Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

[quote name='Paunescu' date='Apr 27 2009, 02:20 PM'

 

PS: ia-ti mobra, permis si pe urma vorbim.De tzoape simpatizante gafaie forumul.

 

 

Mai omule....nu ti se pare ce exagerezi cu indumarea ta (aceea de a-si lua mobra si apoi sa vb)?????? Adica ai impresia ca ai IQ-ul mai mare daca esti posesor de mobra????????????? Si care este problema cu tzoapele alea simpatizante??????? Pun pariu pe cat vrei tu ca daca iesi din spatele tastaturii si te intalnesti cu una din "tzoape" nu mai ai aceeasi aciditate in vocabular. indiferent care sunt ocupatiile acelor fete in afara job-ului (ca a sta acolo sa va holbati voi la ele a fost in job), atat timp cat nu te afecteaza in mod direct (aici nu ma adresez doar tie) nu iti da dreptul sa judeci sau sa faci afitmatii fara acoperire. Btw aceste afirmatii fara acoperire se pot si pedepsii (conform legii) daca ele sunt de natura sa aduca vreo paguba morala sau financiara persoanei defaimate. Pe la inceput am scris pe aici si mi-am spus parerea in sensul ca mi perea mai normal ca acele fete sa aiba alte tinute (avand in vedere accentul care se pune pe purtatul unui echipament corect).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 389
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Grupul celor care au "admirat"-o pe Monik30 cum merge cu mobra, saluta pitzipoancele simpatizante de moto. :)

 

 

 

despre ce moto vorbesti tu acolo???????? Poti sa imi spui doar Monica (30 este varsta mea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, copii, n-ar fi bine sa va rezolvati voi problemele pubertatii, frustrarile si excesul/lipsa hormonilor, prin mesaje personale?! Muncesc de azi dimineata non-stop si mai am inca pana maine dimineata, dar mi-am luat o pauza de cateva minute sa mai citesc una-alta pe forum. Peste ce dau? Peste o ceata de babuini care se ratoiesc unii la ceilalti, care mai de care mai vocali si mai prost crescuti. Acum mi-aduc aminte de ce nu am mai intrat pe forum de mult.

Seara frumoasa tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@FCA, chiar nu vroiam sa apara contul meu de hi5 pe acest site, dar uite mai da odata add si te las sa vezi profilul.

@Paunescu , esti oricum pa :bigstar:

@Ralucone, sti ca mi-esti draga, dar chiar nu trebuia sa faci asta.

 

Ah, imi cer scuze sincer, nu mi-a trecut prin cap ca e privat, caut sa-l scot de acolo, bat la poarta adminului. Sorry, my bad. Ma revansez, promit. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, copii, n-ar fi bine sa va rezolvati voi problemele pubertatii, frustrarile si excesul/lipsa hormonilor, prin mesaje personale?! Muncesc de azi dimineata non-stop si mai am inca pana maine dimineata, dar mi-am luat o pauza de cateva minute sa mai citesc una-alta pe forum. Peste ce dau? Peste o ceata de babuini care se ratoiesc unii la ceilalti, care mai de care mai vocali si mai prost crescuti. Acum mi-aduc aminte de ce nu am mai intrat pe forum de mult.

Seara frumoasa tuturor!

:finger: :) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, la o adica faptul ca au o atitudine mai stinky fata de unii sau fata de altii nu inseamna ca sunt panarame. Eu una o pun pe seama faptului ca dupa ce ca stai pe toace si mobre trei zile la rand, vin toti ghertzoii la tine si-ti spun toate idioteniile si replicile rasuflate, ti se ia, zau.

noa, io zice ca simplul fapt ca iei bani ca sa stai 3 zile pe toace si cat mai cracita, cat mai cu tatele-n vant, te cam face panarama.

 

personal n-am nimic cu ,,fetele½ in sine, dar ma deranjeaza fuarte tare faptul ca promovarea mobrelor si mobrismului se face numa cu tanti cat mai despuiate, chestiune pe care o gasesc destul de injositoare pentru femei in general. pe cale de consecinta, creca gagicile care se complac in rolul asta au o contributie majora la respectiva injosire a femeilor. si nu-mi spuneti ca e duar un job, ca saracele au nevoie de bani, ca-mi amintesc ca io cand eram pustoaica si aveam nevoie de bani faceam traduceri nopti intregi, scriam la un ziar, d-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noa, io zice ca simplul fapt ca iei bani ca sa stai 3 zile pe toace si cat mai cracita, cat mai cu tatele-n vant, te cam face panarama.

