Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

si....ce mai e nou in sistem ? plimbari, top speeduri , mai practica cineva sporturile astea ? duminica unde ati fost, ca a fost frumos afara...

e pustiu prita, e pustiu. nimic nu se mai misca, lanturile au inceput sa rugineasca. noroc ca le mai da lumea cu motorina :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da baieti e pe jumatate vanduta deocamdata .astept un r6 model 2003.

Misu imi cer scuze ca trebuie sa-ti scriu aici, dar intre timp ce astepti R6-le ala poate te duci si pana la mama sa-i duci banii ca eu nu team dus atat de nas cand ti i-am dat. nu fi ....... ca nici eu nu am fost.

 

poate ai sa te superi poate nu, dar alta varianta de a da de tine nu gasesc. la telefon te faci de negasit pe mess la fel, iar aici stiu ca si la anu daca intri ai sa citesti mesajul.

 

tiam dat din banii care trebuia sa ii las ei de medicamente, iar acuma ea sta si indura lipsa medicamentelor.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai moshnegutzule, ce nesimtit poti fi... Faci pe lupul moralist, te crezi exemplu de moralitate? Trebuie neaparat sa-ti speli mizeriile pe forum? Chiar daca ti-e dator mishu cu ceva bani trebuie sa stie toata lumea?

Dar de ce nu te lauzi si cu datoria ta neplatita la mine? Dupa ce mi-ai trantit motorul chiar in ziua intrunirii de la agapia, faceai talente de rossi si mi-ai distrus carenele pe toate partile, acu te faci ca ploua... Te dai mare motociclist pe forum, cine nu te cunoaste crede ca esti cel mai mare smecher din zona... Las-o balta!

De acu ma astept sa incepi si cu mine un razboi pe forum, sa te scuzi si sa te ascunzi dupa motive puerile, sa continui cu ce stii tu mai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai moshnegutzule, ce nesimtit poti fi... Faci pe lupul moralist, te crezi exemplu de moralitate? Trebuie neaparat sa-ti speli mizeriile pe forum? Chiar daca ti-e dator mishu cu ceva bani trebuie sa stie toata lumea?

Dar de ce nu te lauzi si cu datoria ta neplatita la mine? Dupa ce mi-ai trantit motorul chiar in ziua intrunirii de la agapia, faceai talente de rossi si mi-ai distrus carenele pe toate partile, acu te faci ca ploua... Te dai mare motociclist pe forum, cine nu te cunoaste crede ca esti cel mai mare smecher din zona... Las-o balta!

De acu ma astept sa incepi si cu mine un razboi pe forum, sa te scuzi si sa te ascunzi dupa motive puerile, sa continui cu ce stii tu mai bine...

cu tine nam nimic ca ii iei apararea si nici razboi nu incep. nu vreau sami spal rufele in public dar am specificat de ce ii scriu aici. macar diferenta e ca am vorbit amandoi si nu mam ferit nici nu tiam zis ca vin si nu am venit, nici nu am refuzat de ati vorbi cand mai cautat. daca iti aduci aminte, cand mai cautat nu am refuzat sa te ajut. mam lasat pe mine cu o problema si team ajutat pe tine prieteneste.(apelul de pe mess) puteam sati zic si eu hai ca iti dau si sa ma fac ca ploua dar odata ce promit, ma tin de promisiune.

 

cat de faza cu Rossi nu prea suna bine. cine a fost acolo stie. ar fi trebuit sa vb cu femeia care imi venea din fata si ma vazut ca nu erau nici cu 160 cum a zis el nici cu 200 cum se auzea si nici talente de rossi. cat de rossi pot fi eu sa vazut cat timp am stat acasa. dar nu mam dat balena nici ca is cel mai bun dar nici cel mai rau. (daca tii minte tot de la o discutie cu ceva timp in urma am promis ca voi dona prima pereche de slidere tocite in primul an de cand o sa am motor)

 

in schimb vezi ca si in semnatura miam scris ca vreau sa predau cursuri de dat Racing pe forum :rock:

 

datoria la tine cred ca tiam platit dar nu am zis ca nuti mai platesc dar dupa ce vad ceea ce am "distrus" exact cum erau dupa accident. dar asta vorbisem cu Vali. dupa parerea mea si din ce se mai aude prin gura targului banii tiau fost acoperiti. dar acum singurul care poate spune e vali. dar nu cred ca mai putem afla nimic de la el.

 

in rest sanatate si asfalt uscat.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule nu esti sanatos la cap .de acord ai plecat in danemarca inainte de ati achita cele doua milioane datorie .saptamana trecuta mi-a dat telefon mama ta si stabilisem o zi in care sa-i duc banii ei dar stii bine ca acum am ramas fara motor deci fara mijloc de deplasare

stii ca trebuie sa schimb doua autobuze ca sa ajung in localitate la tine .....nu cred ca nu se putea intelege asta dar ca sa fii ''baiat fain ai anuntat aici.ok am primit mesajul ''prietene''.multumesc de ajutor si ti-l voi reintoarce.astept cu nerabdare momentul.intamplator honda mea care ai izbit-o tu dandu-ti talente intr-o curba de nici 10 grade trebuia platita ca doar tu ai izbit-o nu baba .TU CA UN BAIAT RESPONSABIL SI DE BUN SIMT CARE IEI UN LUCRU DE LA UN OM INTR-O STARE IREPROSABILA NU CRED CA NU I-L RETURNEZI IN ACEEASI STARE .NUMAI UN MARLAN AR PUTEA FACE ASTA.UN ORDINAR NU?????????

