Sari la conținut

Martor La Accident


s-kidu'
 Share

Postări Recomandate

in seara asta, la o intersectie semaforizata, verde pt pietoni,un bou cu un golf 3 sau 4 spulbera o gagica de pe trecere si o arunca la vreo 10 m. nu am fost atent daca a intrat pe rosu sau pe galben....asta nu stiu.

gagica a incercat sa se ridice dar nu a reusit,probabil fractura la picior, sange pe asfalt, in rest nu mai stiu.

acu stau si ma gandesc ca si ca pieton ar trebui sa porti casca :peace:

naspa soferi unii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MDEAH!

POTI SA MORI SHI STAND LINISTIT PE BUDA!

LA UN CUTREMUR, ITI CADE IN CAP BAZINUL CU APA, CA NU A FOST PRINS BINE!

VIATZA E CEVA ....

MAI BINE NUMA MAI KINUI...

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MOTOBRAND ia-ti bazin d-ala care sta in spatele tau..nu deasupra ta :)

s-kidu' bine ca ai fost doar martor :peace: saraca tipa...o cauta moartea p-acasa si nu o gasea :D cam asa ne cauta pe totzi cand ne vine vremea :ok:

Editat de Ha0Tika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu cred ca avea verde ala de venea din josul imaginii, ca restul masinilor opreau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu cred ca avea verde ala de venea din josul imaginii, ca restul masinilor opreau...

M-am gandit si eu la asta.Mai este posibilitatea sa treaca pietonul pe rosu,cel ce venea din dreapta sa aiba verde si cel din josul imaginii sa aiba rosu :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap... o faza asemanatoare... o masina a luat un baiat de 18-20 de ani pe bot ca nu a reusit sa opreasca la trecere. Omul a incercat sa se ridice, a tipat tare de tot si a cazut inapoi. Se pare ca a incasat o fractura de bazin. Nu mai comentez...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol,si in mine era sa dea unu saptamana asta,dupa ce ii arat :peace: ii arat ca ii verde,la care el deschide usa si ma injura si imi zice sa ma uit pe unde merg.Din pacate nu a coborat din masina sa sara la mine,ci a plecat mai departe.Numarul l-am retinut :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de scapat nu cred ca a scapat pietonul....

cred ca trecut pe rosu si el si pt cruiserul ........da nu stiu ce sa zic

no comment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Azi dimineata 3 masini erau sa loveasca o babutza care trecea pe verde pe trecerea de pietoni. Toate 3 au trecut pe rosu. :|

Chiar imi esti simpatic !! :ok: Am ras cu lacrimi...deja al doilea topic din 2006 adus in cotidian !! esti tare man ...vrei sa faci "patratele" pe forum ? ;) :) :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi ...veneam tiptil , cand de colo rasare mandra o zerbra "glop , glop , glop" si cum ma uitai eu putin la fundul unei tipe zebra se face una cu asflatul .Eu dai dupa tipa , tipa dai dupa zebra , dai dupa tipa ,. dai dupa zebra eu si mai aproape pana am ajuns dincolo cand am luat-o fiecare pe drumul lui (era defapt un singur drum ....)...tipa nu a patit nimica si nu era pe rosu....trebuia (doar am fost martor)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...