Sari la conținut

Mincinosii din clubul rebels of danube-tulcea


Vizitator rock46hunt
 Share

Postări Recomandate

Doi serpi in desert :

- Auzi ba Vasssile ssstai ba un pic ca vreau sssa-ti zic seva !

- Pleaca ba de-aici !!

- Ssstai ba Vasssile ca vreau sssa-ti zic seva ma !!

- Pleaca ba nu vezi ca sunt grabit !!

- Hai ba Vasssile ba !!

- Zi maaa !!

- Auzi ba Vasssile noi sssuntem veninosssi ???

- Da ba .. da de ce ?

- Mi-am mussscat limba !!!

 

 

 

Trei soareci intr-un bar trageau shot-uri de tequila.Primul toarna un shot, isi umfla muschii si incepe: - Ba fraierilor, voi stiti capcanele alea de soareci pe care le pun bulangiii de oameni cu o bucatica de cascaval inauntru? Ei bine, io desfac dintii aia, fac vreo 20 de tractiuni la capcana , iau cascavalul si o sterg, ba!!! - Mama , ce tare e asta! Al doilea isi pune tequila, se scutura si zice: - Brrr, stiti voi grauntele alea mici si roz,bobitele alea de grau cu otrava ? Eu iau cateva boabe, le pisez, le pun pe o foita si pac! le trag pe nas! - Ba ... asta e nebun de tot! auzi, se drogheaza cu otrava! Al treilea isi pune si el un paharel, il da pe gat, se incordeaza, se scutura un pic si o ia la fuga. - Unde fugi dementule? - Ma duc sa F__ pisica !!!

 

 

...Si a aparut pisica si a facut o data... MIAUUUU, la care SOARECUL, a inceput sa strige.... AOLEUUUU,... UNDE E GAURA C-AM BELIT POO.LA :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Si a aparut pisica si a facut o data... MIAUUUU, la care SOARECUL, a inceput sa strige.... AOLEUUUU,... UNDE E GAURA C-AM BELIT POO.LA :D

 

 

 

NU SSSSSSStiaam ca sssssssss tiiii sa miauni ...mah VASILE !!!!

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr a se intelege mai bine situatia,aceste discutii se poarta aici,pe acest forum deoarece doar aici se poate conversa intre noi (Gruparea de Gherila si membri Clubului Rebels of Danube)...

Forumul lor fiind cu acces limitat si neavand acces am ales acesta solutie.

Multumim ptr intelegere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU SSSSSSStiaam ca sssssssss tiiii sa miauni ...mah VASILE !!!!

 

:bounce:

 

AM INVATAT LIMBI STRAINE SA MANANC SSSSSOARECI.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM INVATAT LIMBI STRAINE SA MANANC SSSSSOARECI.... :bounce:

 

PENTRU CONFORMITATE....

post-13981-1244799948_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GRUPAREA DE GUERILLA O PUTETI GASI PE DRUMURILE TARII, LA MUNTE, MARE, DELTA SAU PRIN EUROPA, CAZATI LA HOTEL, CORTURI SAU PUR SI SIMPLU SUB UN COPAC MAI UMBROS CULCATI LANGA MOTOR, PLECATI FARA HARTA DE-ACASA, UNDE LI SE PARE FRUMOS...OPRESC, NU AVEM PRESEDINTI, ADJUNCTI SI NICI MEMBRI FONDATORI, SUNTEM DOAR PRIETENI CE AVEM O SINGURA PASIUNE...,

MOTOARELE INDIFERENT DE VARSTA, RELGIE,SEX...ETC. NU SUNTEM UNII MAI TARI DECAT ALTII, NU

NE LAUDAM CU PERFORMANTELE PE CARE LE AVEM, RESPECTAM DOAR DRAGOSTE DE MOTOARE.

NU VREM SA FIM INGRADITI DE NICI UN REGULAMENT INTETRIOR AL VREUNUI CLUB (MAI ALES DE CEL INFIINTAT IN TULCEA CU TOTI ATATI MEMBRII CAT SUNT IN CONSILIUL DIRECTOR)

DIXIT.

