Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

PROMITI ?

 

Promit :) :)

 

 

 

si in legatura cu AntiFurtul ii destul de bun dar sa nu incredere 100% in el

 

 

O sa fie ceva in Ghioroc de 29 Aug ?

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lectie de supravietuire, de insctinct matern si patren in lumea animala.De urmarit!

Mda , interesant! Spiritu de echipa :)

Dar nu cred ca are sanse prea mari de supravietuire ala micu dupa ce o fost muscat si de leoaice si de crocodili. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Papa,daca nu ai unde sa tii mobra baga anunt pe aici,poate se vor mai gasi cativa mobristi pe unde stai si luati in chirie un garaj,iesiti ieftin daca il impartiti la 4-5 mobre cat intra in unul.

 

Ok ! ''teles !

Am garaj la motor in Vladimirescu la casa - loc f. bun - si gratis pe deasupra.

Ma gandeam la antifurtul ala nu d.p.d.v. al ''profesionistilor '' ci al prostanilor si curiosilor care se aduna buluc si nu se multumesc sa priveasca ci incep sa si butoneze, umble, etc.( pe mine ma inebunesc habarnistii care pun manutele pe motoare )

 

Decat sa-l las afara o noapte prefer sa ies si eu si sa ma culc langa el.

 

Foloseste cineva ceara sau alte produse de intretinut carenajul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ! ''teles !

Am garaj la motor in Vladimirescu la casa - loc f. bun - si gratis pe deasupra.

Ma gandeam la antifurtul ala nu d.p.d.v. al ''profesionistilor '' ci al prostanilor si curiosilor care se aduna buluc si nu se multumesc sa priveasca ci incep sa si butoneze, umble, etc.( pe mine ma inebunesc habarnistii care pun manutele pe motoare )

 

Decat sa-l las afara o noapte prefer sa ies si eu si sa ma culc langa el.

 

Foloseste cineva ceara sau alte produse de intretinut carenajul ?

din cati stiu eu nu prea folosesc, referitor la butonatul motorului de catre nestiutori, pui o alarma dinaia ce injura :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze de la TRUST M.C Party AICI

 

 

Doresc sa multumesc TRUST M.C pentru initiativa laudabila de a aduna la un loc tot ce misca pe 2 roti.

Cu toate ca m-am deplasat conservar pana acolo impreuna cu familia, cu toate ca nu am bagat botu' la gulas, datorita faptului ca eram full de acasa( si putina retinere la tonaju' subsemnatului oricum nu strica ) doresc sa va spun ca m-am simtit deosebit de bine acolo inpreuna cu Makaveli , Kato si o multime de baieti adevarati(fiind prima data imi cer scuze dar am o probl cu numele ).

Una peste alta, m-am simtit super-ok, si intalnirea asta cu oamenii m-a facut inca o data sa ma simt mandru ca sunt mobrist.

La intoarcere totusi parca aveam ceva remuscari ca nu am fost cu mobra, dar am compensat cat de cat cu placerea de a fi acolo .

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa multumesc TRUST M.C pentru initiativa laudabila de a aduna la un loc tot ce misca pe 2 roti.

Cu toate ca m-am deplasat conservar pana acolo impreuna cu familia, cu toate ca nu am bagat botu' la gulas, datorita faptului ca eram full de acasa( si putina retinere la tonaju' subsemnatului oricum nu strica ) doresc sa va spun ca m-am simtit deosebit de bine acolo inpreuna cu Makaveli , Kato si o multime de baieti adevarati(fiind prima data imi cer scuze dar am o probl cu numele ).

Una peste alta, m-am simtit super-ok, si intalnirea asta cu oamenii m-a facut inca o data sa ma simt mandru ca sunt mobrist.

La intoarcere totusi parca aveam ceva remuscari ca nu am fost cu mobra, dar am compensat cat de cat cu placerea de a fi acolo .

 

Asfalt uscat

lasa papa ca or mai fi intruniri si o sa ai ocazia sa ne prezinti si noua bestia ta cu 2 roti. oricum apreciez faptul ca ai venit indiferent cu ce Toate cele bune !!! :D

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa multumesc TRUST M.C pentru initiativa laudabila de a aduna la un loc tot ce misca pe 2 roti.

Cu toate ca m-am deplasat conservar pana acolo impreuna cu familia, cu toate ca nu am bagat botu' la gulas, datorita faptului ca eram full de acasa( si putina retinere la tonaju' subsemnatului oricum nu strica ) doresc sa va spun ca m-am simtit deosebit de bine acolo inpreuna cu Makaveli , Kato si o multime de baieti adevarati(fiind prima data imi cer scuze dar am o probl cu numele ).

Una peste alta, m-am simtit super-ok, si intalnirea asta cu oamenii m-a facut inca o data sa ma simt mandru ca sunt mobrist.

La intoarcere totusi parca aveam ceva remuscari ca nu am fost cu mobra, dar am compensat cat de cat cu placerea de a fi acolo .

 

Asfalt uscat

 

ma bucur sa citesc ca te-ai simtit bine si nu cred ca ai fost singurul,pin a acum nu am vazut pe cineva sa se plinga de ceva......momentan.cit despre ceaun.........cei care s-au bucurat de el iti pot spune mai multe.numai bine.RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.cit despre ceaun.........cei care s-au bucurat de el iti pot spune mai multe

Nu sunt multe de spus

Eu spun doar atat: in acel ceaun s-a aflat chintesenta filosofiei culinare unguresti

Szuper!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur sa citesc ca te-ai simtit bine si nu cred ca ai fost singurul,pin a acum nu am vazut pe cineva sa se plinga de ceva......momentan.cit despre ceaun.........cei care s-au bucurat de el iti pot spune mai multe.numai bine.RESPECT

pot sa spun ca gulasul a fost foarte bun numai ca dupa ce am mancat jumate de farfurie deja simteam cum gura imi lua foc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa spun ca gulasul a fost foarte bun numai ca dupa ce am mancat jumate de farfurie deja simteam cum gura imi lua foc :lol:

 

pai ce sa spun,ia si tu partea cea buna .............adica prima jumatate de portie :P apoi te puteai "repara" cu o bere de la bar :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am vazut sa fi postat pe undeva ca pleaca.... :agree:

I-a de AICI si de AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre echipament nu prea stiu ce sa zic ca in afara de casca (pe care o sterg atunci cand se murdareste cu o carpa umeda), geaca textila (care inca nu am spalat-o sau curatat-o) si manusi de piele, carora nu le-am facut nimic decat sa le port, altceva eu nu am...

 

altceva vroiam sa zic, am rupta carena intr-o zona tare aiurea (undeva langa unul din telescoapele fata) si din intamplare am fost pe la Archimina la ceva cumparaturi, si stiind ca au produse Bison (pe care le consider de calitate) am cerut ceva pentru lipit plastic (abs sau pvc, nu stiu exact din ce material e carena), in fine, am primit un tub de "lipici", scrie pe el Bison Plastic, atat, costa 6 lei si vreau sa spun ca de o saptamana mi-am lipit carena (fara macar sa curat suprafetele) si inca tine foarte bine lipitura.

Asa ca daca aveti de lipit ceva carene sau alte mase plastice, va recomand "ieftinitura" asta.

Am gasit si un link http://www.modelhobbies.co.uk/shop/bison-2...ue-p-13559.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...