Sari la conținut

Accident in Ferentari - Gelu Stoica


wtf?
 Share

Postări Recomandate

Am vorbit acum cu el si e posibil sa vina acasa. Nu poate sa stea in picioare si are suport la gat si umar. Mai are 21 de zile de stat la pat minim. E optimist. Soferul a recunoscut si e posibil sa nu fie culpa comuna. Oricum o sa aiba de tras cu recuperarea. Bine ca a scapat de bisturiu. Va tin la curent! Va saluta si el!

 

 

Ii tinem pumnii toti baietii de la ATM-uri(deh, s-a dus repede vorba printre cunoscuti....).Transmite-i multa sanatate din partea noastra.Bine ca are moralul sus.Asta e cel mai important pentru el acum.

 

Cu recuperarea va fi mai greu, da' e baiat brava si se pune el curand pe picioare! :kiss:

 

Sanatate maxima, Virgile! :rolleyes:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urat frate. Dupa ce cazi sa te mai si calce ala cu masina.

 

Shit happens! Putea sa fie de 1000 de ori mai rau, bine ca e doar atat! Recuperare rapida si completa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e unul dintre marile mele temeri pe care le am referitoare la motociclism.. sa cad de pe mobra si sa ajung sub rotine vre-unei conserve :angry:

 

E imbucurator faptul ca se vorbeste ca omul e bine, desi o sa aiba mai mult de tras pentru a fi 100%, dar el E BINE si asta e tot ce conteaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gelu e acasa. Era fericit ca poate sa stea in fund pe scaun.

 

Bravo,o veste buna,sa fie sanatos. Sunt curios acum care vor fi urmarile,din punct de vedere legal ma refer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...