 

:bounce:

Editat de gruparea de gherila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GRUPAREA DE GUERILLA O PUTETI GASI PE DRUMURILE TARII, LA MUNTE, MARE, DELTA SAU PRIN EUROPA, CAZATI LA HOTEL, CORTURI SAU PUR SI SIMPLU SUB UN COPAC MAI UMBROS CULCATI LANGA MOTOR, PLECATI FARA HARTA DE-ACASA, UNDE LI SE PARE FRUMOS...OPRESC, NU AVEM PRESEDINTI, ADJUNCTI SI NICI MEMBRI FONDATORI, SUNTEM DOAR PRIETENI CE AVEM O SINGURA PASIUNE...,

MOTOARELE INDIFERENT DE VARSTA, RELGIE,SEX...ETC. NU SUNTEM UNII MAI TARI DECAT ALTII, NU

NE LAUDAM CU PERFORMANTELE PE CARE LE AVEM, RESPECTAM DOAR DRAGOSTE DE MOTOARE.

NU VREM SA FIM INGRADITI DE NICI UN REGULAMENT INTETRIOR AL VREUNUI CLUB (MAI ALES DE CEL INFIINTAT IN TULCEA CU TOTI ATATI MEMBRII CAT SUNT IN CONSILIUL DIRECTOR)

DIXIT.

 

:bounce:

 

SI CA SA FIM MAI INTELESI, AVEM SI PARERI DIFERITE, MOTOARE DIFERITE DAR, ASTA NU NE IMPIEDICA SA NE INTELEGEM FOARTE BINE DEOARECE

NE UNESTE UN SINGUR LUCRU... DRAGOSTEA DE MOTOARE... DIXIT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fuckerule...tu esti unul din mincinosii din acel club de rahat...poate ai uitat ce i-ai spus lui laur cind te-a invitat la parada si ce i-ai spus tu ca o sa faci si pina la urma ce ai facut... http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=556..... SORRY EU MAINE MERG LA MURIGHIOL POATE ALTADATA asa ca n-o mai freca cu noi...

cat despre faptul ca nu veniti cu argumente,demonsreaza ca spunem adevarul....asa ca succes!

si fa-ti si tu un cont al tau,nu-l mai folosi pe a lui ares.

ares a fost singurul din clubul vostru care a avut bun simt si a dat un telefon sambata si la salutat pe laur.

vrei sa-ti mai dau motive ptr care nu va acceptam...

 

NU CRED CA TRE SA DAU SOCOTEALA UNDE MERG SAU CE FAC EU . CE TE OFTICI CA NU AM VENIT EU SAU ALTII LA PARADA LA LAUR LA NUNTA? HAI CA TE OFTICI ..CAT DESPRE TELEFON LUI LAUR DE FELICITARI NU AM VRUT SAU POATE AM UITAT CE SAI FACI ASA SUNT EU MAI NESIMTIT SI MAI DIN TOPOR DAR FAZA TARE E CA INCA NU TE AM INTRECUT PE TINE....

 

SI CAREI PROBLEMA TA CA SCRIU DE PE UN IDU L ALTUIA TE OFTICI NUU?????

post-45620-1244810776.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
NU CRED CA TRE SA DAU SOCOTEALA UNDE MERG SAU CE FAC EU . CE TE OFTICI CA NU AM VENIT EU SAU ALTII LA PARADA LA LAUR LA NUNTA? HAI CA TE OFTICI ..CAT DESPRE TELEFON LUI LAUR DE FELICITARI NU AM VRUT SAU POATE AM UITAT CE SAI FACI ASA SUNT EU MAI NESIMTIT SI MAI DIN TOPOR DAR FAZA TARE E CA INCA NU TE AM INTRECUT PE TINE....

 

SI CAREI PROBLEMA TA CA SCRIU DE PE UN IDU L ALTUIA TE OFTICI NUU?????

 

 

da ma,ma oftic!

important este ca ai recunoscut ca esti un mincinos...succes! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU CRED CA TRE SA DAU SOCOTEALA UNDE MERG SAU CE FAC EU . CE TE OFTICI CA NU AM VENIT EU SAU ALTII LA PARADA LA LAUR LA NUNTA? HAI CA TE OFTICI ..CAT DESPRE TELEFON LUI LAUR DE FELICITARI NU AM VRUT SAU POATE AM UITAT CE SAI FACI ASA SUNT EU MAI NESIMTIT SI MAI DIN TOPOR DAR FAZA TARE E CA INCA NU TE AM INTRECUT PE TINE....

