Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Wai mi-am pierdut ieri manusa stinga prin oras. E Richa, de vara, albastru nu negru. Gasitorului recompensa substantiala, constind intr-o bere. Andrei, ti-am vazut ieri cebereu' prin Piata Unirii, pe-acolo am pierdut-o, nik nik?

N-am vazut nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmmm si fara casca deci...

Nu va mai rideati de mine ca e treaba serioasa, acuma o sa am manusi verzi si n-o sa se mai asorteze cu motoru', mama ma-sii!

 

N-am vazut nimic...

De ce n-ai vazut nimic? Cum ti-ai permis?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iese omu' la o plimbare de duminca pe Copou, ca omu', si ce-i e dat sa vada? Grupuri de cite 2-3 masini, parcate frumos pe trotuar, cu geamurile date-n jos si housareala din aia jegoasa urlind din ele. Linga, 4-5-6 cocalari, toti, da' TOTI cu ochelari de soare. Pe banca de linga ei, puse ziare, si peste ziare niste PET-uri cu suc. Picnic pe Copou!!! Cine dracu' le-a dat voie astora sa vina la oras? Natie de agricultori jegosi, ca sa nu zic altfel.

 

 

Vaaai, asta e un fenomen mult mai complex decat iti imaginezi.

Explicatie: Este criza. Baietii cu masini bengoase nu mai au bani de mers toata ziuain cluburi de fitze. Si atunci se intalnesc "la botu' calului" prin parcari, un suculetz la pet, muzica din masina... Mai dragut este seara, cand vezi prin parcarila din centru, aka cea de la Romtelecom, masini de masini si cocalaru' cu pitzipoanca mancandu-si senvisul tacticosi in masina. Aviz pitzipoancelor, ca nu le mai da tata bani de buzunar periculosilor astora sa le scoata sa mance in oras decat in formula de criza :D) In unele seri parcarea aia arata de parca ar fi restaurant drive-in.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

misto....

era o emisiune la mtv parca, "Scarred", in care erau prezentati zmei dintr`astia dupa ce cadeau si`si rupeau oasele, gaturile, etc...

groaznic....oricum tre` sa fii putin dereglat :blink: sa faci toate chestiile alea cu un cadru din tevi de otel ascutite intre picioare, spitze, ghidoane, etc ;)

e frumos de privit :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi zece doi zece.

 

Ma gindesc de ceva vreme sa testez toate cuvintele cenzurate de forumul asta, ca sa nu ma mai trezesc ca apare poponeata in loc de c.ur sau cuvint urit in loc de cuvint urit, astfel incit sa creada vreunul ca sint un cuvint urit, de folosesc limbaj din asta pudibond. Alta cale nu e decit sa le scriu pe forum, da' mi-e teama sa nu iau vreo carantina sau ban pentru folosirea de limbaj neacademic, si inca-n mod nejustificat (adica de-a-n pulea). Oops, se pare ca deja o sa aflu daca un cuvint e cenzurat.

 

Si nu, nu am baut, cu toate ca toate semnele indica asta. Chiar serios, de vreo saptamina nu mai beau deloc-deloc.

 

Oops, am mintit.

 

Later edit: nu e cenzurat. Deci puteti sa folositi linistiti cuvintul "pulea", atit ca substantiv comun, cit si propriu (D-l Pulea). Ma simt util.

 

Later-later edit:

cit si propriu (D-l Pulea)

Chiar ar fi fost nedrept ca un ipotetic user, purtind numele de familie "Pulea" sa fie botezat "nume de familie urit". Ca si cum mie mi s-ar zice Calin (oras din jutetul Botosani). Asta ar fi discriminare si forumul ar putea fi dat in judecata. Am cautat pe Pagini Aurii familia Pulea dar nu am gasit-o in nici un oras mare al tarii. Totusi, sint convins ca exista un Pulea in aceasta tara. Poate are si motocicleta. Sau macar scuter.

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A Koala bear decides he wants to get laid, so he picks up a hooker. He

goes down on her several times and they are really enjoying themselves.

 

After they are finished the koala bear starts getting dressed.

 

The hooker says, "wheres my money?"

 

The koala bear shrugs his shoulders. The hooker repeats herself asking

for her money. Again he shrugs his shoulders. The hooker grabs a

dictionary and looks up the word hooker and shows it to the koala bear.

 

It says "gets paid for sex."

 

The koala bear picks up the dictionary and looks up Koala Bear and shows

it to the hooker.

 

It says, "Eats bush and leaves!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...