Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Care aveti liber maine si nu aveti ce face? Vreau sa vad o mobra la Ramnicu Valcea si nu daca e ok sa vin pe ea acasa. Imi trebuie un mobrist cu mobra ok sa ma duca pana acolo. Fara vitezane ca ma omoara ca pasager 350 km. Platesc gazul dus-intors. Maine pe la ora 7 plecarea ca sa ajungem pe la 12 acolo si seara inapoi. tel: 0725. 439. 159 Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care aveti liber maine si nu aveti ce face? Vreau sa vad o mobra la Ramnicu Valcea si nu daca e ok sa vin pe ea acasa. Imi trebuie un mobrist cu mobra ok sa ma duca pana acolo. Fara vitezane ca ma omoara ca pasager 350 km. Platesc gazul dus-intors. Maine pe la ora 7 plecarea ca sa ajungem pe la 12 acolo si seara inapoi. tel: 0725. 439. 159 Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti liber maine si nu aveti ce face? Vreau sa vad o mobra la Ramnicu Valcea si nu daca e ok sa vin pe ea acasa. Imi trebuie un mobrist cu mobra ok sa ma duca pana acolo. Fara vitezane ca ma omoara ca pasager 350 km. Platesc gazul dus-intors. Maine pe la ora 7 plecarea ca sa ajungem pe la 12 acolo si seara inapoi. tel: 0725. 439. 159 Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti liber maine si nu aveti ce face? Vreau sa vad o mobra la Ramnicu Valcea si nu daca e ok sa vin pe ea acasa. Imi trebuie un mobrist cu mobra ok sa ma duca pana acolo. Fara vitezane ca ma omoara ca pasager 350 km. Platesc gazul dus-intors. Maine pe la ora 7 plecarea ca sa ajungem pe la 12 acolo si seara inapoi. tel: 0725. 439. 159 Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti liber maine si nu aveti ce face? Vreau sa vad o mobra la Ramnicu Valcea si nu daca e ok sa vin pe ea acasa. Imi trebuie un mobrist cu mobra ok sa ma duca pana acolo. Fara vitezane ca ma omoara ca pasager 350 km. Platesc gazul dus-intors. Maine pe la ora 7 plecarea ca sa ajungem pe la 12 acolo si seara inapoi. tel: 0725. 439. 159 Mersi!

700 km ca pasager daca e dus-intors

Sari cu banu, sunt in concediu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit amator. Ma duc cu Rookie (Cristi). Scuze ca s-au postat atatea repyuri. Netu a mers prost in momentul respectiv. Cristi e bastinas si poate ne mai invartim 1 zi pe acolo. Mosu,nu stiam ca ai venit asa repede din tur ca te sunam. Ramane sa facem o tura cu transalpu amandoi. Mersi oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit amator. Ma duc cu Rookie (Cristi). Scuze ca s-au postat atatea repyuri. Netu a mers prost in momentul respectiv. Cristi e bastinas si poate ne mai invartim 1 zi pe acolo. Mosu,nu stiam ca ai venit asa repede din tur ca te sunam. Ramane sa facem o tura cu transalpu amandoi. Mersi oricum!

 

mai stiu eu o mobra gri cu consum de 4.5% afara din oras daca e...:P

nu e chiar fotoliu in spate dar e ok ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit amator. Ma duc cu Rookie (Cristi). Scuze ca s-au postat atatea repyuri. Netu a mers prost in momentul respectiv. Cristi e bastinas si poate ne mai invartim 1 zi pe acolo. Mosu,nu stiam ca ai venit asa repede din tur ca te sunam. Ramane sa facem o tura cu transalpu amandoi. Mersi oricum!

eu zic sa te grabesti pana va mai fi JZW-ul in garaj ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kato,.. drum bun si sa aveti grija de voi,.... da'auzi... unde o sa-l tii mobra...? ;)

Mesaj completat

ma.... forumul asta merge nashpa..... :P ataea posturi,..mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Mesaj completat

 

ma.... forumul asta merge nashpa..... :D atatea posturi,..mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este interesat de un proiect web JURNAL DE BORD dedicat exclusiv motociclistilor dar si celor care savureaza calatoriile pe 2 sau 4 roti?

Proiectul va contine:

- galerie video

- galerie foto

- bloguri utilizatori

- forum

- licitatie moto, echipament, consumabile, etc

- planificator rute/trasee

- sistem de cartare trasee pe baza de cordonate GPS

- sistem de urmarire trasee realizate de utilizatori

- news / events

Precizez ca proiectul se bazeaza pe voluntariat, in acest sens caut parteneri cu timp si dorinta de implicare pentru administrarea sectiunilor site-ului. Siteul este realizat in proportie de 70 % si este operational deja, dar pana la finalizarea tututor sectiunilor, categoriilor si gasirea unui admin pe sectiune nu voi preciza adresa. Cine este interesat de acest proiect lasati un reply sau un P.M.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In numele Arad Bikers Group sincere condoleante Papi pentru fulgeratoarea pierdere a fratelui. Suntem alaturi de tine. Parea un om sanatos duminica cand l-am cunoscut intamplator. Pacat in floarea vietii la 42 ani sa te duci. Dumnezeu sa-l odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..desi nu-l cunosteam pe fratele tau i-mi pare rau sa aud ca nu mai este!... :baldy: ;) ...condoleante Alin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor,

Abea azi am cat de cat acces la net, si cu ocazia asta vreau sa va MULTUMESC DIN SUFLET pentru ca ati aproape de mine in clipele cele mai grele.