 

SI CAREI PROBLEMA TA CA SCRIU DE PE UN IDU L ALTUIA TE OFTICI NUU?????

 

Attached image(s)

 

As fi vrut sa dau un raspuns... dar sa-mi fie iertata ignoranta... ceea ce-i scris mai sus e in LIMBA ROMANA? ca eu nu am inteles nimic.

Daca, cat de cat puteti vorbi ROMANESTE va rog face-ti un efort si incercati sa scrie-ti la fel, daca, nu cumva nici nu stiti prea bine sa va exprimati in

aceasta frumosa limba ROMANA...

P.S. Pentru cei care au baut cerneala si au mancat creioanele in scoala primara, le recomand, acum, sa studieze...,,INDREPTARUL ORTOGRAFIC,ORTOEPIC

SI DE PUNCTUATIE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare....La ce ora vine ploaia?

 

Alaltaieri a venit pe la dooua si ceva marunt...

 

 

 

 

AVERTISMENT: NU TE JUCA CU SARPEPLE MORT...( nici macar dupa apusul soarelui)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Daca, cat de cat puteti vorbi ROMANESTE va rog face-ti un efort si incercati sa scrie-ti la fel, daca, ...

 

...,,INDREPTARUL ORTOGRAFIC,ORTOEPIC

SI DE PUNCTUATIE"

 

Amen for that! Ia-l si tu si sterge-l de praf!

 

De aia suntem unde suntem, ca avem o parere nejustificat de buna despre noi insine si avem pretentia de a da lectii altora. Ala de face numai 2 greseli de ortografie la 50 de cuvinte e profesor de literatura comparata...

Nu, nu sunt off-topic aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Am si eu o intrebare....La ce ora vine ploaia?

 

 

am si eu o intrebare...de cate ori ai umflat prezervativul ala? :D

sebi,pina la urma ce esti...soarece sau sarpe? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amen for that! Ia-l si tu si sterge-l de praf!

 

De aia suntem unde suntem, ca avem o parere nejustificat de buna despre noi insine si avem pretentia de a da lectii altora. Ala de face numai 2 greseli de ortografie la 50 de cuvinte e profesor de literatura comparata...

Nu, nu sunt off-topic aici.

 

nu te supara dar... asta am gasit eu in gramatica limbii romane

 

verb+substantiv:paziti-va gura(pronume intre verb si substantiv)

 

-verb+......etc.:a o lua la sanatoasa, a-si aduce aminte

 

si daca mai puneam cateva fraze ma puteam considera profesor de literatura comparata? Fata de cum a scris ala de mai sus eu ma consider ALEXANDRU GRAUR ( daca-si mai aduce cineva aminte de el)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te supara dar... asta am gasit eu in gramatica limbii romane

 

verb+substantiv:paziti-va gura(pronume intre verb si substantiv)

 

-verb+......etc.:a o lua la sanatoasa, a-si aduce aminte

 

si daca mai puneam cateva fraze ma puteam considera profesor de literatura comparata? Fata de cum a scris ala de mai sus eu ma consider ALEXANDRU GRAUR ( daca-si mai aduce cineva aminte de el)

 

Noi scriem Noi facem,

Voi scrieti Voi faceti

Ei (ele) scriu. Ei (ele) fac.

 

 

Nu intelege ca am ceva cu tine, sau sunt ala de cauta cratimele lipsa (sau in plus) pe tot forumul, oricine greseste, dar nu oricine trebuie sa se tina de dat lectii. Si nu ma refer aici la ortografie&shit, dar sunt zeci de useri pe forumul asta care nu stiu sa franeze dar ii invata pe altii, nu stiu sa stea pe motor la o groapa dar invata pe altii sa rupa oglinzi din mers, etc.

 

Asta e tot, acum chiar ca am sarit calul cu off-topicul si imi cer scuze. E vara, "motociclati" nu "forumati"! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare...de cate ori ai umflat prezervativul ala? :D

sebi,pina la urma ce esti...soarece sau sarpe? :bounce:

Cred ca am vorbit cu tine despre chestiile astea si ti-am zis destul de clar ca exista oameni de ambele parti ale "circului" pe care ii respect si imi sunt prieteni de aceea prefer sa raman spectator.Le-am zis si baietilor din club ca eu nu am nimic personal cu tine si daca am avut ceva sa iti reprosez ti-am zis,ca tu ai dat in club pe mine nu m-a afectat,sau ca ei ti-au facut sicane din nou nu m-a afectat,nu aveti decat sa faceti bors,nu este problema mea si vreau sa ramana asa,am destule de-ale mele.

