Sari la conținut

Duminica 22


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

om bun daca tu te plangi care ai echipament adevarat alti ce mai spun nu putem mergem numai la 30 grade plus alti viseza super excursi motociclistul nu merge numai pe soare bravo celui cea fost la bulgari daca acum e frig eu tac cei cu alpi sar putea sa aveti parte deasemenea vreme daca acu e greu atunci acolo va fii foarte greu eu la 9 voi fi acolo fiecare e liber sa faca ce vrea greu intradevar era pentru fata cu vitezana va salut Pompi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pompi, nu sunt toti metal, ca tine.

Mai usor ar fi o Capidava, 170 km pe autostrada si apoi 20 km de serpentine dealungul Dunarii, pentru senzatii in curbe, cu asfalt bun.

Putem manca la Cernavoda la intoarcere.

2 h dus, 2 acolo, 2 h intors, 1 h prin Buc. Plecarea la 10, 00 de la ultima benzinarie inainte de autostrada. Astfel pot merge si cei mai putin antrenati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spuneti vreti aut normal doru aici e-n largul lui 200km sint ai lui ma supun majoritati daca asa va place linie dreapta asa facem dar nu uitati pe aut va fii cel mai frig gata cu joaca dea forumu dimineata aleg unde merg va salut o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai pleaca miine undeva?

 

nu vreau sa stresez cu intrebarile, dar dupa o prima simbata libera, unde acasa mi-au fost mincate toate urechile de catre copii si nevasta, chiar as vrea sa haladui toata ziua de duminica pe aiurea, chiar daca nu cunosc pe nimeni dintre voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrieti si voi care vreti sa iesiti incotro vreti si la ce ora.

 

Varianta initiala - Macin nu mi se pare imposibila, dimpotriva. Mai ales ca nu suntem incepatori, haine potrivite de vremea asta avem... Deci, as vota Macin, cu plecare la ora 9.00 - 9.30 max.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capidava.

 

Pentru mine, Macin e cam prea mult maine (dpdv. al vremii si al naked-ului meu).

 

Votati / hotarati / dati cu banul si scrieti si aici, sa nu vin maine aiurea.

Editat de sixx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa va zic ca nu bat nici mort 170 de km pe autostrada pt 20 de km dupa. Dar vad ca nu mai e nevoie. :blink:

Ne vedem maine la OMV Europa. Asteptati si voi vreo 10 minute macar, eu sunt intarziatul de servici si vin si tocmai din Dr Taberei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa va zic ca nu bat nici mort 170 de km pe autostrada pt 20 de km dupa. Dar vad ca nu mai e nevoie. :blink:

Ne vedem maine la OMV Europa. Asteptati si voi vreo 10 minute macar, eu sunt intarziatul de servici si vin si tocmai din Dr Taberei...

 

cand stai mai departe, te scoli mai devreme :) (eu vin de langa targoviste ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e 6 m-am sculat sunt 0C si am si febra, am stat ieri 2-3 ore in tricou dupa unii cu niste masuratori topo. cred ca m-ati pierdut. bag un fervex si stau cu ochii pe termometru. daca nu mai am febra si sunt peste 5C vin la 9.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule nustiu cum e la tine in pipera dar e o zi de poveste sa va faca in ciuda daca acum cind scriu sant 0 ma-npusc se anunta o zi frumoasa sa ne bucuram de ea eu cel putin dupa tura de azi o sa iau o pauza mica luna vitoare plec la malmeddy Weekend 17th.-19th.april 2009: 51st. Tesch-Travel-Treffen = 51st Motorcycle-Meeting for World-Travellers Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai baietii, cu impresii!!! Ati avut o zi minunata, de excursie.

Am iesit si noi mai tarzior, pe la 11, asa ca nu am mai putut face mare lucru.Am baut o cafea cu Vlad (la Ploiesti) si ne-am intors.A fost minunat afara.Am avut un morcovel mic cu mine, ca nu apucasem sa-mi fac RCA, dar...s-a terminat cu bine, asa ca am scapat.Maine ma ocup si de asta.

Va asteptam cu poze si impresii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...