Sari la conținut

Kali
 Share

Postări Recomandate

sal!!

sunt un proaspat posesor de gsxf650 cumparat in ianuarie 2009 !!!

daca faceti un program de plimbari prin bucuresti apelati ca sunt prezent pt un contact id meu otyro2002

BAFTA TUTUROR SI ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bine ai venit in grupul posesorilor de mini-buse :scratch:. Ia ziceti toti acuma facem o mai mare intrunire de posesori de gsx-650f cu ocazia smaeb? BIne daca stau sa ma gandesc nu trebuie neaparat cu ocazia smaeb dar ar fi frumos asa se ne intalnim mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit in grupul posesorilor de mini-buse :friends:. Ia ziceti toti acuma facem o mai mare intrunire de posesori de gsx-650f cu ocazia smaeb? BIne daca stau sa ma gandesc nu trebuie neaparat cu ocazia smaeb dar ar fi frumos asa se ne intalnim mai multi.

 

Ar fi mai frumos o intalnire cu mai multe moto,de orice fel,dar tu niciodata nu esti disponibil :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut becul e H7 Nu te pacali sa pui becul nu poate lunina mult mai bine.mai bine pui xenon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata ma fac disponibil. DIn nefericire eu lucrez si maine(adica duminica) toata ziua de dimi de la 7 pana la 11(unspe) seara. De luni sunt liber pana joi inclusiv si pe urma mai lucrez vineri si ssambata si iar am 4 zile libere. Acuma stie toata lumea programul meu :friends:, asa k oricand in zilele libere sunt disponibil permanent. Si da ca sa nu facem discriminari primim si honde :scratch: si alti caluti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mini-buse ha ? :scratch: .

 

New top speed azi : 231 km/h. :friends: Se pare ca asta e cam tot ce poate. Poate dupa ce ii pun toba sa mai urce putin.

 

Miercuri la arc la 7 cine vrea sa vina.

Editat de BigDuke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ne vedem la arc miercuri. Pe aceasta cale fac apel si la restul posesorilor poate veniti si voi sa ne strangem mai multi. SI apropos ce te deranjeaza duke ca zic mini-buse? Chiar asta e daca stai bine sa te gandesti chiar si seamana un pic :scratch: . Oricum ar fi e mai buna decat hondele(asta e pt alexuta :friends: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nup, eu am scris programu meu mai sus un pic. De maine pana joi inclusiv sunt disponibil pt oricine vrea sa faca o plimbare ceva :scratch: . Conctactati-ma cu incredere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

New top speed azi : 231 km/h. :cheers: Se pare ca asta e cam tot ce poate. Poate dupa ce ii pun toba sa mai urce putin.

 

 

Tot ce poate in materie de top-speed, care e o prostie in orice caz. Moto poate mult mai mult deacat pot eu pe curbe. Asa ca nu am cum sa ma plictisesc de acum incolo ci doar am scapat de o grija (a se citi curiozitate prosteasca).

 

Mergeti cu grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!!

sunt un proaspat posesor de gsxf650 cumparat in ianuarie 2009 !!!

daca faceti un program de plimbari prin bucuresti apelati ca sunt prezent pt un contact id meu otyro2002

BAFTA TUTUROR SI ASFALT USCAT

Bine ai venit! Hai ca incepem sa ne inmultim, ca asa e bine! ASFALT USCAT si tie

Daca e vorba sa ne intalnim la salon,sa stiti ca eu sunt disponibil sambata, pe 11 aprilie, ca duminica iar sunt la servici. Deci, astept propuneri din partea voastra.

 

O sa fim cu totii acolo si mai tarziu la marsul motociclistilor.

Ti-ai luat cumva toba leo vince ? Ca si mie trebuie sa imi vina toba da eram curios de ceva impresii inainte sa o testez personal :cheers:.

Nu mi-am luat leo vince. Intentionez sa-mi iau two brothers pentru ca mi se pare ca are cea mai potrivita forma pentru mini-busa. Deocamdata astept sa-mi vina kitul de coborare, sa vad cum se comporta (parca vad ca o ridic la loc). In rest, joi ii fac revizia la 6000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAND ITI VINE TOBA RADU?

BINE AI VENIT OTYRO , TE ASTEPTAM LA ARC .

PRIN BUCURESTI NU POTI FACE PLIMBARI , MULT PREA AGLOMERAT SI PERICULOS TE ASTEPTAM LA UNELE MAI LUNGI PRIN TARA ACOLO ESTE FUN . E MODELUL 2009 SAU TOT 2008 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAND ITI VINE TOBA RADU?

 

Ultimul termen este marti ... de doua luni ma tot plimba cu vorba ca vine. Asta e daca stiam la inceput ca o sa ma intind atat o luam din alta parte. Acum sa speram ca pana la urma vine, ca deja am 2 iesiri fara toba.

 

Poze de la ultimile 2 iesiri: http://picasaweb.google.com/Floptheone/CalarasiTulcea#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce poate in materie de top-speed, care e o prostie in orice caz. Moto poate mult mai mult deacat pot eu pe curbe. Asa ca nu am cum sa ma plictisesc de acum incolo ci doar am scapat de o grija (a se citi curiozitate prosteasca).

 

Mergeti cu grija!

 

Unde ai citit tu viteza pe display ?

 

Ps. Cu ce anvelope e dotata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimul termen este marti ... de doua luni ma tot plimba cu vorba ca vine. Asta e daca stiam la inceput ca o sa ma intind atat o luam din alta parte. Acum sa speram ca pana la urma vine, ca deja am 2 iesiri fara toba.

 

Poze de la ultimile 2 iesiri: http://picasaweb.google.com/Floptheone/CalarasiTulcea#

Frumoasa drumetie! Cate zile ati fost plecati? Si tipul cu vfr-ul , a ratat curba, sau l-a furat nisipul de pe sosea? A patit ceva? Oricum, cred ca a fost o plimbare reusita, mai ales ca vad ca drumul a fost foarte bun. Bravo,frumoasa viata de motociclist :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea . Sper ca in curand sa ma aflu printre fericitii posesori ai unui GSX650F , sa intru si eu in randul lumii

 

Daca vrei vezi la B&S pe Bdul.Stefan cel Mare . Mie mi-au facut un discount mare .

Daca esti interesat da-mi pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult pt informatie...Chiar nu eram sigur de treaba cu soclul H4/H7 dar acum daca sunteti deja vreo 3 care zic asa, am incredere ca e tipul ala(H7). In legatura cu luminozitatea becului care vreau sa-l pun eu as zice ca aia de la philips nu-si dau cu firma in cap si daca zic o chestie ,hai sa zicem ca nu e 100% adevarat dar macar 90% este. Deci eu nu as zice ca philips xp moto nu da mai multa lumina. Pe langa asta o instalatie de xenon iasa doar pt faza scurta un bec ,undeva la 150-170 RON pe cand becul ala este la 80 RON si am citit pe ceva forumuri ca unii il compara chiar cu un xenon.

Eu nu spun ca ar fi chiar ca un xenon dar zic ca e ceva de calitate. uitati aici un link . e un filmulet doar de prezentare de la philps(merita vazut).

Linkul: http://www.lighting.philips.com/in_en/cons...ing&lang=en

Mersi si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea . Sper ca in curand sa ma aflu printre fericitii posesori ai unui GSX650F , sa intru si eu in randul lumii

Pai ce sa zicem acuma te asteptam :cheers: . De care vrei s iti iei cu abs sau fara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...