Inca o data (oare pentru a cata oara? ) ati dovedit OMENIA care este in fiecare dintre voi, si vreau sa va asigur ca in urma voastra au ramas doar CUVINTE DE LAUDA SI APRECIERE.

CINSTE VOUA, ARAD BIKERS GRUP SI TUTUROR CARE ATI FOST ALATURI DE PAPA

Sa dea BUNUL D-ZEU SA NE VEDEM NUMAI IN MOMENTE FERICITE, SI SA VA BINE-CUVANTEZE PE TOTI!

 

PAPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune! Fiindca se

desfasoara in acest week-end zilele Aradului ne-am vorbit azi la

traditionala plimbarica de joi ca sa facem o parada de motociclete cu

aceasta ocazia. Vineri voi vorbi cu cineva de la primarie sa vedem cum

ne poate strecura si pe noi in program. Asta daca se poate. Ori sambata

dupa masa, ori Duminica. Preferabil Sambata cand au loc diverse parade,

de epoca,a portului popular,etc. As dori sa fim prezenti in numar cat

mai mare. Rezultatul il voi pune aici pe forum cand il voi afla. Ori

da ori ba. Cine citeste e rugat sa dea zvon la ceilalti amici cu

mobre daca avem aviz favorabil, probabil ca multi nu intra pe forum. Multumim!

Mesaj completat

Am vorbit la primarie cu unul dintre organizatorii de program al acestei manifestari. Din pacate ne-am trezit prea tarziu. Nu mai pot sa ne strecoare niciunde, programul e full deja, mai ales ca si centrul e pe jumatate inchis iar politia comunitara si de circulatie sunt pe pozitii. Daca ne trezeam mai repede ne putea baga in cursul saptamanii avand si sprijinul politiei pe peroada paradei. La anul. In mod sigur. Daca vreti ne putem intalni noi intr-un loc si socializa putin, eventual sa o punem de o plimbare. Astept propuneri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Am vorbit la primarie cu unul dintre organizatorii de program al acestei manifestari. Din pacate ne-am trezit prea tarziu. Nu mai pot sa ne strecoare niciunde, programul e full deja, mai ales ca si centrul e pe jumatate inchis iar politia comunitara si de circulatie sunt pe pozitii. Daca ne trezeam mai repede ne putea baga in cursul saptamanii avand si sprijinul politiei pe peroada paradei. La anul. In mod sigur. Daca vreti ne putem intalni noi intr-un loc si socializa putin, eventual sa o punem de o plimbare. Astept propuneri.

ba io cand ti-am zis , Vorbeste primariie prima data dupaia da cu ciocu pe forum ,tu betmen betmen :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba io cand ti-am zis , Vorbeste primariie prima data dupaia da cu ciocu pe forum ,tu betmen betmen :baldy:

Da-mi voie sa te contrazic si sa-i dau dreptate lui Kato

Prima oara trebuie sa stie daca are CU CINE sa faca, abia apoi sa vorbeasca la primarie

Oricum, va fi greu sa ne strecuram, programele au fost facute de multa vreme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adar in Vlaicu vizavi de IMAR, orientat spre UTA, atentie deci! Au iesit la vanatoare, probabil mai sunt si in alte locuri!

 

 

radare mai gasit:

duminica - In Dezna aproximativ de la ora 9 pana pe la 13-14 sunt in centru, prind chiar de la intrarea in Dezna dinspre Sebis. De 2 luni in fiecare duminica ies la vanatoare si au clineti.

 

In Sebis, stau chiar la intrarea cum veniti dinspre Arad si la iesirea din Sebis, chiar dupa curba, unde este ultimul lac pe stanga sa-l aveti ca reper. In special Joia stau ca au clienti pietarii.

 

In Buteni nu prea le stiu locatiile, dar sigur stau si acolo. Alte zone unde i-am prins: Moneasa, Donceni, Buhani (mai stau si la intrare, unde este o parcare, asfalt nou, bun de depasit 90, deci peste 90 te-a luat).

 

In Ineu, sunt smecheri, stau chiar dupa primul peco Lukoil, sunt dupa peco, treci pe langa ei, nici nu-i observi, dar te prind din spate. Tot in Ineu stau la iesire inainte de Verbita, te prind cu radarul cum treci de peco de la Petrom si ai luat prima curba.

 

Sper sa va fie de folos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...