 

personal n-am nimic cu ,,fetele½ in sine, dar ma deranjeaza fuarte tare faptul ca promovarea mobrelor si mobrismului se face numa cu tanti cat mai despuiate, chestiune pe care o gasesc destul de injositoare pentru femei in general. pe cale de consecinta, creca gagicile care se complac in rolul asta au o contributie majora la respectiva injosire a femeilor. si nu-mi spuneti ca e duar un job, ca saracele au nevoie de bani, ca-mi amintesc ca io cand eram pustoaica si aveam nevoie de bani faceam traduceri nopti intregi, scriam la un ziar, d-astea.

 

N-ai nimic personal, dar nu poti sa nu zici ca le face "panarame" faptul ca poarta fuste, sau o bluza care le scot in evidenta anumite parti ale corpului ... ceea ce unii pot intelege ca le faci panarame asa mai subtil. Si eu sunt de acord ca promovarea putea fi oleaca mai "decenta" ... de exemplu puteau ramane in niste adidasi mai siguri cu niste protectii la genunchi si in rest, daca se poate ... nimic :).

 

Si uite, daca tot sunt atatia distribuitori cu reclame, unii cu ochiul, si unii chiar cu cont pe forum, de ce sa nu faca data viitoare un topic de genul "Imbraca fatuca" pentru urmatoarea editie a smaebului?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am zis nicaieri ca faptul ca poarta o fusta le face panarame. dc vrei sa fiu mai explicita, creca faptul ca accepti sa apari in public cu o fusta atat de scurta incat ti se vad chilotii, sau fara fusta direct, doar cu chilotii, sau in niste bluze atat de decoltate incat ti se vad tatele (din toate unghiurile) te face panarama. si am spus ca n-am nimic cu ele personal in sensul ca nu le cunosc, deci imi place sa cred ca sunt obiectiva.

 

si o fi topic de pus poze, dar nu e si topic de exprimat pareri despre pozele respective?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica sa-mi fac topic? pai ce, daca io il fac e al meu? :)

 

eniuei, parerea chiar era despre poze, respectiv despre promovarea mobrelor si a mobrismului intr-un mod pe care-l consider degradant pt femei. mai precis, parerea era despre ce e in poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu uita sa mentionezi ca e degradant din punctul tau de vedere, de feminista inraita si ca nu le obliga nimeni sa se imbrace sumar, sau sa-si arate tzatzele.

 

eniuei, in poze erau gagici, unele imbracate sumar, fara a sari prea mult calul, cum am vazut ca era la unele editii a smaebului, sau chiar la editia recenta a expozitiei de masini tunate, desfasurata in paralel cu smaebul.

 

p.s. ... a considerat vreo forumista imbracata mai sumar, participanta la salon, ca se simte mai nasol datorita tinutei si a modului de promovare?!

Editat de Un_vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca din pdvul meu e degradant, ca duar nu vorbesc din pdvul lu tanti mitza :D

 

daca sunt feminista inraita nush, ca nush ce e aia. daca imi explici tu ce si cum, iti spun si daca mi se potriveste descrierea sau nu.

 

si nu vad d c imi spui ca nu le-a obligat nimeni sa-si arate tatele, ca duar n-am insinuat io asa ceva. daca ar fi fost asa, nu m-as fi gandit la panarame, ci la ceva trafic de peroane, lipsire de libertate, de-astea. cu tuate astea, chiar daca n le-a silit nimeni, tot nu mi se pare in regula un asemenea mod de a-ti face publicitate.

 

normal ca din pdvul meu e degradant, ca duar nu vorbesc din pdvul lu tanti mitza :D

 

daca sunt feminista inraita nush, ca nush ce e aia. daca imi explici tu ce si cum, iti spun si daca mi se potriveste descrierea sau nu.

 

si nu vad d c imi spui ca nu le-a obligat nimeni sa-si arate tatele, ca duar n-am insinuat io asa ceva. daca ar fi fost asa, nu m-as fi gandit la panarame, ci la ceva trafic de peroane, lipsire de libertate, de-astea. cu tuate astea, chiar daca n le-a silit nimeni, tot nu mi se pare in regula un asemenea mod de a-ti face publicitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, imbracate sumar sau nu (sunt de acord ca o alta tinuta care sa aiba leg cu moto ar fi fost indicata) pozele sunt ok, fetele sunt chiar dragute (chiar si cu 2 cm de glet pe fata) asa ca hai sa incercam sa vedem putin si partea frumoasa. Este adevarat insa ca unele fete aveau o atitudine gresita fata de cei ce vizitau standurile (indiferent ca se holbau la ele sau nu)....aveau asa o aroganta in priviri de parca spuneau: "dati-va, dati-va....sunt o pretioasa...." Stiu ca nu v-au placut baietzasii cu tenesi aurii, dar expozitia a fost deschisa ptr toata lumea...si am vazut si posesori de moto cu bling-bling pe tzoale. dar, trecand peste toate astea, pot spune ca a fost intersant. Nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma deranjeaza fuarte tare faptul ca promovarea mobrelor si mobrismului se face numa cu tanti cat mai despuiate, chestiune pe care o gasesc destul de injositoare pentru femei in general. pe cale de consecinta, creca gagicile care se complac in rolul asta au o contributie majora la respectiva injosire a femeilor. si nu-mi spuneti ca e duar un job, ca saracele au nevoie de bani, ca-mi amintesc ca io cand eram pustoaica si aveam nevoie de bani faceam traduceri nopti intregi, scriam la un ziar, d-astea.

