si cand mai vin pe meleagurile natale sper sa am cu cine da o tura! numa' bine tuturor si asfalt uscat!

 

Salutare si respect !!!

Sper sa ne cunoastem , si sa colindam impreuna pe drumurile patriei !!!

Te asteptam la Bikes On Ice peste 2 saptamani --- sau la Free Bikers Week 2010 in 12 - 15 august 2010 , sau cu ori ce alta ocazie !!!

 

ASFALT USCAT -- SI DRUMURI SIGURE !!!

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. nou sunt si eu. sunt din petrosani, dar momentan lucrez in pitesti. totusi prin hd e mai fain de plimbat si cand mai vin pe meleagurile natale sper sa am cu cine da o tura! numa' bine tuturor si asfalt uscat!

Salut si bine ai venit printre noi, si eu tot din vale sunt, sa asteptem zilele insorite si vei avea cu cine iesi. Sunt si prin vale destui motociclisti, o sa ai timp sa`i cunosti. Importante sunt gradele celsius si asfaltul uscat !

 

Toate Bune .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi fain!!! peste doua sapt n-o sa pot veni. am o tactica: lucrez iarna cat pot :laugh: , sa strang libere pt la vara!!! asa ca, la vara la cat mai multe iesiri!!!:( si apoi... :wink: numa' bine!!!

Mesaj completat

mersi fain!!! peste doua sapt n-o sa pot veni. am o tactica: lucrez iarna cat pot :laugh: , sa strang libere pt la vara!!! asa ca, la vara la cat mai multe iesiri!!!:D si apoi... ;) numa' bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare

 

Sunt din Petrosani si am redescoperit motorul pasiune care o parasisem in urma cu 16 ani.Sunt pasionat mai mult de offroad si vreau sa-mi iau un xtz 600.Si de data asta cu carnet in regula :rose:).Miercuri am examenul...tineti-mi pumnii

 

La cit mai multe iesiri... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut !

 

Sunt din Deva si ma cheama Alin.

 

Dupa aproximativ 600.000 km parcursi pe 4 roti ( am ceva ani buni de distributie in spate :agree: ) am considerat ca e mai interesant sa trec la 2 roti .

 

Asa ca iata-ma printre voi incercind sa prind un alt drog care se pare ca se prinde destul de repede ... de Marti si pina ieri Dumineca (inclusiv) am facut 620 km dintre care 2 trasee usoare :

 

- primul : Deva - Hunedoara - Hateg - Cabana Gura Zlata si retur.

- al doilea : Deva - Balsa (Geoagiu) - Zlatna - Abrud - Brad - Deva.

- si in rest drumuri mici pe aici : Simeria, HD, Orastie ...etc.

 

Sper sa ma cunosc cu cit mai mai multi dintre voi si cit mai repede, in haita e mai frumos :D

 

Hai noroc ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Bmw-ul galben mai sus de liceu? De fiecare data cand vin de la scoala si e afara il admir, foarte frumos!

Nu...al meu e albastru.Ala galben e alta mancarica de pestisor,e R1200 gs :peace: ...dar seamana

Mesaj completat

asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Ceau sunt Radu sunt de linga Hateg,am doua motoare ,honda de 80 si honda nsr 125

Mesaj completat

Ceau sunt Radu sunt de linga Hateg,am doua motoare ,honda de 80 si honda nsr 125

fratilor nu am prea fost la intalniri,am permis de motor de vreo 10 ani si chiar mi-ar place sa merg la o adunare ,astept sa-mi ziceti si mie de vreoi adunare.ceau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceau sunt Radu sunt de linga Hateg,am doua motoare ,honda de 80 si honda nsr 125

Mesaj completat

 

fratilor nu am prea fost la intalniri,am permis de motor de vreo 10 ani si chiar mi-ar place sa merg la o adunare ,astept sa-mi ziceti si mie de vreoi adunare.ceau

 

salut Radu si bine ai venit printre noi...poze cu cele 2 honde?!? :D Am atasat mai jos un link cu programul intrunirilor de anul acesta.Ai de unde alege :cheers: Daca mai ai un pic de rabdare,in 13-15 august vom organiza noi la hunedoara

 

/index.php?showtopic=454251

 

Asfalt uscat si drumuri line

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

Vladimir din Orastie...BMW f650gs

 

 

Salut Dadule de mult nu ne-am vazut ... de la poligon cind rasturnam impreuna jaloanele :D

Alin sunt cu TransAlp-ul .

 

Biine ne-am regasit ... te astept la o tura de macadam :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yedutule ne vedem la timisoara in weekend?sau ai alte programe?

