Sari la conținut

Ofer Ajutor Recuperare Bazin


1n$4n3
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salutare!

În urna unei discuții cu inițiatorul topicului, acesta mi-a promis un abonament la bazin. Deoarece eu sînt kinetoterapeut Âşi acum nu sînt angajat, mă ofer să ajut GRATUIT pe oricine are nevoie de recuperare Âşi nu-Âşi permite să plătească un terapeut personal! Cine are nevoie de aÂşa ceva să ia legatura cu @1n$4n3 sau direct cu mine printr-un mesaj privat!

Toate bune! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Noul numar la care ma puteti gasi: 0767.293.239 - rog modificarea postului initial. Paste fericit si linistit la toata lumea!

 

Salut! Din trafic, am o ruptura de platou tibial la genunchiul drept cu 2 surburi puse acum 4 saptamani... inca este prea devreme pt bazin, dar daca este ok cu tine si mai este valabila oferta, am sa te sun cand ma pun cat de cat pe picioare. Tot respectul pt gestul tau si al colegului kinetoterapeut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Avand in vedere ca de la Cluj la capitala e cale lunga, si avand in vedere ca poate vom avea nevoie de ceva similar voua la Cluj pt recuperarea lui Radu Berchez, voiam sa va intreb, daca nu ne poti recomanda pe cineva mai local noua, pe cand vom avea nevoie.

 

Multumesc anticipat pt raspunsul dat.

 

Din pacate nu am nici o idee despre o astfel de posibilitate, la voi in zona. :scratch:

 

Referitor la bazinul Lia Manoliu, acesta se afla de vreo 2 luni in reparatii. Acestea continua si voi reveni cu vesti in momentul finalizarii lor. Deci, momentan, posibilitatea de a avea acces acolo este nula. Sper sa se rezolve cat mai repede.

Mesaj completat

Bazinul este renovat. Pot oferi abonamente cu acces in luna martie a.c.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Perfect! Cu această ocazie îmi reînnoiesc Âşi eu oferta, cu un mic amendament, am mai puțin timp liber, deci trebuie să-mi potrivesc timpul cu cei care ar avea nevoie de ajutorul meu. Oricum, pînă acum nu s-a găsit nici unul care să necesite acest ajutor. Ceea ce nu poate decît să mă bucure, înseamnă că toată lumea e pe propriile picioare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare! Chiar am deschis un topic legat de bazinele de inot din Bucuresti. Am scolioza si niste probleme la genunchiul drept si am primit recomandare sa inot. Imi doresc tare mult sa fac asta, mai ales ca sunt un impatimit al apei, dar statutul meu de student nu-mi permite sa platesc 200 RON pentru 12 sedinte de inot. Ma poti ajuta si pe mine sa obtin un abonament? Nu am nevoie de el gratuit, numai sa primesc o reducere demna de un student. Nu ma intereseaza sala de fitness, echipamente, etc...vreau doar apa sa fie calda si, eventual, daca exista si vreun ortoped care sa faca exercitii speciale pentru aceste afectiuni si sa ma invete ce trebuie sa fac! Astept si alte sugestii de bazine care practica preturi mai mici. O zi buna!

 

PS: Noi mereu suntem carcotasi (inclusiv eu) si vorbim de rau partea maghiar influentata a tarii, dar la Oradea un abonament de 30 de sedinte nenominale costa 150 de lei. Mi se pare foarte rentabil daca fac jumate-jumate cu un prieten si, in plus, este un bazin olimpic modern (daca nu cel mai modern din tara).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...