 

 

normal ca din pdvul meu e degradant, ca duar nu vorbesc din pdvul lu tanti mitza :D

 

daca sunt feminista inraita nush, ca nush ce e aia. daca imi explici tu ce si cum, iti spun si daca mi se potriveste descrierea sau nu.

 

si nu vad d c imi spui ca nu le-a obligat nimeni sa-si arate tatele, ca duar n-am insinuat io asa ceva. daca ar fi fost asa, nu m-as fi gandit la panarame, ci la ceva trafic de peroane, lipsire de libertate, de-astea. cu tuate astea, chiar daca n le-a silit nimeni, tot nu mi se pare in regula un asemenea mod de a-ti face publicitate.

Scriai la editia in spaniola?

 

Si acum spune sincer: daca vezi o grasa pe o motocicleta, aplecata si cocheta, nu-ti trece prin cap "ce naiba cauta asta acolo?"

Obisnuieste-te ca sexul vinde si nu te mai agita ca nu schimbi tu nimic, chiar daca ai IQ-ul supraunitar. :D

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, m-am hotarat sa o iau inaintea academiei si sa recunosc si in scris nouile forme gen ,,duar½. in fond, limba e ,,un organism viu si in continua miscare½, nu? nu limba aia, perversilor. cealalta :D

 

iar aia cu grasa pe motocicleta care ma oripileaza...nush ce sa spun, am vazut tare multi bikeri urati cu spume, da pan-acum nu m-am gandit ca n-au ce sa caute pe motocicleta. am gresit? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unfortunately (or fortunately), any form of sex sells. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma baieti ce sa mai comentam atata.

La expozitia extraordinara de "papusi" au fost si cateva motorete dragute.

Voi nu a-ti vazut si motoretele?

:D

 

Eu mi-am postat parerea si dincolo, dar o zic si aici, referitor la oamenii care vin la asa saloane...

 

Sunt cateva categorii de oameni care vin la asa saloane:

1.Aia care vin sa baleasca la muieri(strict)

2.Aia care vin sa baleasca la motoare(strict)

3.Cunoscatorii fenomenului care vin sa se informeze despre fenomen(campanii, noi aparitii in tehnologie si echipamente, etc...)...astia pot arunca si un ochi la fete, daca acestea merita, dar pe primul loc e pasiunea pt care au venit...

4.Aia care vin sa baleasca la ambele, si la muieri si la motoare, dar care habar n-au de fenomen dar merg pe ideea ca "ce e frumos place si lui Dumnezeu" ;)

Daca mai sunt, completati voi :D

 

A, si 5...acei renumiti cocalari care au schimbat telefonul mobil de cand cu aparitia sculelor smechere de fotografiat si care peste noapte se autointituleaza fotografi profesionisti, dar sunt total pe langa fotografie :D Astia pe mine m-au amuzat cel mai tare...

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar aia cu grasa pe motocicleta care ma oripileaza...nush ce sa spun, am vazut tare multi bikeri urati cu spume, da pan-acum nu m-am gandit ca n-au ce sa caute pe motocicleta. am gresit? :D

 

:D ;) foarte bun raspunsul......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si acum spune sincer: daca vezi o grasa pe o motocicleta, aplecata si cocheta, nu-ti trece prin cap "ce naiba cauta asta acolo?"

Obisnuieste-te ca sexul vinde si nu te mai agita ca nu schimbi tu nimic, chiar daca ai IQ-ul supraunitar. :D

 

o fi vanzand sexul destule lucruri, dar eu unul nu prea stiu persoane care sa isi cumpere motociclete pentru a agata gagici. E drept ca o fi si din astia, dar nu cred ca ar fi atat de multi.

 

Ma baieti ce sa mai comentam atata.

La expozitia extraordinara de "papusi" au fost si cateva motorete dragute.

Voi nu a-ti vazut si motoretele?

:D

 

 

;)

exista topic separat pentru motorete ... aici discutam "farurile" si restul de "accesorii" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...