Sari la conținut

Cagiva Mito 2004 Lovita


D_Y_C
 Share

Postări Recomandate

Am gasit sa cumpar o Cagiva Mito 2004 cazuta. Motorul are 1500 de km si a suferit un accident nu foarte puternic, insa proprietarul este foarte idiot!!! Adica i-a spart carenele la cazatura, dar el le-a dat jos pe toate tragand de ele( deci le-a distrus de tot) pt ca i-a spus unu ca-i face rost de ele cu 1 milion. Motocicletei ii trebuie radiator, bord, toate carenele( cele vechi sunt in mare parte irecuperabile)si faruri(geamurile). Cam cat m-ar costa toate astea daca le cumpar din magazin sau daca le refac pe cale vechi la vreun "meserias"??? Sau daca poate cineva sa o faca sa arate ca si "noua" pe bani cat mai putini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna-ma ca sa stabilim o intalnire. Vreau sa vad ce consideri tu irecuperabil, ca poate mai sunt sperante. Si nu, nu te costa 1 milion reparatia ci mai mult, oricum, MUUUULT mai ieftin decat sa le iei din magazin.

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna-ma ca sa stabilim o intalnire. Vreau sa vad ce consideri tu irecuperabil, ca poate mai sunt sperante. Si nu, nu te costa 1 milion reparatia ci mai mult, oricum, MUUUULT mai ieftin decat sa le iei din magazin.

 

Ry.

Io o sa-l cumpar in max 2 sapt.! Dupa ce il iau iti dau un tel.!!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi sa iei toate carenele si bordul din magazin te duce in jur de 5000e :moto: :(

Frate io nu ii intreb pe aia care au vazut ca maybachul lui becali costa 40.000 de euro sa-l faca pt cateva zgarieturi!!! Cu 5000 de euro imi iau shi carene de Chopper! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten cu un Mito din 2005 care a avut un accident si a schimbat carenele complet pe stanga,masca din fata cu geamuri cu tot,schimbatorul ,semnale toate 4,aripa fata si inca ceva parca nu mai stiu exact si a dat cam pana intr`o mie de euro...noroc ca a fost pe casco..sunt o gramda de bani piesele astea..eu am dat la tzr 230 euro pe o carena simpla de pe stanga... deci o sa te coste o gramada reparatia la mito daca zici ca trebuie si bord etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten cu un Mito din 2005 care a avut un accident si a schimbat carenele complet pe stanga,masca din fata cu geamuri cu tot,schimbatorul ,semnale toate 4,aripa fata si inca ceva parca nu mai stiu exact si a dat cam pana intr`o mie de euro...noroc ca a fost pe casco..sunt o gramda de bani piesele astea..eu am dat la tzr 230 euro pe o carena simpla de pe stanga... deci o sa te coste o gramada reparatia la mito daca zici ca trebuie si bord etc....

Stiu ca noi fac destul de mult, dar 5000?? Hai sa fim seriosi. Mai mult ma interesa mijloacele alternative de a o repara, tinand cont ca eu dau pe ea sub 1000... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca noi fac destul de mult, dar 5000?? Hai sa fim seriosi. Mai mult ma interesa mijloacele alternative de a o repara, tinand cont ca eu dau pe ea sub 1000... :(

cat?????? :laugh: :) iti dau eu 1500 pe ea :moto:

 

pai carenele se pot face la un tinichigiu bun care sa stie sa lucreze si la carene (se gasesc destui dastia) doar ca restu de piese trebuie ori luate de la UM unde costa o gramaaaaaadaaa mare de bani ori poate gasesti la baieti care aduc piese de prin germanica,italia etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat?????? :laugh: :cheers: iti dau eu 1500 pe ea :moto:

 

pai carenele se pot face la un tinichigiu bun care sa stie sa lucreze si la carene (se gasesc destui dastia) doar ca restu de piese trebuie ori luate de la UM unde costa o gramaaaaaadaaa mare de bani ori poate gasesti la baieti care aduc piese de prin germanica,italia etc...

Asta e shi ideea. Cat despre vanzare,

:( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...