Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Nu pot face chiar cu oricare, unde ai pus tu gura eu nu pun nici macar fundu'...

Poti face cu oricare din ei, trebuie doar sa inchizi ochii.

Ultima oara cand te-am vazut, aveai bataturi si erai rosu pe frunte, erau de la casca?Sau te-au batut baietii cu fruntea de buric? :lol:

Am zis ca ne vedem pe 28......04.2012

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Era de la catarama. Ti-am zis ca fac sex cu cine trebuie.

 

Ne vedem, cum sa nu. Ramane pe 28.04.2012, cum am stabilit.

Poti face cu oricare din ei, trebuie doar sa inchizi ochii.

Ultima oara cand te-am vazut, aveai bataturi si erai rosu pe frunte, erau de la casca?Sau te-au batut baietii cu fruntea de buric? :lol:

Am zis ca ne vedem pe 28......04.2012

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte. Joi se o sarbatoare evreiasca si se face o petrecere in Office. Petrecerea e stil bal mascat. As vrea sa ma costumez in biker, insa tot echipamentul mi-e la la o distanta prea mare atat de mine cat si de cei de acasa (din Botosani). Si acum vine rugamintea: poate cineva sa-mi imprumute pentru joi seara un combinezon din piele, marimea 52-54? De casca ma pot lipsi cred. Multumesc anticipat si astept un pm ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte. Joi se o sarbatoare evreiasca si se face o petrecere in Office. Petrecerea e stil bal mascat. As vrea sa ma costumez in biker, insa tot echipamentul mi-e la la o distanta prea mare atat de mine cat si de cei de acasa (din Botosani). Si acum vine rugamintea: poate cineva sa-mi imprumute pentru joi seara un combinezon din piele, marimea 52-54? De casca ma pot lipsi cred. Multumesc anticipat si astept un pm ceva.

 

Te dai cu circumcizii? Vezi sa nu-ți taie costumul primprejur, mai ales că nu e al tău.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte. Joi se o sarbatoare evreiasca si se face o petrecere in Office. Petrecerea e stil bal mascat. As vrea sa ma costumez in biker, insa tot echipamentul mi-e la la o distanta prea mare atat de mine cat si de cei de acasa (din Botosani). Si acum vine rugamintea: poate cineva sa-mi imprumute pentru joi seara un combinezon din piele, marimea 52-54? De casca ma pot lipsi cred. Multumesc anticipat si astept un pm ceva.

Nu te-ai saturat sa te prefaci ca esti motociclist, eu da, adica vad ca te-ai costumat odata pentru poza de la profil, sa stim noi astia de pe forum ca esti.

P.S.Eu in locul tau as incerca un costum de marinar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

In ce consta testul psihologic pentru categoria A ?

 

Salut,

 

Te baga intr-o camera si te pune sa asculti timp de o ora un album very best of celine dion, daca rezisti fara sa cedezi psihic (faci criza/spargi ceva/incepi sa plangi) inseamna ca nu esti roacker prin urmare nu iti da stampila ca sa devii motociclist. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Te baga intr-o camera si te pune sa asculti timp de o ora un album very best of celine dion, daca rezisti fara sa cedezi psihic (faci criza/spargi ceva/incepi sa plangi) inseamna ca nu esti roacker prin urmare nu iti da stampila ca sa devii motociclist. :cheers:

Aaa ... smecher. :))

 

Serios acum, e asemanator cu cel de la B ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaa ... smecher. :))

 

Serios acum, e asemanator cu cel de la B ?

 

Habar n-am man, eu cand facui scoala erau alte vremuri, alta coruptie, cu 50 lei s-a dus o sageata si mi-a luat toate stampilele. Oricum vezi ca esti on-topic :grinbandit: http://i.imgur.com/IjTDE.gif

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am man, eu cand facui scoala erau alte vremuri, alta coruptie, cu 50 lei s-a dus o sageata si mi-a luat toate stampilele.

Ehe, frumos pe atunci. Acum umbli nebun o zi intreaga prin tot orasul.

Oi vedea maine. :)

 

Oricum esti on-topic :grinbandit: http://i.imgur.com/IjTDE.gif

Da, aici m-ai prins ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-ai saturat sa te prefaci ca esti motociclist, eu da, adica vad ca te-ai costumat odata pentru poza de la profil, sa stim noi astia de pe forum ca esti.

P.S.Eu in locul tau as incerca un costum de marinar.

Imi dai costumul tau de marinar? :disappointed:

 

Gata baieti, nu mai e nevoie de combi, am facut rost de costum de marinar. :cheers:

Un sezon frumos sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dai costumul tau de marinar? :disappointed:

 

Ti-l dau, dar e patat un pic de vin rosu, de la ultima chermeza facuta la Golden Blitz cu un fost capitan de vas. :cheers:

 

Imi dai costumul tau de marinar? :disappointed:

 

Gata baieti, nu mai e nevoie de combi, am facut rost de costum de marinar. :cheers:

Un sezon frumos sa aveti!

Ce am uitat sa-ti spun e ca costumul e de la un ofiter de marina neamt, asa ca nu te baza sa faci impresie buna, daca vrei sa risti, e treaba ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva in Iasi si e amabil sa ma lase sa vad un

 

UVEX XENOVA sau UVEX DISCOVERY

 

nu conteaza marimea vreau doar sa ma benoclez putin la ea, sa vad calitatea si diferenta intre Uvex boss 525

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut urgent cu imprumut (contra-cost) cauciuc 160/60 ZR17 in stare buna. imi trebuie cel tirziu miine la 12.

Mergi la RAR man?

Daca da sa-mi spui si mie cum e treaba pe acolo.

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apelez la comunitatea din Iași cu o rugăminte. Doresc să achiziționez o motocicletă

sport și tind între Cbr 600 rr și Gsx-r (2004).

 

Practic, caut pe cineva care are o Honda Cbr 600 rr (2003 preferabil) și ar fi dispus

să mă lase să vad cum e poziția. Nu vreau să mi-o dea să merg efectiv cu ea, ci doar

să văd cum e poziția pe șa.

Pentru același lucru caut și un posesor de Gsx-r 600 (2004 minim).

 

Fac cinste cu o cafea (sau bere) celui care mă ajută :friends:

 

Mă puteți contacta la 0761 147 150 sau pe id-ul bdkalm . Vă mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la RAR man?

Daca da sa-mi spui si mie cum e treaba pe acolo.

Bafta!!!

eu as fi vrut sa merg doar la ITP dar din pacate am mers si la RAR.

 

treaba e ca s-au schimbat treburile in ultimii 2 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, azi sint altruist (pina la ora 12:00 AM).

dupa cum stie deja toata lumea, verifica frinele prima data. toti cei cu care am vorbit mi-au spus ca i-a pus pe ei sa stea pe motor in timpul testului si ca a trebuit sa repete de 2-3 ori, la mine a stat dom' inspector si au iesit ambele din prima.

in rest a verificat tot ce verifica deobicei, adica cauciucuri si lumini.

si mai verifica toba. daca nu are E-ul pe ea, repetati clasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde gasesc un service gsm bun si ieftin in Iasi? Vreau sa schimb un dispay la un telefon.

Podul Ros, fata in fata cu Mercury Mary este parcarea. Gasesti masini de scoala de obicei pentru ca pe langa sunt si scolile de soferi.

Cum stai in parcare cu spatele spre Mercury Mary, in blocul din partea stanga trebuie sa fie un service gsm.

Acolo mi-am schimbat eu softul la un Nokia si a fost ok. Poti intreba acolo. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...