Sari la conținut

Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Ia sa-mi spuneti voi care ati fost azi prin Pitesti fara sa ma anuntati, ca sa ne intalnim! Ca am vazut un gixxef albastru la semafor la tribunal si pana am intors masina (ca eram su consoarta), deja disparuse. Sa va fie.... Hai ca ne intalnim noi pana la urma. Oricum, mi-am propus un drum la arc intr-o miercuri. In rest, sanatate maxima si profitati de vara, ca acum se duce! V-am salutat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ia sa-mi spuneti voi care ati fost azi prin Pitesti fara sa ma anuntati, ca sa ne intalnim! Ca am vazut un gixxef albastru la semafor la tribunal si pana am intors masina (ca eram su consoarta), deja disparuse. Sa va fie.... Hai ca ne intalnim noi pana la urma. Oricum, mi-am propus un drum la arc intr-o miercuri. In rest, sanatate maxima si profitati de vara, ca acum se duce! V-am salutat

 

eu nu am fost , a mea e neagra :unsure: dar am fost acum 2 saptamani insa pe fuga sa fac identificarea la rar-ul din pitesti , daca vii la arc da de stire sa venim si noi si poate cine stie ...vreodata, se pune de o tura numai cu gsxf-isti de 650

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ia sa-mi spuneti voi care ati fost azi prin Pitesti fara sa ma anuntati, ca sa ne intalnim! Ca am vazut un gixxef albastru la semafor la tribunal si pana am intors masina (ca eram su consoarta), deja disparuse. Sa va fie.... Hai ca ne intalnim noi pana la urma. Oricum, mi-am propus un drum la arc intr-o miercuri. In rest, sanatate maxima si profitati de vara, ca acum se duce! V-am salutat

 

Nici eu nu am fost ... nu prea am iesit asa vara asta , dar sincer mi-e dor de o tura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...voi ce presiune utilizati in pneuri?

 

si eu am o katana din 2003 si sunt foarte multumit de ea.presiunea o tin pe la 2.2 -2.3 atmostere.eu personal nu cred k e nevoie de mai mult. :rolleyes:

Mesaj completat

sunt 60 de pagini scrise :huh: am mai citit prin ele dar nu am gasit un consum mediu de carburant, am vazut in schimb ceva cu 10l/100 ce ma speriat :huh:)

 

deci, care e consumul mediu de carburant?

Iti spun din ce am experimentat eu cu motorul meu.Niciodata nu am sarit de un consum mai mare de 6.5 mediu dar asta in mers decent adica fara prea multe sprinturi peste 7 mii de ture.am mers si la drum lung si fara multe opriri cu 2 oameni pe ea si la o viteza medie de 80 pana in 120 si a iesit un consum de 4,5 la 100.acu depinde si de cum o manui si cat de des iti place sa te infigi cu mana in acceleratie.

BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut are careva trecute alte cauciucuri trecute in cartea de identitate decat 110/80/17 fata si 140/80/17 spate...?

tre sa imi fac itp-ul si am 120/70/17 si 150/70/17 si ma cazut ca cica eu nu au asa ceva in baza de date pt modelul GSX600F 91 ...

ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crash paduri nu se fac pt gsxf,sunt niste producatori dar pretul te cam lasa masca 200 de lire sterline,asa ca eu unu zic pas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata bajeti m-am intors si eu din tarile calde ;) ! Cand dam o tura? VIne cineva maine la arc?? Hai ca prea a murit topicu asta/

 

eu vin maine la arc , dar dupa 19 ca abia atunci scap de la job

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crash paduri nu se fac pt gsxf,sunt niste producatori dar pretul te cam lasa masca 200 de lire sterline,asa ca eu unu zic pas.

 

 

Te cred ca nu am gasit nici pe net,nici in catalogul louis sau altele de specialitate...dar nu e nimeni care face adaptare la suportii de prindere sau care a pus de alt motor si se potrivesc ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecati vreunul maine la Breaza? Eu intentionez sa plec maine dimineata si poate ne intalnim acolo.

 

eu plec ,dar dupa amiaza fiindca lucrez pana la pranz apoi mai am putin de alergat si o tulesc spre breaza . ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec ,dar dupa amiaza fiindca lucrez pana la pranz apoi mai am putin de alergat si o tulesc spre breaza . ne vedem acolo

 

 

bravo Nae`....unii munceste si altii se duc la Breaza la distractie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo Nae`....unii munceste si altii se duc la Breaza la distractie :cheers:

 

pai si eu muncesc azi dar plec pe la 4 dupamiaza :(

 

Mesaj completat

oricum acasa nu stau ....in ...scufita rozzz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si eu muncesc azi dar plec pe la 4 dupamiaza :(

 

Mesaj completat

oricum acasa nu stau ....in ...scufita rozzz

 

 

Nae`, bea doua tuici la intrare, si pentru mine si cumatra ca nu venim....eu lucrez si maine....hai sa ai parte de drum bun si vreme frumoasa acolo :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nae`, bea doua tuici la intrare, si pentru mine si cumatra ca nu venim....eu lucrez si maine....hai sa ai parte de drum bun si vreme frumoasa acolo :cheers:

 

am baut una tuica pentru toti si restul bere :(

a fost frumos in afara ploii dar un weekend e prea putin sa te distrezi ca lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut are careva trecute alte cauciucuri trecute in cartea de identitate decat 110/80/17 fata si 140/80/17 spate...?

tre sa imi fac itp-ul si am 120/70/17 si 150/70/17 si ma cazut ca cica eu nu au asa ceva in baza de date pt modelul GSX600F 91 ...

ms anticipat

 

 

Ceau,

este drept ca eu am f-ul de 750 dar in talon am trecute 120/70/17 fata cu 150/70/17 spatele, exact asa erau trecute si talonul de Italia - anulat si fix la fel sunt si pe motor.

Poti da un add Y.M. pe acelasi nick

 

Stima,

Mesaj completat

Te cred ca nu am gasit nici pe net,nici in catalogul louis sau altele de specialitate...dar nu e nimeni care face adaptare la suportii de prindere sau care a pus de alt motor si se potrivesc :makeout:

 

Salut ,

 

Eu zic sa nici nu mai cauti : 1. sunt greu de gasit , chiar si forme adaptive/ 2. ii strici toata forma

Capac pentru sa locul pasager exista la modelul asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

or fi toti prin concediu ,oricum nu suntem prea multi gsxf-isti de 65

Mai baieti, as veni si eu la intalnire, dar sunt in concediu in California. Asa ca intalniti-va, distrati-va si aveti grija de voi. In rest, v-am salutat si ride safe. Ne vedem dupa... si o sa va trimit si ceva poze :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...