Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-DA1DB13E-FAECFDAE/lidl_ro/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18753

 

Din nou cei de la Lidl bagă echipamente moto. Sunt curios care-i treaba cu pantalonii termo, mă întreb dacă pot fi folosiți și pe iarnă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-DA1DB13E-FAECFDAE/lidl_ro/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18753

 

Din nou cei de la Lidl bagă echipamente moto. Sunt curios care-i treaba cu pantalonii termo, mă întreb dacă pot fi folosiți și pe iarnă.

eu pe moto folosesc niste "underpants" care sunt pt ski de fapt. am si de moto, sunt exact acelasi material care respira, se usuca repede si tine temperatura corpului constanta.

eu as lua sosete, ca de alea n-am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu deschid un nou topic pt o singura intrebare... Are cineva un numar de telefon al domnului Titi Basalic (titi bas srl) ? As vrea sa dau de el cat mai repede posibil, si nu am gasit nicaieri un numar de telefon. Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, vreau sa cumpar un set de telescoape din falticeni si ma intrebam daca ma poate ajuta cineva uitandu-se daca nu-s indoite sau alte probleme vizibile inainte sa mi le trimite respectivul vanzator. Multumesc si asfalt uscat

Editat de Paul_Gabriel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Citisem pe undeva (tot aici pe forum) ca cei cu statia de betoane (sau ce o mai fi ea) de langa poligonul moto din Iasi ar fi cumparat spatiul unde se afla poligonul si astfel "am ramas fara".

Stie cineva daca e adevarat sau sunt doar vorbe ... ?

 

Am un prieten care ar vrea sa inceapa scoala si nu cumva sa aiba vreo surpriza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acum 2 saptamani cu masina.

De la Iasi la Buhaesti, adica pe DJ248, asfaltul e foarte bun, cu urmatoarele exceptii:

- Lunca Cetatuii - gropi nesemnalizate

- Inainte de Bordea - lipseste complet asfaltul, pe 500 m, e doar pietris

- Rates Cuza - la fel lipseste complet asfaltul pe cca 300 m, pietris

De la Buhaesti la Vaslui, pe DN15D, e prost. Trebuie sa fii cu ochii in 4, unele gropi sunt peticite, altele nu (!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine se implinesc 6 ani de cand a trecut in nefiinta un bun prieten, Fleica. Care vrea sa mearga la locul accidentului(cacaina) sau la cimitir(aroneanu) o poate face. eu am zis sa organizam ceva frumos, daca nu eu oricum ma duc singur si am sa trag un cerculet in fata acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Fiindca sunt din Iasi si vroiam sa ma prezint, am decis sa aleg threadul acesta.

 

Am B-ul de vreo 7 ani, dar pasiunea pentru masini a trecut repede, iar cea pentru motociclete inca e prezenta dupa 9 ani de cand imi doresc asta. In sfarsit, m-am inscris zilele trecute la scoala pentru categoria A, si urmeaza sa incep poligonul.

 

Nu mentionez numele scolii inca, deoarece am sa fac un review la sfarsit, dupa ce iau carnetul. Am sunat la Politie-programari examene si mi s-a zis ca dau examen si la traseu in oras, deci va fi interesant.

 

Vreau sa cunosc, sa fac parte din comunitatea moto si sa prind experienta necesara unor excursii de cateva zile cu moto prin tara sau strainatate. Sunt obisnuit sa merg cu rucsacul si cortul prin munti.

 

Voi reveni cu detalii, intrebari si impresii. Asfalt uscat!

 

AndreiFx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...