Sari la conținut

Mincinosii din clubul rebels of danube-tulcea


Vizitator rock46hunt
 Share

Postări Recomandate

Vizitator rock46hunt

va consider pe toti niste mincinosi,membrii acelui club de fatalai.....

ati avut foarte mult timp la dispozitie sa rezolvati lucruri simple,de imagine sa zic,dar nu ati facut-o!

de ce mintiti lumea cu lista de membri ai forumului vostru?stiti bine ca este o lista falsa!

sau nu?

nu ma intereseaza ce credeti despre mine,nu accept sa mintiti!!!

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE SE INTAMPLA DOMNULE STANESCU NU VA SUSTINE NIMENI?

 

CA SA VEZI UNDE ERAU MINCINOSII.

RUSINE MARE RUSINE MAI JOS DE ATAT NU SE POATE ?

EU CRED CA DA AI DOVEDITO IN ULTIMELE TALE ACTIUNI SI CRED CA SE MAI POATE SI VREAU SA TI SPUN CA CU FIECARE LOVITURA PE CARE NE INTARESTE DIN CE IN CE MAI TARE SI S AR PUTEA CA INTRO ZI SA ,,RICOSEZI'' CAND NE VEI LOVI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI OBSERV CA DE LA O VREME TE CAM PISI CAND PE UNUL CAND PE ALTUL CAND PE BISERICA

DUTE FRATE LA UN CONTROL SI VERIFICA POATE AI PROBLEME CU RINICHII.

SI AI GRIJE CA TE CAM PISI CONTRA VANTULUI SI STII CE SE INTAMPLA CA FACI ASTA.... SAU POATE NU .

 

CAT DESPRE INVITATIA MOTOCICLISTILOR DIN TULCEA LA PETRECERE A FOST FACUTA STAI FARA GRIJA NU TE AM INVITAT PE TINE DI STII TU CE MOTIVE SAU POATE TU CREZI CA REPREZINTI TOTI MOTOCICLISTII DIN TULCEA?

 

MULTE ,,SUCCESURI'' IN TOT CEEA CE VEI MAI COACE PE VIITOR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Frate hai ca devine foarte interesant , deja avem 2 persoane care reclama !!!

Nu am treaba cu nimeni , si nu ma bag , parerea ca rufele nu se spala in public , dar daca totusi ati inceput ................

 

Datine si noua mai multe explicatii ...........de ce sunt acesti oamani mincinosi ? ........................de ce nu ii suportati ?? .......................

cine - si cu ce a gresit fata de cine ??? .................................

 

tura doi , cei din clubul acuzat , aparativa dupa ce veti vedea argumentele , , faceti-ne sa intelegem si sa va credem ca nu sunteti demni de asemenea acuzatii si injurii aduse ................................

 

ASTEPT RASPUNSURI -- MOR DE CURIOZITATE

 

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da chiar ... e destul de interesant ... hai sa vedem totusi ce au de spus uni si ceilalti ...

care e problema pt care a aparut postul asta ? sa stim si noi nu de alta dar..

o parte acuza ca's mincinosi ...celalata ca.. se ia de unu si de altul ....

sa auzim si noi despre ce e vb .. cu toate ca cea mai buna solutie e spalarea rufelor murdare in interiorul clubului vostru ...si cit de cit s-o dati la pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Frate hai ca devine foarte interesant , deja avem 2 persoane care reclama !!!

Nu am treaba cu nimeni , si nu ma bag , parerea ca rufele nu se spala in public , dar daca totusi ati inceput ................

 

Datine si noua mai multe explicatii ...........de ce sunt acesti oamani mincinosi ? ........................de ce nu ii suportati ?? .......................

cine - si cu ce a gresit fata de cine ??? .................................

 

tura doi , cei din clubul acuzat , aparativa dupa ce veti vedea argumentele , , faceti-ne sa intelegem si sa va credem ca nu sunteti demni de asemenea acuzatii si injurii aduse ................................