 

Ohhoooo!!!..Va salut cu respect domnu' Laurentiu :D Din pacate nu pot fi prezent.Vineri plec la Bucuresti.Cand ma intorc,poate organizam cu baietii o iesire pe zona k sincer mi-e dor de niste carnaciori prajiti in batz si serviti direct pe frunza si sa ne expunem fizicul la soare :cheers:post-41724-1276688188_thumb.jpg post-41724-1276687599_thumb.jpg.. As vrea sa ajung la Predeal sau la Pecica,sa vad cum am timp liber si daca reusesc sa-mi fac kawa.

 

P.S-hai nu fi zgarcit..pune si tu o poza cu tine si VN-ul tau sa te vada lumea.La mine in poza de la avatar nu se vede decat o oglinda si o parte din ghidon :10:

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.Cand ma intorc,poate organizam cu baietii o iesire pe zona k sincer mi-e dor de niste carnaciori prajiti in batz si serviti direct pe frunza si sa ne expunem fizicul la soare :cheers:post-41724-1276688188_thumb.jpg

eu stau cu batul pregatit de multisor...frunze se mai gasesc...mustar deasemenea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dadule de mult nu ne-am vazut ... de la poligon cind rasturnam impreuna jaloanele :P

Alin sunt cu TransAlp-ul .

 

Biine ne-am regasit ... te astept la o tura de macadam :P

Nu mai fac macadam...mi-am luat BMW K1200rs ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Sunt Florin din Deva(Ghost Rider) si de cateva saptamani mi-am vandut bestia(Suzuki Rf 900 R) si am cumparat o Hondita Cbr 600 din 1994 facuta de maestrul Zoly.Ma inteleg foarte bine cu acest street Fighter si sunt foarte multumit de el,atat din punc de vedere al vitezei cat si pe viraje.I-am schimbat la motocicleta toba,acuma are un Lazer Racing si astept sa imi fac rost si de ceasuri.

Sper sa ne intalnim si sa facem o tura impreuna si de ce nu poate ne adunam mai multi sa mergem la Predeal.

Respect si salut din far!!!

post-53786-1277820303_thumb.jpg

post-53786-1277820432_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Sunt Florin din Deva(Ghost Rider) si de cateva saptamani mi-am vandut bestia(Suzuki Rf 900 R) si am cumparat o Hondita Cbr 600 din 1994 facuta de maestrul Zoly.Ma inteleg foarte bine cu acest street Fighter si sunt foarte multumit de el,atat din punc de vedere al vitezei cat si pe viraje.I-am schimbat la motocicleta toba,acuma are un Lazer Racing si astept sa imi fac rost si de ceasuri.

Sper sa ne intalnim si sa facem o tura impreuna si de ce nu poate ne adunam mai multi sa mergem la Predeal.

Respect si salut din far!!!

faina jucaria ta,nu stiam ca zoli e asa de priceput dar oricum felicitari si poate ne vedem la predeal sau plecam in gasca incolo sa vedem ce ne rezerva in viitor vremea banii si sanatatea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare tuturor

am decis ca e vremea sa ma prezint... Ma numesc Roxana Cordea, sunt din Petrila si stapanesc o Honda CB 500... Alaturat am atasat link-ul unde am postat pe Cluj cu cateva foto de ale mele...am procedat asa ca sa nu ma mai repet si pt a nu incarca server-ul cu aceleasi foto :laugh:...

/index.php?...t&p=2430488

 

Asfalt uscat tuturor..

 

P.S. unde si cand se intalnesc bikerii din Petrosani sa vin si eu sa va cunosc?.. pupici:*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

am decis ca e vremea sa ma prezint... Ma numesc Roxana Cordea, sunt din Petrila si stapanesc o Honda CB 500... Alaturat am atasat link-ul unde am postat pe Cluj cu cateva foto de ale mele...am procedat asa ca sa nu ma mai repet si pt a nu incarca server-ul cu aceleasi foto :laugh:...

/index.php?...t&p=2430488

 

Asfalt uscat tuturor..

 

P.S. unde si cand se intalnesc bikerii din Petrosani sa vin si eu sa va cunosc?.. pupici:*

 

 

Bine ai venit, cand ai chef de plimbareala lasa un nr pe pm si cand facem ceva plimbari te anuntam,

Sunt din uricani.

Toate bune

Ovidiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

am decis ca e vremea sa ma prezint... Ma numesc Roxana Cordea, sunt din Petrila si stapanesc o Honda CB 500... Alaturat am atasat link-ul unde am postat pe Cluj cu cateva foto de ale mele...am procedat asa ca sa nu ma mai repet si pt a nu incarca server-ul cu aceleasi foto :baldy:...

/index.php?...t&p=2430488

 

Asfalt uscat tuturor..

 

P.S. unde si cand se intalnesc bikerii din Petrosani sa vin si eu sa va cunosc?.. pupici:*

 

 

 

Da din pacate nu prea avem un loc anume unde sa ne intalnim .De obicei folosim numerele de telefon cand dorim sa facm o plimbare scurta sau una mai lunga. Lasa-mi un mesaj cu numarul tau de telefon si cand iesim te sunam .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...