Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

Ar trebui sa va masurati cuvintele,mai oameni buni! De unde atatea curve, centuriste, panarame, sclave?? Ne cunoaste-ti voi si stiti? Am zis sa ignor toate tampeniile care le scrieti, probabil din lipsa de ocupatie, dar deveniti enervani. Ca si domnul care spunea ca mi-a oferit o acadea sa stau asa pe motor...nu mai inventati, nu mai jigniti si nu mai judecati fara sa stiti despre cine vorbiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 389
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai cine "baleste" la ele?Labagiii baietii veseli evident.Si nu plasticul este optiunea generala.Ai intampinat astfel de probleme? Din fericire mai exista si femei fara plastic care arata foarte bine, detin un exemplar si stiu ce spun.

 

 

 

 

Nu sunt bre acrii din moment ce ii ai pe masa.

 

 

 

 

Noi suntem clar, ca le tinem atat in centrul atentiei.Cate fete cunosti dintre cele care se taraiau pe mobrele alea? Nu zic ca ce este frumos ii place si lui dumnezeu, dar nici sa mi se aprinda becul la toate sclavele de acolo.Asta e doar parerea mea.

 

 

 

 

 

Unde erai tu printesa si noi nu stiam?

 

Pai eu stiu vreo trei dintre fatucile de acolo, cel putin din cate am avut timp sa intalnesc in intervalul respectiv. Pe doua le cunosc doar cat sa spun ca asta stiu sa faca, pe asta isi iau bani, in rest sunt fete normale, studente la SNSPA si la ASE, care nu vor sa-si toceasca poponeata in vreun birou doar, sunt constiente de cum arata si profita, au amandoua prieteni stabili, familii, hobby-uri, ies si ele in club si la diverse cafenele si asa mai departe. Ca multe altele. Pe a treia o stiu un pic mai bine, chit ca zicea nenea ala ca i-a dat o acadea la SMAEB :) Ce stiu eu sunt fete foarte ok, carora nu am ce sa le reprosez, sunt altele care n-au veleitati de hostesse si pretind ca-s intelectuale si independente si magnifice si care de fapt sunt doar patzachine. :bigstar:

 

Oricum o parte din duduile de acolo mi-au stat in gat la nivel de atitudine, dar asa se intampla cand singurul tau atu este frumusetea, care oricum se duce dracu' dupa inca vreo doi ani de machiaj de 2 cm si solar.

 

Ele au scop de papusi acolo, practic, ca dau bine, mai ales ca e un segment dedicat in principiu barbatilor. Ca-s unii mai bravi care nu au chef de ele, ci doar de mobre, ok, sa le fie de bine, insa majoritatea isi clatesc ochii cu ele. Si tre' sa recunosc ca anul asta au fost mult mai decente.

 

Treaba e cu generalizatul, la o adica, nu le stie nici unul dintre cei care le-au facut panarame, probabil habar n-au sa intuiasca macar ca poate fatucile astea pur si simplu au un job. SI acuma, nu tre' sa ti se aprinda becul dupa toate, doamne' fere', ca te debusolezi naibii de tot - da' una e sa zici "sfinte ce buna era aia de pe monster" si alta e sa te dai cocos ca "i-ai dat o acadea". Ce pana mea, nu mai suntem in liceu sa ne laudam ca i-am dat aleia dintr-a 12-a o carja in baia baietilor... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este inuman sa judeci o persoana de sex feminin, chiar si presupunand ca stii sigur cu ce se ocupa, convins fiind ca este "buna", si nu la suflet musai, doar pentru ca ai niste frustrari masculine irealizabile din cauza ca nu ai ce iti lipseste ca sa inscrii.

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca te dai pe brazda. Eu nu am zis nimic de acadea sau ciubuc, am generalizat pentru ca majoritatea sunt patzachine.Ca sunt vreo 3 pe care le cunosti, asta e alta treaba.