 

ASTEPT RASPUNSURI -- MOR DE CURIOZITATE

 

 

 

 

 

Salut!

Te atentionez ca nu sint doar 2 persoane care reclama,sint mai multe...toata gruparea de gherila,eu facind parte din acesta grupare.

Sa-ti dau un simplu exemplu...intreaba-i daca este valabila lista cu membri ai forumului http://danube-rebels.myforum.ro/index.php lor,care este cu "acces limitat" si nu pina de ceva timp era si privat,(asa spuneau ei)

Dupa ce vor dovedi ca este adevarata am sa-ti mai dau multe exemple...asa ca le doresc mult sa demonstreze ca mint eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
da chiar ... e destul de interesant ... hai sa vedem totusi ce au de spus uni si ceilalti ...

care e problema pt care a aparut postul asta ? sa stim si noi nu de alta dar..

o parte acuza ca's mincinosi ...celalata ca.. se ia de unu si de altul ....

sa auzim si noi despre ce e vb .. cu toate ca cea mai buna solutie e spalarea rufelor murdare in interiorul clubului vostru ...si cit de cit s-o dati la pace

 

 

 

salut!

nu vreau sa fiu obraznic,dar cred ca-mi pot spala rufele unde cred eu de cuviinta si unde nu poluez...

asa ca fiind liber si avind ceva bun simt,nu cred ca am jignit cind am scris cuvintele de mai sus...

ca sa poti face diferenta o sa-ti dau 3 linkuri ptr a cerceta...

http://danube-rebels.myforum.ro/index.php

http://wildmotors.forumgratuit.ro/forum.htm

http://www.danube-rebels.ro/

 

probabil ai sa faci diferenta...succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate hai ca devine foarte interesant , deja avem 2 persoane care reclama !!!

Nu am treaba cu nimeni , si nu ma bag , parerea ca rufele nu se spala in public , dar daca totusi ati inceput ................

 

Datine si noua mai multe explicatii ...........de ce sunt acesti oamani mincinosi ? ........................de ce nu ii suportati ?? .......................

cine - si cu ce a gresit fata de cine ??? .................................

 

tura doi , cei din clubul acuzat , aparativa dupa ce veti vedea argumentele , , faceti-ne sa intelegem si sa va credem ca nu sunteti demni de asemenea acuzatii si injurii aduse ................................

 

ASTEPT RASPUNSURI -- MOR DE CURIOZITATE

 

 

 

 

 

 

RESPECT

 

NOI CEI DIN CLUBUL ACUZAT AM HOTARAT SA NU MAI RASPUNDEM LA PROVOCARILE LOR DE DOI BANI EI NU FAC DECAT SA CAUTE OCAZII PT A NE DENIGRA SI ASTFEL IGNORE TOTAL...

 

CAT DESPRE MINCIUNI NU STIM DESPRE CE E VORBA PROBABIL O NOUA INVENTIE DE A LOR .....

ASA CA SA FITI IUBITI SI ASFALT USCAT FRATILOR!!!!

post-45620-1244715723.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma facare, iar ai intrat pe contul altuia ? Tu nu stii sa vorbesti in numele tau ?

 

"Pusi pusi way", vorba uneia...(care ar putea fi vicepresedinta voastra, la o adica).

 

RESPECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (glumeam, ce naiba)

 

Putin mai on-topic:

Faceti diferenta intre jegosul ala de forum gri si privat, pe de o parte, si www.danube-rebels.ro pe de alta parte. O sa gasiti o gramada de informatii utile despre zona Tulcei si multe poze, pentru cine vrea sa vina prin zona. Din pacate, pentru a se evita poluarea forumului cu ghertoi, bube si noroaie, am fost nevoiti sa impunem inregistrarea pentru vizionarea pozelor.