Eu nu am relatii de prietenie sau dusmanie cu grupuri,eu am cu oameni,si prefer sa ramana asa.

PS:secretul prezervativului nu il voi dezvalui

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi scriem Noi facem,

Voi scrieti Voi faceti

Ei (ele) scriu. Ei (ele) fac.

 

 

Nu intelege ca am ceva cu tine, sau sunt ala de cauta cratimele lipsa (sau in plus) pe tot forumul, oricine greseste, dar nu oricine trebuie sa se tina de dat lectii. Si nu ma refer aici la ortografie&shit, dar sunt zeci de useri pe forumul asta care nu stiu sa franeze dar ii invata pe altii, nu stiu sa stea pe motor la o groapa dar invata pe altii sa rupa oglinzi din mers, etc.

 

Asta e tot, acum chiar ca am sarit calul cu off-topicul si imi cer scuze. E vara, "motociclati" nu "forumati"! :bounce:

 

Nici o problema... noi la tl nu avem voie sa circulam intre 23-05 si, ca sa nu ne plictisim, ne mai ciondanim intre noi... deh, abia am scapat de berea de vineri seara, iar maine...calare pe motoare... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebi, imi pare rau ca o spun, dar in Tulcea nu (mai) exista spectatori. Doar serpi si soareci... Asa ca fiecare trebuie sa se hotarasca. Atita timp cit tu participi la toate gratarele si betzivaniile soarecilor si ne ignori pe restul, nu te poate considera nimeni prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebi, imi pare rau ca o spun, dar in Tulcea nu (mai) exista spectatori. Doar serpi si soareci... Asa ca fiecare trebuie sa se hotarasca. Atita timp cit tu participi la toate gratarele si betzivaniile soarecilor si ne ignori pe restul, nu te poate considera nimeni prieten.

Nu cred ca am ignorat pe nimeni din cei care imi sunt cel putin amici.

De fiecare data cand am venit in Tulcea am avut un program destul de incarcat si desi mi-as fi dorit sa fac o iesire cu tine se nimerea in timpul saptamanii si din cate stiam si mi-a spus Marius muncesti,sti de ce am vrut si vreau sa ies la un enduro cu tine?pentru ca imi place sportul asta si cred eu ca asta avem in comun.

Este fix problema mea ca am fost la gratar si m-am distrat la Constanta cu niste prieteni care se intampla sa faca parte din club la fel cum am trecut si pe la Marius de fiecare data cand am putut si am trecut prin fata casei lui pentru ca de el stiu unde sa dau,La fel cum am oprit si pe la tine pe la garaj cand te vedeam pe acolo,nu te-am considerat strain.

Nu ma pune pe mine sa aleg cu cine tin atata timp cat conflictul este intre voi.

Nu ma feresc sa spun ca am trecut pe la Marius sau ca m-am distrat cu cativa din club sau ca postez pe forumul www.danube-rebels.ro pentru ca imi place mai mult decat celalalt.

Sunt LIBER ai uitat ce inseamna asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Ce liniste de mormant...sa constatam,ca mincinosi nu au argumente si s-a adeverit ce a fost scris la adresa lor,cum de altfel nici nu se putea intampla... :P

Oricum,acum asteptam citatii de la politie ptr a da explicatii referitor la mincinosi,se simt jigniti! :D

aceasta idee a lansat-o presedintele lor,poida silvian...nr 3,nustiu de ce dar plange precum stoner dupa cursa din catalunia...probabil din cauza locului 3!

cele mai reusite fotografii...singur pe podium...pe locul 3...prea tare!

 

 

http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=556

AMATORU

 

Consiliu Director

 

 

Data inscrierii: 23/Apr/2008

Mesaje: 461

Localitate: TULCEA

Trimis: 07/06/2009 18:26

 

Scuze de offtopic ,eu in plimbarica mea de azi am castigat locul 3 la MITSUBISHI ADVENTURE DAY ,care s-a desfasurat in jurul cetatii ADAMCLISI .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...