Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Fata, macar eu recunosc! Sint pe stop, m-am sculat cu fata la perna si mi s-a rupt o unghie! Oare ce mai urmeaza?

 

O să-ți cadă fața. Eu ți-am zis să nu te mai dai cu atâta fond de ten!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:| :| :|

Iau in acest moment o decizie tottal nefondata dar de care intentionez sa ma tin: nu mai scriu pe forum.

Nu ma intrebati, ca nici eu nu stiu de ce.

Si oricum n-o sa pot sa va raspund.

:) :D :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:| :| :|

Iau in acest moment o decizie tottal nefondata dar de care intentionez sa ma tin: nu mai scriu pe forum.

Nu ma intrebati, ca nici eu nu stiu de ce.

Si oricum n-o sa pot sa va raspund.

:) :D :drink:

 

Iar ai baut? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A inviat catas_him. Si pantalonii aia imi vin baaa, care spunea ca-s prea gras pentru ei?

pai daca-ti vin ,de ce nu-i cumperi?

Hai ca tie ti-i dau mai ieftin.

Stii prea bine ca am suparat administratia forumului,am stat cu mainile sus ca pedeapsa o luna de zile, asa m-au pedepsit si cand eram la gradinita in grupa mica, urate amintiri si ce de-a cosmaruri ca m-o dus mama la descantat sa-mi treaca.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca-ti vin ,de ce nu-i cumperi?

Hai ca tie ti-i dau mai ieftin.

Stii prea bine ca am suparat administratia forumului,am stat cu mainile sus ca pedeapsa o luna de zile, asa m-au pedepsit si cand eram la gradinita in grupa mica, urate amintiri si ce de-a cosmaruri ca m-o dus mama la descantat sa-mi treaca.

:D

 

Exceptand cazul in care esti un conlocuitor mai colorat, gras, la vreo 50+ de ani si-ti lipsesc vreo doi dinti, nu ai nici o pereche de pantaloni care sa ma intereseze / ma fi interesat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exceptand cazul in care esti un conlocuitor mai colorat, gras, la vreo 50+ de ani si-ti lipsesc vreo doi dinti, nu ai nici o pereche de pantaloni care sa ma intereseze / ma fi interesat.

Rasa- indoeuropeana, dimensiuni 90/60/90 :cheers: varsta- am ramas la 25 ani + (in curand poate o sa aflu), lipsa maseaua de minte, asa e , pantalonii i-am vandut, chiar daca nu te-au interesat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un politist isi sugea degetul. Si altul intreaba : “De ce sugi degetu’? “ “Am ceva sub unghie si nu stiu daca e pamant sau (cuvant urat).” “Ia da sa sug si eu! Aaaa… E (cuvant urat)!” “Pai da. Ca ma si miram de unde sa am eu pamant in poponeata…”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Pretul e bun, dar eu le vreau un pic mai innalte, in jur de 15 cm, grosimea tevii la ghidon e de 25,4 .

Te anunt eu cand sa te apuci de ele, am o problema cu permisul si stau intr-o hotarare judecatoreasca, cand or sa zica astia ca mi-l ridica te-am sunat sa te apuci de treaba, ca o trag pe dreapta, sunt sigur ca pierd procesul.

Salutari inca odata.

 

Pe cine-ai omorat amice?

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uai, mi-e somn.

 

Tocmai m-am intors din Vama. 1100 de km (cu masina, din nefericire) in 51 de ore, nenumarate beri, vreo doua betii distincte, sunt ars (de soare) pe umarul stang si piciorul stang.

 

Am remarcat ca discutati pe accidente despre diverse reguli de circulatie. Era sa fac 2 accidente, unu major si unu minor. Ala minor, in intersectia de la Podu Ros, eram obosit si nu l-am vazut pe un meserias care incerca sa treaca prin dreapta mea (n-avea un far, da' oricum cred ca nu-l vedeam), aveam impresia ca-s singur pe strada asa ca am schimbat banda. Cand sa-mi cer scuze, a inceput sa guite si sa faca scandal asa ca i-am zis ca daca vrea, sunt dispus sa ne batem, da' a plecat.

 

Ala major era sa-l fac la Quatro Route. Fratele meu, am fost la juma de secunda sa ma fac pilaf de un camion pe care nu l-am vazut. Da' pilaf frontal nu asa. Se pare ca eram pe drum drept dar in varf de panta, am intrat in depasire si cand am ajuns in dreptul masinii depasite, la o bataie de far in fata mi-a rasarit camionul. M-am ingrasat 5 kile de adrenalina instantaneu, a franat ala depasitul, cred ca a mai lasat si camionul de la el si m-am strecurat. Si ma gandeam in momentele anterioare sa merg dracului mai incet ca accidentele se intampla in general aproape de casa... Na, am scapat cu totii.

