Sari la conținut

CHOPPER ACADEMY - OPEN SEASON PARTY


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sincer eu pe tine nu te-am vazut pe nicaieri.... :D

 

Eu te-am vazut... tragea toata lumea de tine asa ca am preferat sa te las sa-ti vezi de ale tale. Oricum, n-am stat mult, am plecat pe la vreo 11 si ceva si in drum spre casa, era filtru de politie la pod la Grozavesti :) Bine ca nu ne-a oprit, ca desi n-am baut decat o cu alcool, se simtea in respiratie. Sunt curios, a picat cineva in plasa politistilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa va spun? mi-am supus ficatul la grele incercari -multumim ptr tot -ne vedem la Mamaia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim tuturor pentru prezenta. promitem ca veti uita de macelul asta al ficatului numai la urmatoarea petrecere Chopper Academy... care, bineinteles, va fi si mai tare!

 

doamnelor si domnilor, sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru prezenta cluburilor Dac Motors, MC Trust , MC HeavyRiders , Silver Pistons, SeaWolves, Kronstadt Bikers, Spirit of Freedom (Bulgaria), Timisoara Bikers, MC Valah, Pitesti..... si celor multi free rideri care au fost alaturi de noi, promitem ca data viitoare sa o facem si mai lata dar pana atunci va asteptam la petrecerea C.A. chapterul Calarsi.

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim celor care au pus umarul la organizarea acestei petreceri si bineinteles celor care au avut placerea sa vina sambata seara alaturi de noi.

 

Conduceti cu grija.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecareala asta a fost plina de motoare si au participat majoritatea cluburilor (sau partial din fiecare)

 

pe aceasta cale tin sa le multumesc cluburilor, membrilor lor ce au luat un loc la noi si tuturor participantiilor.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pozele unde sunt?

in seara aia au blitzuit aparatele foto, de au facut noaptea, zi/.

stiu ca au fost poze sublime, dar aici, lipsesc cu desavarsire!

Editat de MOTOBRAND
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan sunt doar astea, pe masura ce mai vin o sa mai postam:

 

http://picasaweb.google.com/chopperlope/CA#

 

http://picasaweb.google.com/chopperlope/OpenSeasonParty2#

 

 

Bai, foarte faina petrecareala. Spre rusinea mea, a fost a doua oara cand am calcat pe la Apasu', am zis ca si prima oara ca stau pret de doua beri si apoi ma duc sa dorm ca mai era o zi de SMAEB, da' de unde, gratie Anei am ajuns acasa pe la 6 dimineata. Ceapa ma-sii de femeie... :D Felicitari insa, sunteti gazde minunate. :)

 

Multumim de invitatie.Ne-am simtit minunat.Pacat ca pe la 5 dimineata s-a inchis barul.Eu as mai fi stat un pic

 

Respect!

 

Sorin.Timisoara Bikers

 

Sorine, tie tre' sa iti multumesc cu un rand de beri data viitoare cand te mai prezinti pe aici. Si te insarcinez cu o responsabilitate serioasa: daca o vezi pe Ana ca-mi mai pune sticla la gura, te rog frumos sa-i dai peste mana. E spre binele meu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de invitatie.Ne-am simtit minunat.Pacat ca pe la 5 dimineata s-a inchis barul.Eu as mai fi stat un pic :)

 

Respect!

 

Sorin.Timisoara Bikers

 

Cum s-a inchis barul ca 2 de la mine la ora 13:00 duminica i-am gasit cu polonicul la oala cu vin...

 

Mari oameni , mari caractere.

Va asteptam oricand cu bratele deschise.

 

RESPECT

 

Bai, foarte faina petrecareala. Spre rusinea mea, a fost a doua oara cand am calcat pe la Apasu', am zis ca si prima oara ca stau pret de doua beri si apoi ma duc sa dorm ca mai era o zi de SMAEB, da' de unde, gratie Anei am ajuns acasa pe la 6 dimineata. Ceapa ma-sii de femeie... :) Felicitari insa, sunteti gazde minunate. :)

 

 

Deci data viitoare doresti tuica fresh cu pulpa sau fresh de struguri???

 

Super fata. :D

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine, tie tre' sa iti multumesc cu un rand de beri data viitoare cand te mai prezinti pe aici. Si te insarcinez cu o responsabilitate serioasa: daca o vezi pe Ana ca-mi mai pune sticla la gura, te rog frumos sa-i dai peste mana. E spre binele meu :D

 

Toata lumea stie ca berea este un aliment asa ca nu este frumos sa musti mana care te hraneste :)

 

 

Va asteptam oricand cu bratele deschise.

 

RESPECT

 

Venim in 7 mai la concertul Phoenix!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea stie ca berea este un aliment asa ca nu este frumos sa musti mana care te hraneste :D

 

Venim in 7 mai la concertul Phoenix!

 

 

Raluca, eu zic sa il asculti pe Sorin, ca stie ce zice. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea tuica fara alcol :)

 

o bag la dezalcolizare pana data viitoare. dupa sevraj ar trebui sa fie tocmai buna. ce spui, te bagi? sau, mai bine, daca tot frig va fi, o fierb bine.

 

Toata lumea stie ca berea este un aliment asa ca nu este frumos sa musti mana care te hraneste :D

 

Venim in 7 mai la concertul Phoenix!

 

 

ne-am bucurat tare mult sa va avem prezenti si sper sa ne revedem la Phoenix. mai o bere, mai o haiducie...

 

 

pana la urma a fost buna sunca aia? fara ea cred ca aveam mai multe victime anonime si nevinovate ale abuzului de alcool ilegal pe timp de noapte.

Editat de Vantul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, eu zic sa il asculti pe Sorin, ca stie ce zice. :blink:

 

 

Tu n-ai fost acolo, ca te dovedea si pe tine Ana, cu aceeasi indemanare... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...