Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:banpls:

 

Ma Crazy-devil (ROSSI)...Mihail poate tot te-a amanat cu banii din cauza mea...avea baza in mine ca ii dau banii si nu am putut...si daca tot te lauzi ca 2 mil inseamna doua ore de munca poate muncesti si tu vreo 4 ore sa iei carenele alea , si o sa le primesti pe alea vechi exact cum au fost de la mihail...oricum nu ma cunosti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma Crazy-devil (ROSSI)...Mihail poate tot te-a amanat cu banii din cauza mea...avea baza in mine ca ii dau banii si nu am putut...si daca tot te lauzi ca 2 mil inseamna doua ore de munca poate muncesti si tu vreo 4 ore sa iei carenele alea , si o sa le primesti pe alea vechi exact cum au fost de la mihail...oricum nu ma cunosti

primi tau post, si ala aiurea. subiectu e inchis. bani aia 2 milioane nu am spus ca ii fac in 2 ore.(reciteste pe litere/silabe daca nu poti pe cuvinte) credema ca merge, am incercat inclasa a 2a:D carenele nu te baga tu aiurea in seama, ca nu ai dat nimic la nimeni ca sa-ti dea tie cineva ceva mai ales ca nu ne cunoaste, si nu are rost sa ne murdarim. asfalt uscat, si vezi ca este un topic unde se prezinta motociclistii din zona. era oleaca mai sus de asta.

 

 

hai.... asfalt uscat si salutari cu faru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si...baieti..cum a fost la oaie in weekend ? :laugh:

 

misu, ai dat si tu in boala oilor, ce ai? revino'ti...facem o plimbare asa cum stim noi duminica? au anuntat ca se incalzeste treptat in zilele urmatoare si s-ar putea sa fie ultima noastra plimbare pe anu asta.

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si...baieti..cum a fost la oaie in weekend ? :laugh:

 

misu, ai dat si tu in boala oilor, ce ai? revino'ti...facem o plimbare asa cum stim noi duminica? au anuntat ca se incalzeste treptat in zilele urmatoare si s-ar putea sa fie ultima noastra plimbare pe anu asta.

 

daca se incalzeste si faceti plimbare anunta-ti va rog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara cateva serii de 250 inainte nu merge oaia, asa mi'i o sete de motociclism, miercuri imi iau permisul inapoi si dupa 40 zile de uitat la ea o sa fac ca Balu: ''ihaaaaa''.... O am in sange , you know... :burnout: :burnout:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara cateva serii de 250 inainte nu merge oaia, asa mi'i o sete de motociclism, miercuri imi iau permisul inapoi si dupa 40 zile de uitat la ea o sa fac ca Balu: ''ihaaaaa''.... O am in sange , you know... :burnout: :burnout:

da cristi te cred ca esti insetat dar iti spun ca eu in fiecare zi am motoretit si crede-ma ca de fiecare data nu imi venea sa fac''iiiiiiiiiiihaaaaaaaaaa'' ci doar sa suflu in maini :baldy: o sa vezi si tu !!!! :laugh: hai la oaie!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee, hai ca am glumit si eu putin :P nu ma duc sa-mi rup capu, oricum cred ca-mi va trece repede la cate grade sunt afara. :D

in cazul in care se incalzeste ,merge asa macar un pipirig city, si dupa aia vedem. Tineti aproape :cheers:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, mai lasati contradictoriile si dati un vot aici va rog. M-am hotarat sa castig un custom Harley ! :ChopperEmo:

 

http://www.rockfm.ro...alin-Lungu.html

 

 

eu am votul simbolic 101. te-am bagat pe messu meu, pe facebook, hai noroc! macar un fum de harley sa prindem si noi...:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum noi la ijurile noastre nu am avut nici acceleratie sa te dea peste cap si nici frani sa te dea in cap. :lol: .la noi isi luau viteza la vale si se opreau la deal. :lol: .sau reparam jumate de zi sa ajungem la intrunire la bacau sau la gheorgheni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum noi la ijurile noastre nu am avut nici acceleratie sa te dea peste cap si nici frani sa te dea in cap. :lol: .la noi isi luau viteza la vale si se opreau la deal. :lol: .sau reparam jumate de zi sa ajungem la intrunire la bacau sau la gheorgheni!

 

 

 

sincer sa foi imi este dor de vremurile alea, in care singura grija era un plin de benzina ceva ulei de amestec un paket de tigari si ceva rugaciuni sa nu se strice iju pe drum :moto: nu ca astazi knd toata lumea se cearta cu toata lumea, toata lumea vrea sa fie sef si tot asa... respect :motosmiley:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabi88, on 24 October 2011 - 12:23 AM, said:

femeile nu au simturi ( adica au doar intre picioare), nu sunt capabile de aprecierea unei distante, sunt incapabile de abstractizare (le vezi in fiecare zi in trafic)

 

 

mosnegutu raspunde: ''pai tu nu tiai dat seama de ce femeia cand o prinzi cu altul, prima ei reactie e sa iti zica: Nesimtitule!

 

pt ca nu te simte cand o prinzi. ''

 

 

 

 

 

 

wa, cu ce gandesti cand scrii in plm :lol: eu tot deschid gazeta mosnegutu :crack:

sursa: de pe unul din cele 50 topicuri in care activezi tu inutil

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabi88, on 24 October 2011 - 12:23 AM, said:

femeile nu au simturi ( adica au doar intre picioare), nu sunt capabile de aprecierea unei distante, sunt incapabile de abstractizare (le vezi in fiecare zi in trafic)

mosnegutu raspunde: ''pai tu nu tiai dat seama de ce femeia cand o prinzi cu altul, prima ei reactie e sa iti zica: Nesimtitule!

pt ca nu te simte cand o prinzi. ''

 

wa, cu ce gandesti cand scrii in plm :lol: eu tot deschid gazeta mosnegutu :crack:

sursa: de pe unul din cele 50 topicuri in care activezi tu inutil

ha ha ha, te plictisesti? nui asa? e naspa ca la FUN nu se poteaza postarile, si mai scrii si tu aici. te inteleg prita, e cam frig si nai bani de benzina :haha: :crack:

 

intr-adevar. Foarte abstract. :lol: Asta e din categoria " DIN PUTURILE GANDIRII ! "

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

este FUN deci fiecare face ce vrea si debiteaza ce poate.

 

asta e , am putina scoala ca am fost mai bolnav

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unu altu.. :shootingsmilie:

 

nici nu mi-am dat seama uai mitrut!cand mai vii pi acasa, poate atunci c mai face o sedintza la care sa participe mai multi membri!45.gif nono.gif.aia care vor sa fie sefi, sa-si faca club separat, sa se comande singuri.thumb.gif

uiti c se fac 3 ani in cateva zile de cand a plecat Spik sh noi o ardem in figuri.ala ce o zis, ala ce o facut, s.a.m.d. cunoscatorii stiu la ce ma refer.

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te inteleg prita, e cam frig si nai bani de benzina :haha: :crack:

 

asta e , eu nu catig ca tine 2 mil in cateva ore :crack: si spre surprinderea ta nu mai ies cu motoru ca e frig, ies cu masina si iau si laptopul la mine sa-mi bat p de tine in timp ce ma plimb cu 40/h :blbl:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...