 

mai, la o adica faptul ca au o atitudine mai stinky fata de unii sau fata de altii nu inseamna ca sunt panarame. Eu una o pun pe seama faptului ca dupa ce ca stai pe toace si mobre trei zile la rand, vin toti ghertzoii la tine si-ti spun toate idioteniile si replicile rasuflate, ti se ia, zau. Astea nu sunt fete facute sa faca PR cu fiecare gigi care i-ar da o carja, sunt fete platite sa stea acolo pentru ca arata bine si atat. Si SMAEB nu e singurul eveniment la care vin ele, pe bani. Unele au evenimente de gen o data pe saptamana, altele mai lucreaza ca animatoare sau hostesse prin diverse localuri. Te saturi nene, la un moment dat, si poti sa pari antipatica si cu nasul pe sus.

 

Dar iarasi, as generaliza daca as spune ca majoritatea sunt patzachine. Ce inseamna patzachine de fapt? Ca se dau frumoase si jmechere si ca daca vrei, le calci cocoseste imediat, cand vrei si unde vrei? Stai linistit ca exista la fel de multe patzachine care par super inteligente sau super femei de cariera sau super geniale si amuzante cu acelasi tip de atitudine, pe care poti sa le calci cocoseste mult mai repede.

 

Va sar fatucile astea in ochi, de-aia se ajunge la concluzii de gen. Nu e de dat pe brazda la mine, io am boala cu generalizatul, in general. Nu contest ca sunt si patzachine, si normale, si minunate. Da' nu detii informatiile generale ca sa dai ca verdict "majoritatea". Poate "majoritatea" ce ai vazut tu... :)

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevar grai Carturaru' ... sunt si ele niste fiinte care arata bine . probabil ca imaginatia unora s-a apris , imaginandu-si ca in loc de pozele de la SMAEB rasfoiesc o revista gen Hussler sau Playboy. Cum spunea un antevorbitor referitor la bale.. probabil multi au salivat dupa ele, chiar si eu le-as fi tras limbi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil multi au salivat dupa ele, chiar si eu le-as fi tras limbi

 

la fel ca si 99,9% (aparent) dintre barbati, including myself :) Diferentza este ca eu nu am fost acolo, dar vorba aia, o imagine face cat 1.000 de carti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si ma tot uit pe pozele de la SMAEB si sa-mi ard una daca pot sa gasesc vreo "majoritate" d-asta pe-acolo... :)

 

LE: Care-i treaba cu duduia din haifaiv?

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, imi cer scuze.Trebuia sa-mi dau seama ca te-ai dat pe circuit in urma vanzarii bibelourilor, inca o data , mii de scuze.

 

PS: sunt cele mai frumoase bibelouri pe care le-am vazut vreodata, sunt chiar mai tari ca cele detinute de mamaie.

 

In primul rand vezi ca ma confunzi si in al doilea rand cred ca ti-ai facut cont special sa discuti despre fetele de la SMAEB. Iti inteleg frustrarea...sincer...mi-e mila de tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ... varsa-ti frustrarile ... fii barbat feroce si desfiinteaza ce nu poti avea :)

 

p.s. ... pentru toate gagicile de aici care nu s-au prins ... cum am mai spus, daca postezi ceva de naspa imediat sar unele in sus, scopul unora fiind tocmai asta ... de a "atzatza" pe unele

Editat de Un_vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil nu ti-ai dat seama cine e personajul. :) Miss andreea_puiutz, evident. :finger:

 

 

Cu regret te anunt ca nu e. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia e alta Andree... :) Nu puiutz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipa de pe hi5 e alta Andree.... aia care avea un piercing in buza superioara (si probabil si prin alte buze) e Andreea de care unii la inceputul topicului s-au legat ca are sanii lasati.

Andreea puiut care e pe acest topic are sanii mai mici si mai rotunzi...deci nu e tipa de pe hi5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna deja a eterna polemica "nu e corect ca femeile sa reuseasca asa usor acolo unde barbatii trebuie sa isi sparga capetele ca sa le iasa". Mai bine sa ne bucuram de poze...deocamdata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...