Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HO HO HOOO CRACIUN FERICIT SA AVETI TOTI SI SA VA ADUCA MOSU' GUME, OLOI :D PLACUTE ALEA ALEA SI CHESTII AFTERMARKET SAU DE CE NU UN NOU MOTOR :D SA FITI SANATOSI SI VOIOSI SI SA NE VEDEM CU BINE LA UN VIN O TZUICA O PLIMBARE CEVA... SAU LA O CIOCO-BANANA :)

Ps. Gata cu urarile, ma duc sa il pandesc pe mos in FLEX :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa va umple sufletul de bucurie, sa va aduca bunavoie si ingerii sa va stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate.

La multi ani!!!

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toba iti trebuie sau alt motor ? :D

 

alt motor dar acuma ma iau de cap cu asigurarile :)

Mesaj completat

Marca ,, Homemade" . Din alea faceam si eu la vagoane cu fix 30 euro. Daca-i Leo Vince mai mult ca sigur ca-i furaciune. In final sunt banii tai in joc. Sapa adanc si vezi de unde are toba ca sa nu te trezesti cu surprize. Spune-i ca vrei sa mergi la el acasa sa vezi ce mai are daca iti da intalnire la colt de strada cu toba intr-un sac.

 

WMP ii toba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 4000 primesti doar un cilindru!...gs de 1200 este la mai multi bani!...daca ar costa doar atit mi-as lua eu 2!...

nu m-am interesat de el, era galben, parcat pe picior si statea si el necajit pe acolo. poate sa fii fost de 1000,1100,1150,1200,etc.

pretul era vreo 4000 si era parca de prin 2000+

Pentru toate celelalte exista telefonul lui Victor :)

 

Un Craciun fericit tuturor, voua si motocicletelor voastre. Sa va aduca Mosu' cate o cisterna de benzina la fiecare ca de restul va ocupati voi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va fost dor de mine asai ? :) Daca nu , nu-i bai ... va inteleg :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Free Bikers Hunedoara va doreste ca anul ce vine sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat v-ati gandit vreodata. LA MULTI ANI si Asfalt Uscat!!

post-41724-1293799194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI,SANATATE,ASFALT USCAT,BENZINA IN REZERVOARE,SI UN AN NOU FARA ATATEA CERTURI :D

Noi nu ne certam, noi discutam contradictoriu. Dovada ca avem personalitate si le stim pe toate. Problema e ca nu prea trecem peste unele ,,blocaje mentale". Antipatii, ca eu sunt mai destept si mai frumos, etc. Oameni suntem si cred ca majoritatea suntem dotati cu ratiune. Dar viziunea despre viata difera. Intai sa ne analizam pe noi si dupa aceea sa dam cu parerea. Trebuie sa terminam cu acele discriminari de ordin personal. In mica noastra comunitate fiecare motociclist isi gaseste in final locul. Nimeni nu e mai presus ca altcineva. Pasiunea noastra ar trebui sa ne uneasca nu sa ne dezbine. Ca avem oi negre, nu contest. Dar nu trebuie marginalizati. Trebuie ajutati. Eu va doresc ca Noul An sa va aduca intai de toate sanatate si pace sufleteasca. Sa aveti parte de mobre sanatoase , benzina, portofelul plin si dor de duca. La Multi Ani prieteni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...