Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Cred ca azi am prins cel mai naspa trafic de cind am scos motorul de la iernat.

Era sa-mi rup gitul in intersectia de la BCR, mergeam inspre Palat si o vaca nenorocita cu un Tico mi-a taiat fata. Am frinat cit am putut cu ambele roti, ca altfel ma alegeam cel putin cu ceva rupt. Am prins si sina de tramvai cu fata dar am reusit sa nu cad. P.izda nici nu s-a uitat in spate, cu toate ca m-a vazut clar.

Tin pe aceasta cale sa-i urez domnului care mi-a spus "da-te ba odata" sa suga p.ula in mod indelungat, temeinic si cu simt de raspundere. Aceleasi urari si familiei lui >:eek:<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A, era sa uit. Chiar ca am avut o zi plina: am experimentat una bucata voblaj involuntar si una bucata burn-out involuntar. In mod incredibil, inca is intreg. Si motorul la fel. Cred ca e cazul sa trag pe dreapta pt. ziua de azi :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, era sa uit. Chiar ca am avut o zi plina: am experimentat una bucata voblaj involuntar si una bucata burn-out involuntar. In mod incredibil, inca is intreg. Si motorul la fel. Cred ca e cazul sa trag pe dreapta pt. ziua de azi :|

 

 

Hey you :P

 

Ce mai faci tu? Cati km ai facut cu Bandit-ul? :laugh:

Ma gandesc ca esti deja experimentat, la modul sistematic in care abordai problema alegerii primei motociclete acum un an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey you :P

 

Ce mai faci tu? Cati km ai facut cu Bandit-ul? :laugh:

Ma gandesc ca esti deja experimentat, la modul sistematic in care abordai problema alegerii primei motociclete acum un an.

 

 

asta ma intreb si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey you :P

 

Ce mai faci tu? Cati km ai facut cu Bandit-ul? :laugh:

Ma gandesc ca esti deja experimentat, la modul sistematic in care abordai problema alegerii primei motociclete acum un an.

Am vreo 6000 pina acuma. Normal ca-s mai experimentat, azi chiar is mai experimentat decit am fost saptamina trecuta. Dar nu la fel de experimentat pe cit crede mertan (read hondafan) ca ar trebui sa fiu.

Mi-amintesc (am retinut avatarul) c-am vorbit pe forum acuma vreun an, dar nu mai stiu despre ce :-s

 

asta ma intreb si eu.

Ce te intrebi? Citi km am, sau daca-s experimentat? Cu kilometrii vezi mai sus, cu experienta iti explic cind vrei tu (pe forum sau in fundatie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Question: de unde se pot cumpara in Iasi niste pantaloni din piele, de dama? Nu e vorba de pantaloni de motor, pantaloni de piele simpli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Question: de unde se pot cumpara in Iasi niste pantaloni din piele, de dama? Nu e vorba de pantaloni de motor, pantaloni de piele simpli.

 

Magazinul Bundita, Hala Centrala, etajul II, cum urci scarile din latura din "față", un pic spre dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vreo 6000 pina acuma. Normal ca-s mai experimentat, azi chiar is mai experimentat decit am fost saptamina trecuta. Dar nu la fel de experimentat pe cit crede mertan (read hondafan) ca ar trebui sa fiu.

Mi-amintesc (am retinut avatarul) c-am vorbit pe forum acuma vreun an, dar nu mai stiu despre ce :-s

 

Deschisesem un topic de alegere a primei motociclete, mi-ai raspuns si am citit cum ai inceput tu. Chiar mi-a placut.

 

Ei bine, a trecut un an de cand am facut scoala si inca nimic, dar sper sa se schimbe lucrurile foarte curand. Incerc un curs la Bratovici si daca ma simt voinic dupa, sar direct pe un F650 GS. Am zis! :P

 

Nu stiu care e faza cu hondafan, da' pare ca aveti voi niste meciuri personale :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschisesem un topic de alegere a primei motociclete, mi-ai raspuns si am citit cum ai inceput tu. Chiar mi-a placut.

 

Ei bine, a trecut un an de cand am facut scoala si inca nimic, dar sper sa se schimbe lucrurile foarte curand. Incerc un curs la Bratovici si daca ma simt voinic dupa, sar direct pe un F650 GS. Am zis! :P

 

Nu stiu care e faza cu hondafan, da' pare ca aveti voi niste meciuri personale :laugh:

Cred ca pentru craterele patriei un enduro-touring e o alegere mai de bun simt decit orice altceva.

Hondafan e un baiat de treaba, dar care are impresia ca daca faci multi kilometri pe an e normal sa mergi cu 200 pe ploaie. I-am zis odata ca nu-i asa, si de-atunci a ramas el cu pata pusa oleaca, se pare.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Magazinul Bundita, Hala Centrala, etajul II, cum urci scarile din latura din "față", un pic spre dreapta.

1. Magazinul ala e la Moldova, nu la Hala :P

2. N-au pantaloni de piele si cica nici n-au avut vreodata. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Magazinul ala e la Moldova, nu la Hala :P

2. N-au pantaloni de piele si cica nici n-au avut vreodata. :|

 

Bai, la Hala ai fost? E un magazin de chestii din piele la etajul II, ma indoiesc ca s-a desfiintat de cand am fost eu ultima data (adica vreun an :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, la Hala ai fost? E un magazin de chestii din piele la etajul II, ma indoiesc ca s-a desfiintat de cand am fost eu ultima data (adica vreun an :P )

Am fost tu fata, nik nik, numai magazine de pantofi posete si blugi. :-??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...