Sari la conținut

Am Nevoie De Un Set De Surubelnite


Postări Recomandate

am inceput sa desfac scuterul pe bucatzi dar m-am oprit pentru ca deshteptzii de francezi au pus 4 suruburi in stea pe carenele mele!!!

 

are cinvea surubelnitze cu care ash putea desface aceste shuruburi sau a vazut cineva pe undeva la vanzare astfel de shurubelnitze???

 

multzumesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In targ la vitan vei gasi niste scule facute din plastelina.

mergi pe Bd. Lacul tei, apoi strada Pastorului, la Dan-Don, unde exista un magazin de scule DRAPER EXPERT. adica scule pentru o viata. de vreme ce nu vrei sa iei tot magazinul acasa nu te vei ruina, nu costa chiar atat de mult.

Unele scule (TORX FIXING SYSTEM) adica ce ai tu nevoie se dadeau parca si la bucata.

Am draper de cand lumea si nu am rupt o cheie pana acum. si desfac masini cu ele, nu carene!!

 

poti sa mergi cu incredere si la reprezentanta IUS, sculele romanesti sunt foarte bune. daca vreii imi scrii si iti dau adresa, nu o stiu pe dinafara.

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In targ la vitan vei gasi niste scule facute din plastelina.

mergi pe Bd. Lacul tei, apoi strada Pastorului, la Dan-Don, unde exista un magazin de scule DRAPER EXPERT. adica scule pentru o viata. de vreme ce nu vrei sa iei tot magazinul acasa nu te vei ruina, nu costa chiar atat de mult.

Unele scule (TORX FIXING SYSTEM) adica ce ai tu nevoie se dadeau parca si la bucata.

Am draper de cand lumea si nu am rupt o cheie pana acum. si desfac masini cu ele, nu carene!!

 

poti sa mergi cu incredere si la reprezentanta IUS, sculele romanesti sunt foarte bune. daca vreii imi scrii si iti dau adresa, nu o stiu pe dinafara.

 

:ok:

 

 

eu vreau sa-mi cumpar niste torx-uri calumea ca alea din piata le-am dat peste cap si unde gasesc o cheie dinamometrica la un raport caliatate/pret foarte bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform catalogului pe anul 2004, am gasit chei dinamometrice la Draper de la 12,61 pana la 431,31 euro...Nu stiu exact ce faci cu ea, dar cred ca cea de 12 e suficienta!! mai erau si pe la 48 euro unele.

 

mai gasesti acolo scule Elora si pe vremuri aveau si Britools (imi era mila sa pun mana pe ele, dar sa le murdaresc cu ulei. Br erau insa f scumpe.)

 

str. Pastorului 21-23, sect 2, tel 2110975, www.stcl.ro

 

pentru IUS , pe care m-am straduit mult sa le rup si nu am reusit, adresa str Vespasian 8, sect 1, tel 2249319, www.lsg.ro

 

pentru torx-uri iti poti cumpara trusa de surubelnite de 8 sau 11 bucati sau iei bituri, 6 buc cam la 20 lei cu adaptor pt un T obisnuit de 1/4. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt si sculele marca Facom care sunt cel putin la fel de bune ca cele de la Drapper, dar un pic mai scumpe.Varianta cea mai avantajoasa este tot IUS ,au scule super rezistente.

Editat de cristian ionescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...