Sari la conținut

Schimbare Gume


ariciu
 Share

Postări Recomandate

sper ca am postat unde trebuie si nam gresit cu nimik :ok:....ideea e ca vreau sa imi schimb guma dp spate , si cea dp fatza daca vine rpd si vreau sa stiu un service klumea unde pot face asta ....ideea e sa o si echilibreze (plumb sau ce se pune) astept recomandari eventual si preturi desi nu va fi o prob asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda undeva pe Fundeni, vizavi de spiatul Fundeni treci se benzinarie cum vi dinspre Colentina apare un service auto mare si colorat albastru, te duci acolo si intrebi ei fac si moto, mi-am facut eu acolo un schim de cauciuc la un Suzuki.Salut si inceara la numarul asta de tel 0727 155 179 nush cum al cheama eu am srvice Fundeni in tel.Hai bafta si vezi ca oamenii lucreaza bine dar si scump!!!

 

Mda undeva pe Fundeni, vizavi de spitalul Fundeni treci de benzinarie cum vi dinspre Colentina apare un service auto mare si colorat albastru, te duci acolo si intrebi, ei fac si moto, mi-am facut eu acolo un schimb de cauciuc la un Suzuki.Salut si incearca la numarul asta de tel 0727 155 179 nush cum al cheama eu am service Fundeni in tel.Hai bafta si vezi ca oamenii lucreaza bine dar si scump!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vizavi de mc'donald's in p-ta buzesti. e testat, f bun.

 

 

:ok: Acolo la Autozone unde m-au ars cu 230.000 pentru o pana (petic) si mi-au montat camera rasucita de s-a perforat in cateva zile si am impins de mi-a venit acru pana la o vulcanizare normala unde cu 50.000 au rezolvat repede si bine ?

 

NU,MULTUMESC, NU RECOMAND ! :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie multa lume mia recomandat autozone....ideea e ca la o simpla vulcanizare nu cred ca o si echilibreaza mai ales ca e de moto...daia intreb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la Sama pe plevnei mai schimba roti de moto

mda...asta cu skimbatu' o fac la orice vulcanizare daca ma duc cu roata in portbagaj,

insa cu echilibratul mai rar.De ex. la Sama era parca 20 de lei echilibratul si fo 15 montat/demontat/roata. :ok:

Sama...buni baieti si f. amabili.Ii mai ajutam si eu cateodata sa dea roata jos de pe moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...