Sari la conținut

Prima intalnire a posesorile de HONDA SHADOW


DimmU
 Share

Postări Recomandate

Dupa indelungi discutii cu unii dintre forumisti am pus la cale o intalnire a tuturor posesorilor de Honda Shadow (aici intra toate capacitatile cilindrice care le are Honda Shadow ).

Intalnirea speram sa o putem face in Rasnov in campingul unde anul trecut Kronstdat Bikers au tinut intrunirea.(sau asteptam sugestii pt alta locatie daca aveti idei mai bune :D :lol:

Data desfasurarii fortelor de Umbraci va fi in al-3-lea weekend din luna MAI!

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Scuzati GRESALA din Titlul TOPICULUI!!!!!!!!!!!!!!

Editat de DimmU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dupa indelungi discutii cu unii dintre forumisti am pus la cale o intalnire a tuturor posesorilor de Honda Shadow (aici intra toate capacitatile cilindrice care le are Honda Shadow ).

Intalnirea speram sa o putem face in Rasnov in campingul unde anul trecut Kronstdat Bikers au tinut intrunirea.(sau asteptam sugestii pt alta locatie daca aveti idei mai bune :) :lol:

Data desfasurarii fortelor de Umbraci va fi in al-3-lea weekend din luna MAI!

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Scuzati GRESALA din Titlul TOPICULUI!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Nu promit (inca) dar incerc sa vin :D

 

Asadar actualizam lista de participanti si posibili participanti:

Din cate tin eu minte, momentan suntem:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

 

Si mai sunt doi baieti din Pitesti cu Shadow-uri de 600. O sa imi fac timp sa ii sun sa vad ce spun si ei.

 

Umbracii! Adunarea!

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci se reface lista :

 

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

 

JohnDoe vezi prin bucuresti ca mai sunt o gramada de umbraci..anunta pe toata lumea te rog!!!

Mai cunosc pe cineva din aiud cu shadow o sa il anunt si pe el!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa indelungi discutii cu unii dintre forumisti am pus la cale o intalnire a tuturor posesorilor de Honda Shadow (aici intra toate capacitatile cilindrice care le are Honda Shadow ).

Intalnirea speram sa o putem face in Rasnov in campingul unde anul trecut Kronstdat Bikers au tinut intrunirea.(sau asteptam sugestii pt alta locatie daca aveti idei mai bune :D :D

Data desfasurarii fortelor de Umbraci va fi in al-3-lea weekend din luna MAI!

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Scuzati GRESALA din Titlul TOPICULUI!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Salutare

 

M-am uitat in calendar sa vad cand pica al treilea weekend; avand in vedere ca luna mai incepe cu weekend-ul, daca se numara si aia, al treilea va fi 15-17 mai. Daca e pe 15 e ok 90% sunt si io prezent; daca il considerati pe 22-24 nu pot sa ajung pentru ca impreuna cu mosnegii din generatia mea ne adunam pentru o cifra rotunda de ani impliniti de cand am terminat liceul.

 

Asadar, daca se poate, spuneti iegzact care weekend trebuie sa-l incercuiesc in calendar.

Asfalt uscat si sa ne vedem acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

M-am uitat in calendar sa vad cand pica al treilea weekend; avand in vedere ca luna mai incepe cu weekend-ul, daca se numara si aia, al treilea va fi 15-17 mai. Daca e pe 15 e ok 90% sunt si io prezent; daca il considerati pe 22-24 nu pot sa ajung pentru ca impreuna cu mosnegii din generatia mea ne adunam pentru o cifra rotunda de ani impliniti de cand am terminat liceul.

 

Asadar, daca se poate, spuneti iegzact care weekend trebuie sa-l incercuiesc in calendar.

Asfalt uscat si sa ne vedem acolo :)

 

Offf... Nasol ca nu puteti veni. Dar nu puteti totusi sa faceti in asa fel incat sa plecati mai devreme si sa ajungeti chiar putin mai pe seara? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K-Pax sorry :D ne gandeam la weekendul 22-24 Mai...

 

Respecte si asfalt uscat!

 

ata ete. :D

 

Offf... Nasol ca nu puteti veni. Dar nu puteti totusi sa faceti in asa fel incat sa plecati mai devreme si sa ajungeti chiar putin mai pe seara? :)

 

 

As mai avea varianta sa vin vineri si sa plec sambata pana la pranz ca sa ajung si io la intalnirea cu mosnegii mei (tre' sa ajung la Craiova). Numa' ca in cazul asta ar trebui sa beau numai apa plata dietetica :P

Mai analizez si va vad cum fac.

