Sari la conținut

Am Mare Nevoie De Cineva Care Are


Supapa_Jr
 Share

Postări Recomandate

Nu am motoru acasa...e in provincie...daca il aveam acasa nu mai puneam topicul aiurea ca sa fac posturi....

Imi trebuie ca sa imi fac o toba pentru minskul meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca nu il ai acasa si e "in provincie" de ce pui topicul aiurea ca sa faci posturi ?

 

La ce draku iti trebuie toba any way ? Daca motorul e "in provincie" ............ ? :haha:

 

Cand ti-l aduci acasa, te-apuci de masurat si tot atunci te-apuci sa-ti faci toba, sau ti-o faci de-acu' pentru la anu' ??? :D sau pentru cand ai de de gand s-o aduci "din provincie"...........???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie facute masuratori la toba aia ca nu e asa simplu...daca ma apuc de ele la inceputul primaverii cand o aduc "din provincie" o sa termin toba tarziu....eu vreau sa o am pana in primavara....se pare ca unii nu inteleg asta...poate gasesc si eu pe cineva care sa imi dea pana la urma cotele de care am nevoie.....

P.S. NICI AICI NU SCAP DE TINE BAH BELBODY??De ce te chinui sa te bagi peste alti oameni??? :D :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca nu stii cum sa te adresezi. DE ACEEA nu-ti raspunde nimeni.

 

Crede-ma ca daca aveam vreun cilindru de minsk prin casa si subler il masuram si-ti spuneam cotele.

 

Ma gandeam azi chiar sa ma duc pe la niste prieteni la Galati sa-i rog sa-si demonteze cilindrul de pe motor ca sa-l pot eu masura si sa-ti trimit tie cotele. Scuza-ma dar nu prea am avut timp........... :haha:

 

BUUUUUAAAAAAAHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHAAAAAAAAAAAAHHHAAAAAAAAAAa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ne lasi cu mobra aia a ta???sa mor de nu suferi parca ai avea Yamaha....Dupa tine cum ar trebui sa ma adresez??

Daca are cineva ca rezultat al segmentarii un cilindru uzat prin casa il rog sa masoare dimensiunile cerute cu bun simt mai sus.... bineinteles sa posteze aici dupa aceea :haha: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ne lasi cu mobra aia a ta???sa mor de nu suferi parca ai avea Yamaha....Dupa tine cum ar trebui sa ma adresez??

 

Vezi? Ce spuneam.... :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te frate la Tunaru odata. Ca are program toata ziua si sambata. Mai mult ca sigur ca n-are nimeni p-acasa pastrat un cilindru de rezerva, ca se gaseste usor si daca crapa il iei rapid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...