 

Acu beau o bere, dupa care ma duc sa fac un dus dupa care dorm! Cine cu cine se mai injura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crapa-ti-ar splina in tine de oligofren de mi-ai dat motoru jos in seara de 13 spre 14 si mi-ai spart carena si rupt oglinda :bounce: :D :P :) :D

 

daca te prind vre-o data iti rup si tie ceva sa vezi cum e

Editat de orestte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crapa-ti-ar splina in tine de oligofren de mi-ai dat motoru jos in seara de 13 spre 14 si mi-ai spart carena si rupt oglinda :D :baubau: :kali: :box: :P

 

daca te prind vre-o data iti rup si tie ceva sa vezi cum e

Mumu la toti kktii care dau motoare pe jos, eu si acum am aparatoarea de cauciuc de la ambreiaj julita de cind mi-a facut-o unu'. Si doar suna alarma, da' fiind rupt din motive similare celor descrise de colegul Puc mai sus, mi-a fost prea lene sa ma dau jos din pat sa-l prind pe jegos. Am niste banuieli dar n-o sa stiu niciodata sigur :| MUMU si SUPU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa-mi dati 1 (un) motiv pentru care sa nu iubesti statul la bloc. Dupa ce ca ma chinui 10 minute sa bag motoru in locu' obisnuit, cu da-i inainte da-i inapoi pe teren denivelat si printr-un boschet, cu grija sa nu ii zgirii omului rablamentul de Dacie 1300, ajung in apartament si constat ca nu curge apa. Adica nu curge apa rece. Apai sa nu fiu mirlan sa ocup un loc intreg in parcare? Apai sa fiu. De ce puii mei sa-mi zgirii eu toba nou nouta, ca sa nu-i ating aluia masina?

Asta dupa ce simbata am fost trezit la 7 dimineata in suav cintec de rotopercutoare.

Bai, care stati la casa, fericiti sinteti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta dupa ce simbata am fost trezit la 7 dimineata in suav cintec de rotopercutoare.

Bai, care stati la casa, fericiti sinteti...

 

 

dela 7 dim pana la 9 seara poate sa faca ce vor ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica in rest ( 09.00 PM - 07.00 AM ) nu fac ce vor ei ?

Aiurea ! Manelistul tot manelist ramane, chiar si fara semnalmente, si daca ai unul de astia-n scara, e doar o chestiune de timp pana ce 80% din vecini vor manifesta primele simtome de manelita dobandita. Spiritul de turma ... recunoasterea leaderului ...

Eu am sub mine ( e vecin, nu va ganditi la altceva, desi, ... ) un profesor universitar care-mi bate-n teava de la calorifer ca cica ar tropai fiul meu. S-ar putea sa aiba ceva-ceva dreptate, ca-i mai indesata odrasla, dar nu cred ca asta-i motiv sa ma sune la 01 - 04 AM, asa cam cat sa ma trezeasca de tot ( adica se razbuna, justitiarul - e becali reloaded ). Mi-am schimbat a 3-a oara numarul de telefon, si nu stiu cum dracu-l afla boshorogul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stiu ca poate sa face ce vrea ei, da' tocmai asta-i si ideea: n-ai ce-i face. De asta e ideal sa stai la casa (si asta e numai unul din multele avantaje).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stiu ca poate sa face ce vrea ei, da' tocmai asta-i si ideea: n-ai ce-i face. De asta e ideal sa stai la casa (si asta e numai unul din multele avantaje).

 

 

am un tovaras din bucuresti. fix langa casa lui au impuscat astia un bloc de 4 etaje. vine tot timpu rumegush in mancarea pe care o serveste afara. si multe altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un tovaras din bucuresti. fix langa casa lui au impuscat astia un bloc de 4 etaje. vine tot timpu rumegush in mancarea pe care o serveste afara. si multe altele.

Mertan de ce trebuie sa ma contrazici tot timpul?? De ce??? Nu mai suport!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, de la 7am pana la 9pm poa' sa faca ce vor ei FARA SA MA DERANJEZE, ca le rup capu' cu tot cu afisul ala "respectati linistea intre orele". Ce pu_la mea, democratie-democratie, da' nu poti sa faci ORICE.

 

Exemplu: imi cumpar un motor de Boeing si-l turez la mine in casa, intre orele 7am si 9pm. Pai ce pu_la mea vor vecinii, e la mine in casa (sa zicem proprietatea mea) si intre orele si orele. Pai na, am voie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...