Mai intrati si pe www.tenereclub.ro si pe ww.manualedereparatie.info, ca sa vedeti cum tratam noi (gruparea de gherila) comunitatea moto in general (site-urile sint muncite de doi dintre motociclistii adevarati din Tulcea).

Hai salutari. Jos ghertoii si manelistii.

Editat de cristi-mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
NOI CEI DIN CLUBUL ACUZAT AM HOTARAT SA NU MAI RASPUNDEM LA PROVOCARILE LOR DE DOI BANI EI NU FAC DECAT SA CAUTE OCAZII PT A NE DENIGRA SI ASTFEL IGNORE TOTAL...

 

CAT DESPRE MINCIUNI NU STIM DESPRE CE E VORBA PROBABIL O NOUA INVENTIE DE A LOR .....

ASA CA SA FITI IUBITI SI ASFALT USCAT FRATILOR!!!!

 

 

mai fuckerule...tu esti unul din mincinosii din acel club de rahat...poate ai uitat ce i-ai spus lui laur cind te-a invitat la parada si ce i-ai spus tu ca o sa faci si pina la urma ce ai facut... http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=556..... SORRY EU MAINE MERG LA MURIGHIOL POATE ALTADATA asa ca n-o mai freca cu noi...

cat despre faptul ca nu veniti cu argumente,demonsreaza ca spunem adevarul....asa ca succes!

si fa-ti si tu un cont al tau,nu-l mai folosi pe a lui ares.

ares a fost singurul din clubul vostru care a avut bun simt si a dat un telefon sambata si la salutat pe laur.

vrei sa-ti mai dau motive ptr care nu va acceptam...

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca intervin, dar:

 

Dupa ce sunteti o mana de oameni, chiar nu aveti loc unii de altii in oras sau pe forumuri ?

 

Nu astept vreun raspuns, e o intrebare retorica, insa citesc de mult polemicile astea on-line si ma minunez, oameni in toata firea isi pierd vremea cu prostii din astea. Pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au linistit baietii din Buzau si ati inceput voi.... :D

Mai uameni buni, iesiti la o bere, imbatati-va turta, spuneti ce aveti de spus intre voi.... A doua zi, iesiti la o plimbare impreuna si gata ... Nu-i pacat sa va balacariti in public?

Sanatate si bafta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Fratilor,acesta este un sub forum temporar,parca asa scrie...al unei anumite regiuni nu cred ca am deranjat ca ne spunem oful aici,nu am intrat prin alte parti sa atragem atentia...daca nu va convine ce scriem noi,nu mai cititi...nu va obliga nimeni.

Oricum multumim de sfaturi,intelegem ca nu asemenea discutii ar trebui sa fie dar asta avem deocamdata...

Ar fi interesant daca unii din voi ar incerca sa faca diferenta intre rebels of danube http://danube-rebels.myforum.ro/index.php si ceilalti motociclisti din tulcea (liberi) http://www.danube-rebels.ro/ http://wildmotors.forumgratuit.ro/.

Multi dintre voi nu stiti despre ce este vorba,totul a inceput atunci cind a aparut http://danube-rebels.myforum.ro/index.php,unde am intrat si ne-am inregistrat dar cind am vazut ce reguli sint impuse nu am acceptat si ne-am spus punctul de parere,liber si normal...dar cineva care nu era de acord cu democratia si libertatea a inceput sa dicteze si sa stearga posturile ce nu-i conveneau,acesta fiind unul din membri fondatori al acelui club (Dan Iancu)

Ptr a va mai documenta intrati si aici,daca tot va intereseaza.../index.php?showtopic=296506

Acum spuneti-mi si mie,ce este de facut cu asemenea oameni...exista un proverb...cica,pe cine nu lasi sa moara,nu te lasa sa traiesti,asa am facut si noi aici...i-am bagat in seama si le-am dat atentie si acum se cred importanti.

O alta minciuna a lor /index.php?showtopic=342945 ,corect era intalnirea motociclistilor din clubul rebels of danube.

