Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai sa o gasesti pe la un taximetrist

 

Nu stiu altii cum sunt ... dar eu tare mai iubesc categoria asta socio-profesionala !

Nu pot sa spui unde anume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, crek anu' asta iar o sa merg fix o pwla la intilniri. Asa cum eram sigur c-o sa se intimple, mi-am gasit de munca fix cind incepe sezonul de-adevaratelea, iar concediu mumu pina pe la sfirsitul lui august. Najpa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, crek anu' asta iar o sa merg fix o pwla la intilniri. Asa cum eram sigur c-o sa se intimple, mi-am gasit de munca fix cind incepe sezonul de-adevaratelea, iar concediu mumu pina pe la sfirsitul lui august. Najpa.

 

Never say never ! S-apoi daca e intr-adevar pasiune, cu siguranta vei gasi timp pentru ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Never say never ! S-apoi daca e intr-adevar pasiune, cu siguranta vei gasi timp pentru ea.

Eu chiar speram sa merg la Cluj dar ar fi tare deosebit sa-mi iau concediu, chiar si de-o zi, la nici 2 saptamini dupa ce am inceput lucrul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar speram sa merg la Cluj dar ar fi tare deosebit sa-mi iau concediu, chiar si de-o zi, la nici 2 saptamini dupa ce am inceput lucrul.

 

Mai bine sa-ti para rau ca nu ai reusit, decat ca nu ai incercat. Parerea mea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l f|_|t in gura pe ala care i-a furat azi-noapte oglinda dreapta de la motorul Irinei. Fagaduiesc ca daca recunosc oglinda aia pe vreun motor, respectivul isi ia pumnacii vietii lui.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zona?

 

Buric. De langa BancPostul de pe Independentei, cel de vis-a-vis de Spiridon. Motorul era lasat sub o camera de supraveghere, dar cei de la banca au zis ca doar Polutia le poate cere inregistrarile si e cam multa complicatie pentru cateva zeci de lei.

 

Oricum, daca dau cumva, din greseala, de ala, n-o sa-si mai poata folosi mainile o buna perioada de timp.

 

(Apropo, vand oglinda stanga de Virago 250).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buric. De langa BancPostul de pe Independentei, cel de vis-a-vis de Spiridon. Motorul era lasat sub o camera de supraveghere, dar cei de la banca au zis ca doar Polutia le poate cere inregistrarile si e cam multa complicatie pentru cateva zeci de lei.

 

Oricum, daca dau cumva, din greseala, de ala, n-o sa-si mai poata folosi mainile o buna perioada de timp.

 

(Apropo, vand oglinda stanga de Virago 250).

 

Stai putzin :

 

-daca ii rupi maini, dai pumnaci samd, te cam cobori la nivelul lui ( lor )

-daca nu faci nimic, le faci pe plac

-dar daca ai redacta o plangere la Politie ? Asuma-ti riscul de a pierde timpul si macar considera ca ai facut tot ceea ce se putea ( legal si mai ales civic ). Dupa astea mai vedem ... Nu se stie niciodata.

Editat de tripaco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai putzin :

 

-daca ii rupi maini, dai pumnaci samd, te cam cobori la nivelul lui ( lor )

-daca nu faci nimic, le faci pe plac

-dar daca ai redacta o plangere la Politie ? Asuma-ti riscul de a pierde timpul si macar considera ca ai facut tot ceea ce se putea ( legal si mai ales civic ). Dupa astea mai vedem ... Nu se stie niciodata.

 

nu poti 'dialoga' cu anumiti indivizi fara sa 'cobori la nivelul lor'. motorul nu e al meu, proprietarul tre' sa faca plangere la politie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu poti 'dialoga' cu anumiti indivizi fara sa 'cobori la nivelul lor'. motorul nu e al meu, proprietarul tre' sa faca plangere la politie.

 

 

Mijlocul de comunicare pentru asemenea dialoguri il are fiecare dintre noi din nascare; acesta se numeste dos, spate, sau la noi, la romani - kur, ... Asta e situatia.

Nu-mi permit sa dau sfaturi, dar eu unul as depune plangere si i-as stresa interesandu-ma de dosar saptamanal; ca doar de aia platim STATULui impozite - ca sa existe, sa traiasca. Sa-l mai antrenam nitzel ca se ramoleste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puc...cumpar eu oglinda aia stanga de la virago...ca numa cu aia din dreapta nu vad bine... tre sa fie set

 

ta-dam! esti fericitul castigator al unui set de pumni in cap! treci prin fundatie sa-ti ridici premiul. FELICITARI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit azi in ziar un Gilera R1 de 125 cere un pret destul de bun ,in anunt scrie ca pleaca din tara ,am incercat sa il sun pe om dar nu raspunde , cam ce ar trebui sa varific la o astfel de motocicleta ? Eu am avut numai scutere nu ma prea pricep la motociclete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit azi in ziar un Gilera R1 de 125 cere un pret destul de bun ,in anunt scrie ca pleaca din tara ,am incercat sa il sun pe om dar nu raspunde , cam ce ar trebui sa varific la o astfel de motocicleta ? Eu am avut numai scutere nu ma prea pricep la motociclete.

 

ia si tu un mecanic cu tine ^^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista pe Louis toate felurile de oglinzi, tre' sa se gaseasca si aia. Si mie mi-o furat o oglinda, da' tomnai in Cluj, ca tot vorbeam de... Poate am mai povestit faza, dar tot prin aceeasi perioada am citit pe Banditmania ca unuia i-au furat aripa fatza. Probabil un mirlete is repara Banditul in varianta low-cost. Sau poate un aurolac a vazut in cromul acela frumos contravaloarea a 100 de spirtoasa. Multe variante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia si tu un mecanic cu tine ^^

este cineva pe aici care cunoste cat de cat la motoare si doreste sa ma ajute si pe mine sa achizitionez motocicleta asta contracost bineinteles ,am vb cu omul la telefon si a zis ca maine diseara pleca in italia si asa ca pe maine dupa amiaza e valabila propunerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

God is tired, worn out. So he speaks to St. Peter, “You know, I need a vacation. Got any suggestions where I should go?”

 

St. Peter, thinking, nods his head, then says, “How about Jupiter? It’s nice and warm there this time of the year.”

 

God shakes His head before saying, “No. Too much gravity. You know how that hurts my back.”

 

“Hmmm,” St. Peter reflects. “Well, how about Mercury?”

 

“No way!” God mutters, “It’s way too hot for me there!”

 

“I’ve got it,” St. Peter says, his face lighting up. “How about going Down to Earth for your vacation?”

 

Chuckling, God remarks, “Are you kidding? Two thousand years ago I went there, had an affair with some nice Jewish girl, and they’re STILL talking about it!”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...