 

Respecte si asfalt uscat! (ar putea fi parola de intrare in tabara :D ; eventual realizat si un banner pus pe undeva la vedere pentru cunoscatori)

Editat de KPax Honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ar fi rau sa poti sa vi vineri seara si sa pleci apoi direct la intalnirea de la Craiova..Sper sa ajungi.Bafta!

 

 

P.S. Facem un banner pe care sa scrie "Parola de intrare este : RESPECTE SI ASFALT USCAT" :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ar fi rau sa poti sa vi vineri seara si sa pleci apoi direct la intalnirea de la Craiova..Sper sa ajungi.Bafta!

 

Cam asta ar fi solutia. Oricum, tinem legatura.

 

Parola :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti, frumoasa initiativa, chestia asta s-a mai facut acum 1 an , dar s-a transformat intr-o adunare de choppere nu numai de umbre, asa a luat nastere C.A.

Eu sunt pentru, daca mai traim pana atunci si trecem cu brio peste petrecerea C.A. si 1 mai la mare o sa venim cativa dintre C.A.-isti in mod sigur.

Iar pe aceasta cale, inca nimic oficial o sa invit toti umbracii la petrecerea C.A. pe data de 11 aprilie la Apasu... inca nu este nimic oficial asa ca mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti, frumoasa initiativa, chestia asta s-a mai facut acum 1 an , dar s-a transformat intr-o adunare de choppere nu numai de umbre, asa a luat nastere C.A.

Eu sunt pentru, daca mai traim pana atunci si trecem cu brio peste petrecerea C.A. si 1 mai la mare o sa venim cativa dintre C.A.-isti in mod sigur.

Iar pe aceasta cale, inca nimic oficial o sa invit toti umbracii la petrecerea C.A. pe data de 11 aprilie la Apasu... inca nu este nimic oficial asa ca mai vorbim.

 

Va asteptam cu drag si multumim de invitatie. Pastram legatura.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bina mah ca v-ati hotarat acum cand nu mai am umbra-dar s-ar putea sa va fac o surpriza :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles de la jeff ca v-a dat nr de tel al baiatului din camping.ati vorbit cumva cu el?cum v-ati gandit sa facem:ne intalnim pur si simplu in camping un uichend si ne facem p-ula de beti sau vreti ceva organizat gen intrunire?sunt multe aspecte care trebuiesc lamurite.paza, mancare, muzica si bautura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as fi strigat si eu prezent cu toata gura.. :cheers: dar pe 23 mai plec intr-o calatorie in thassos.. planuita din decembrie. imi pare rau ca nu pot ajunge... chiar imi pare.. sper sa se tina si sa devina o traditie anuala

 

Lasa man. N-are nimic. Data viitoare. Pentru ca mai mult ca sigur va exista si o data viitoare :lol: .

 

bina mah ca v-ati hotarat acum cand nu mai am umbra-dar s-ar putea sa va fac o surpriza :friends:

 

Te asteptam Kessule ca sa bem o bere pentru Brunhilda :) .

Off-topic: Ma mai tii minte de anul trecut de la actiunea umanitara cu Road Riders de la Gaesti? Am venit pasager pe un Marauder.

 

am inteles de la jeff ca v-a dat nr de tel al baiatului din camping.ati vorbit cumva cu el?cum v-ati gandit sa facem:ne intalnim pur si simplu in camping un uichend si ne facem p-ula de beti sau vreti ceva organizat gen intrunire?sunt multe aspecte care trebuiesc lamurite.paza, mancare, muzica si bautura

 

Da. Mi-a trimis mie numerele de telefon de acolo, dar inca nu am vorbit nimic. Eu ma gandeam sa nu facem ceva organizat ca nu prea are rost, mai ales ca e posibil sa fim o mana de oameni. Asadar ramanem la varianta cu intalnirea in camping, bautu' mult si voia buna :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smoky cred ca e bine sa le dam un telefon inainte sa fie cineva prin camping :cheers:. Daca are cineva un cd-player (casetofon) care sa urle si el ceva pe colo ar fi tare sa il aduca (cumparam baterii de undeva de prin apropiere ).Bautura si mancare vedem de unde cumparam... (de unde cumparam si baterii) :friends:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smoky cred ca e bine sa le dam un telefon inainte sa fie cineva prin camping :). Daca are cineva un cd-player (casetofon) care sa urle si el ceva pe colo ar fi tare sa il aduca (cumparam baterii de undeva de prin apropiere ).Bautura si mancare vedem de unde cumparam... (de unde cumparam si baterii) :cheers:)

 

Pai da omu', dar ma gandeam undeva pe la jumatatea lui aprilie cel mai devreme sa ne apucam de telefoane si toate cele. Cred ca ne poate spune djeeckx de pe unde putem cumpara mancare, baterii si bautura mai ales :friends: :lol: .

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...