Atat eu cit si ceilalti nu permitem nimanui sa vorbeasca in numele nostru,fara acceptul nostru.

Ar mai fi destule de spus,dar va las sa faceti singuri diferenta.

Cu bine domnilor!

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, sa inteleg ca voi sunteti doua grupuri care va bateti pe titulatura 'Rebelii Dunarii' sau pe cine are forumul mai rebel? Sigur n-aveti prea mult timp liber?

 

Ma scuzati, nu-s de pe "comunitatea" voastra, da' e amuzant rau de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Bre, sa inteleg ca voi sunteti doua grupuri care va bateti pe titulatura 'Rebelii Dunarii' sau pe cine are forumul mai rebel? Sigur n-aveti prea mult timp liber?

 

Ma scuzati, nu-s de pe "comunitatea" voastra, da' e amuzant rau de tot.

 

Cred ca ai inteles gresit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,acesta este un sub forum temporar,parca asa scrie...al unei anumite regiuni nu cred ca am deranjat ca ne spunem oful aici,nu am intrat prin alte parti sa atragem atentia...daca nu va convine ce scriem noi,nu mai cititi...nu va obliga nimeni.

Oricum multumim de sfaturi,intelegem ca nu asemenea discutii ar trebui sa fie dar asta avem deocamdata...

Ar fi interesant daca unii din voi ar incerca sa faca diferenta intre rebels of danube http://danube-rebels.myforum.ro/index.php si ceilalti motociclisti din tulcea (liberi) http://www.danube-rebels.ro/ http://wildmotors.forumgratuit.ro/.

Multi dintre voi nu stiti despre ce este vorba,totul a inceput atunci cind a aparut http://danube-rebels.myforum.ro/index.php,unde am intrat si ne-am inregistrat dar cind am vazut ce reguli sint impuse nu am acceptat si ne-am spus punctul de parere,liber si normal...dar cineva care nu era de acord cu democratia si libertatea a inceput sa dicteze si sa stearga posturile ce nu-i conveneau,acesta fiind unul din membri fondatori al acelui club (Dan Iancu)

Ptr a va mai documenta intrati si aici,daca tot va intereseaza.../index.php?showtopic=296506

Acum spuneti-mi si mie,ce este de facut cu asemenea oameni...exista un proverb...cica,pe cine nu lasi sa moara,nu te lasa sa traiesti,asa am facut si noi aici...i-am bagat in seama si le-am dat atentie si acum se cred importanti.

O alta minciuna a lor /index.php?showtopic=342945 ,corect era intalnirea motociclistilor din clubul rebels of danube.

Atat eu cit si ceilalti nu permitem nimanui sa vorbeasca in numele nostru,fara acceptul nostru.

Ar mai fi destule de spus,dar va las sa faceti singuri diferenta.

Cu bine domnilor!

 

 

 

Sunt curios sa aflu ce dracu' inseamna motocicleta aia pentru voi... Inainte de raspunsul tau ( vostru ) zic eu... Eu merg calare din pasiune... Imi place . Incalec, aleg o destinatie si ma duc acolo...Daca ploua, ma uda, daca este soare , imi este cald, daca este vant puternic, ma dezechilibreaza, daca sunt gropi, ma zdruncina....

Nu este si la voi tot asa?

Puneti in balanta : PLACEREA PLIMBARII versus PROBLEME ADMINISTRATIVE ( cluburi, beri, cacaturi) Daca inclinati in stanga, mergeti mai departe calare pe motocicletele voastre.... daca inclinati in dreapta, mergeti mai departe!!!

