Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

ahh si nu intra in viteza 5 nici sa o f..i :D

woow.... are 5 viteze? ;) :) tare oricum..... aceeasi idee au avut-o prietenii mei de majorat dar ei n-au avut norocul sa gaseasca una in stare de functionare in apropiere, asa ca s-au enervat si pe langa altele mi-au luat si un GSX-R K1...... macheta bineinteles :lol:

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care ati fost la Bike on Ice bagati poze! De la Cucunu nu ma astept la niciuna,dar de la altcineva,da...

Mesaj completat

care ati fost la Bike on Ice bagati poze! De la Cucunu nu ma astept la niciuna,dar de la altcineva,da...
sa va vad care cat de tari sunteti in reflexe...

 

http://www.sysdesign.ro/ras/antistres.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ati fost la Bike on Ice bagati poze! De la Cucunu nu ma astept la niciuna,dar de la altcineva,da...

Liniste totala

Si aici si la hunedoreni

Cred ca le-a fost greu, tare greu

Sau inca mai curata noroiul de pe motociclete si echipamente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ati fost la Bike on Ice bagati poze! De la Cucunu nu ma astept la niciuna,dar de la altcineva,da...

Mai spre seara,... stai sa ma trezesc calumea si sa le descarc ;)

 

Liniste totala

Si aici si la hunedoreni

Cred ca le-a fost greu, tare greu

Sau inca mai curata noroiul de pe motociclete si echipamente

 

Exaaaaaaaact, greu tareeeeeeeeeee greu....

Si cu noroiul ai dreptate.... ata noroi in viata mea n-am vazut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18,922 secunde :D :lol:

dovada vrem...print screen :P

Mesaj completat

Mai spre seara,... stai sa ma trezesc calumea si sa le descarc ;)

 

 

 

Exaaaaaaaact, greu tareeeeeeeeeee greu....

Si cu noroiul ai dreptate.... ata noroi in viata mea n-am vazut :)

Putorilor.Pe langa ca taceti ca porcii in cucuruz si nu spuneti ca ne-ati reprezentati Aradul cu mandrie mai ne si amanati cu chipurile.Rusine voua...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putorilor.Pe langa ca taceti ca porcii in cucuruz si nu spuneti ca ne-ati reprezentati Aradul cu mandrie mai ne si amanati cu chipurile.Rusine voua...

Scuze, daca ma crezi daca nu,... vineri seara la 8:30 am decis ca ma duc pana la urma... si am inceput sa-mi caut in imprumut un echipament din textil ,.. ca in a mea de piele muream de frig,.. a fost o sarcina grea din cauza marimii dar pana la urma s-a rezolvat. Vineri dimineata la 9 am plecat cu dr dejavu.... pana la Lipova a ploat, in Deva si Hunedoara am avut parte de soare iar la locatie de norooooooooi.... ;) dar nu am regretat nici o clipa ca m-am dus... a fost suuuper fain... chef de chef printre prieteni.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va vad care cat de tari sunteti in reflexe...

 

http://www.sysdesign.ro/ras/antistres.html

Faina treaba , daca te pui putin sa te joci inveti miscarile. De fiecare data ii la fel.

 

Deocamdata numa 20.538 sec

 

post-26086-1266854155_thumb.jpg

Mesaj completat

Eu ma multumesc cu atat, ca mai am si alta treaba :)

 

21.229 sec

post-26086-1266854998_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si io o intrebare

numai mie imi merge site-ul asa de greu sau sunt alte probleme ... nu de alta da stau langa comp si ma rog sa mearga :D

Nu stiu ce sa zic.Ca sa deschid forumul mi-a luat in jur de 2 minute si ca sa iti postez un reply inca 3-4 minte.Merge jalnic se pare la foarte multa lume. Sa SPERAM ca se imbunatateste situatia cat de curand posibil ca asa chiar nu se poate.Stam minute in sir ca sa SE DESCHIDA topicul pe care vrem sal citim si eventual in care sa si postam.

Mesaj completat

Felicitari colegului Peti pentru reusita examenului - sala, si succces la proba practica.

Vesti bune Papa multumim.

Petyyyyyy Felicitari.La poligon daca se poate vin sa te sustin si eu daca se poate :o

Editat de Black Wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic.Ca sa deschid forumul mi-a luat in jur de 2 minute si ca sa iti postez un reply inca 3-4 minte.Merge jalnic se pare la foarte multa lume. Sa SPERAM ca se imbunatateste situatia cat de curand posibil ca asa chiar nu se poate.Stam minute in sir ca sa SE DESCHIDA topicul pe care vrem sal citim si eventual in care sa si postam.

Mesaj completat

 

Vesti bune Papa multumim.

Petyyyyyy Felicitari.La poligon daca se poate vin sa te sustin si eu daca se poate :o

Motociclistii aradeni pot posta mai nou si pe forumul local http://forum.aradbikers.com/ merge ok si ne putem vb acolo,eventual cine are idei noi si teme de discutii sa faca topicuri noi. Pety,felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...