Sanatate si Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D momentan vad k acest lucru este problema judetzului nostru -Tulcea-

ceea ce n-ar trebui sa se intample asha cv k pana la urma suntem o mana de motociclisti in Tulcea shi nu stiu cat timp vom mai putea fi suportatzi de catre comunitate

eu zic k ar trebui sa se caute o cale de mijloc, pt ca de ceva timp s-a votat legea .... negociatorului... sau ceva de genu' numai stiu exact termenu', dar totushi pana la urma am putea sa ajungem la anumite chestii comune (care ne leaga , dar nu vrea sa-le vada nimeni)

sincer nici nu stiu pana la urma de ce atata ura shi intriga intre -noi- motociclistii tulceni, unde este acea "uneala" a motociclistilor ???????

P.S. n-am scris din partea clubului, am scris din partea mea - a unui motociclist tulcean - oricum nu-mi pare rau sa spun k sunt in R.C. Rebels of Danube

Mintzi luminte shi asfalt uscat dragii mei motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare,cat mai sta circul in oras? vad ca are de toate...maimute, clovni, pudeli,cascadori,acrobati si alte atractii care mai de care mai spectaculoase.

Eu personal care am incercat sa fiu indiferent si voi ramane asa la toata treaba asta asa vad lucrurile,ca pe un circ,si e pacat ca oameni pe care ii cunosc si respect fac spectacole de genul.

Puteti sa imi sariti in cap dar va rog sariti toti ca dupa cum am zis mai sus nu tin parte nimanui,eu doar va zic ce se vede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lucianggg, ai pus problema foarte bine. Exista motociclisti care se plimba si exista specimene care-si fac cluburi si se cred motociclisti. Plus ca pentru ei distractia inseamna betie, betie, betie si ceva mincare.

 

Seby...ca sa-l parafrazez pe Rege, exista serpi si soareci. Daca vrei sa faci o treaba ca lumea, hotaraste-te ce animal esti. Noi nu acceptam alternative.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MEMBRII CLUBULUI "REBELS OF DANUBE" AU HOTARAT SA NU MAI DEA CURS INCERCARILOR MURDARE A UNOR CATIVA INDIVIZI DE A NE ATRAGE IN CIRCUL LOR GRATUIT , NU TREBUIE SA DAM SOCOTEALA NIMANUI ,FIECARE AR TREBUI SA-SI VADA DE OGRADA LUI ,SI VA ROG SA NE INTELEGETI DACA NE CANALIZAM ENERGIA IN ALTE SCOPURI FARA SA AVEM REACTIE LA ACESTE COPILARII. PENTRU CEI CE VOR SA NE CUNOASCA CU ADEVARAT ,NE POT GASI PE FORUMUL CLUBULUI ,SAU PE DRUMURILE PATRIEI .

RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi serpi in desert :

- Auzi ba Vasssile ssstai ba un pic ca vreau sssa-ti zic seva !

- Pleaca ba de-aici !!

- Ssstai ba Vasssile ca vreau sssa-ti zic seva ma !!

- Pleaca ba nu vezi ca sunt grabit !!

- Hai ba Vasssile ba !!

- Zi maaa !!

- Auzi ba Vasssile noi sssuntem veninosssi ???

- Da ba .. da de ce ?

- Mi-am mussscat limba !!!

 

 

 

Trei soareci intr-un bar trageau shot-uri de tequila.Primul toarna un shot, isi umfla muschii si incepe: - Ba fraierilor, voi stiti capcanele alea de soareci pe care le pun bulangiii de oameni cu o bucatica de cascaval inauntru? Ei bine, io desfac dintii aia, fac vreo 20 de tractiuni la capcana , iau cascavalul si o sterg, ba!!! - Mama , ce tare e asta! Al doilea isi pune tequila, se scutura si zice: - Brrr, stiti voi grauntele alea mici si roz,bobitele alea de grau cu otrava ? Eu iau cateva boabe, le pisez, le pun pe o foita si pac! le trag pe nas! - Ba ... asta e nebun de tot! auzi, se drogheaza cu otrava! Al treilea isi pune si el un paharel, il da pe gat, se incordeaza, se scutura un pic si o ia la fuga. - Unde fugi dementule? - Ma duc sa F__ pisica !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...