E MAI BINE DE UN AN DE CAND AI IZBIT-O SI NU AI ACHITAT DECAT 8 MILIOANE NU?STII BINE CA DACA DAI MOTORUL DE PAMANT TI-L CUMPERI STII ASTA NU?????????

VEZI CAZUL LUI ROBERT SAU A LUI ENACHE

mosnegutule numai respect de la mine ,astept clipa in care ne vom intalni!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule numai respect de la mine ,astept clipa in care ne vom intalni!!!!!!!!!!!

mersi de amenintare.

 

atata timp cat te feresti sami raspunzi si mie si lu mama la telefon alta solutie nu gasesc. pe mess stai pe invizibil.

 

puteai sa o suni si sa ii zici ca nu poti ajunge. dar nu e prima data cand se intampla. in fine. nu mau facut 2 milioane dar gestul ca o duci pe mama de nas ma scos din sarite. si asta nu a decurs pe parcursul unei zile ca sa zici ca nu mai putut contacta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule afla ca nu mi-ai dat nici un telefon tu .nu am nici un telefon de danemarca in agenda.au fost niste telefoane fara identitate primite la care nu raspund .daca s-or fi intamplat sa fie ale tale ,ca am inteles ca asa apar astea internationale,nu am raspuns la ele ca niciodata nu raspund la telefoane fara identitate.banii tai au fost trimisi pe o colega de-a mamei la tine dar ce facem cu carenele de moto ,aripa fata,si bordul?trebuiesc platite nu?in cele 8 milioane nu cred ca se incadreaza!

asa arata motoreta inainte de a te da tu cu ea ;

post-53773-0-05787300-1317098430_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule afla ca nu mi-ai dat nici un telefon tu .nu am nici un telefon de danemarca in agenda.au fost niste telefoane fara identitate primite la care nu raspund .daca s-or fi intamplat sa fie ale tale ,ca am inteles ca asa apar astea internationale,nu am raspuns la ele ca niciodata nu raspund la telefoane fara identitate.banii tai au fost trimisi pe o colega de-a mamei la tine dar ce facem cu carenele de moto ,aripa fata,si bordul?trebuiesc platite nu?in cele 8 milioane nu cred ca se incadreaza!

asa arata motoreta inainte de a te da tu cu ea ;

mersi pt intentia. telefoanele cu numar privat ale mele erau, si da, nu pot suna cu numar de aici, foarte rar se intampla sa mi sa se afiseze numarul, dar in schimb tea sunat mama si ai refuzat sa ii raspunzi. (asta nu numai odata) iar gestu asta ca ai tot amanato si nici la telefon nu iai raspuns ma scos din sarite. cand cineva crede ca mama e un copil usor de amagit.

 

cu carenele, nu cred ca ar fi chiar problema ta, nu tin minte sa imi fi dat tu motor in mana, dar in schimb tin minte ca ai fost singurul "motociclist" care a venit, injurarandu-ma si facandu-ma dobitoc cand a intrebat politia cine a cazut (pe motiv ca tiam stricat combinatia). (sper ca iti aduci aminte :moron: cu teate ca erai....... :drink: )

 

de carene vorbisem cu vali atinci sai dau banii si sami dea ceea ce ai specificat tu. intre timp tu lai combinat cu alt motor iar acum numai e sa am cu cine ma justifica.

 

oricum problema motoretei am so eu rezolv eu cu cine trebuie, nu cu tine. cu tine am incheiat problemele. dar uite daca tot teai bagat sami scoti ochii ca am distrus eu uite ce ai distrus tu cand miai desfacut abreiaju si uite Pretul doar ca difera culoarea. dar nu tiam mai zis nimic, si miam luat eu alt kit de ambreiaj. dar asta ramane moarta ca nam chef sa ma razboiesc pt inca ceva.

 

imi pare rau ca a trebuit sa iti scriu public(in privat nu sa gasit solutie)

 

asfalt uscat

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule afla ca eu sunt primul om care ti-a dat prima data un motor in mana si anume cand eram cu ducati galben stii????????apoi cand te-am rugat sai duci motorul lui vali acasa tot eu ti l-am dat ca ma rugase enache.

tu ai izbit motorul nu in drum spre casa lui vali ci in sens invers ceea ce inseamna ca tu mai dadeai o tura cu el in plus fata de ceea ce ai fost rugat sa faci.a doua la mana injuraturile de aceea ti le-ai luat

vali plangea ca eu sunt vinovat ca ti-am dat tie motocicleta ,iar tu nici macar nu te-ai interesat sa vezi ce ai facut din ea.a fost necesar sa mergem la politie dupa o perioada de timp ca tu sa te sinchisesti sa vii sa dai o declaratie .e corect asa?acum tu nu stii combinatiile mele dar eu vreau carenele originale sa fie clar,pe acelasi colorit .vreau ca acest motor sa arate asa;

post-53773-0-02469700-1317146861_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule afla ca eu sunt primul om care ti-a dat prima data un motor in mana si anume cand eram cu ducati galben stii????????apoi cand te-am rugat sai duci motorul lui vali acasa tot eu ti l-am dat ca ma rugase enache.

tu ai izbit motorul nu in drum spre casa lui vali ci in sens invers ceea ce inseamna ca tu mai dadeai o tura cu el in plus fata de ceea ce ai fost rugat sa faci.a doua la mana injuraturile de aceea ti le-ai luat

vali plangea ca eu sunt vinovat ca ti-am dat tie motocicleta ,iar tu nici macar nu te-ai interesat sa vezi ce ai facut din ea.a fost necesar sa mergem la politie dupa o perioada de timp ca tu sa te sinchisesti sa vii sa dai o declaratie .e corect asa?acum tu nu stii combinatiile mele dar eu vreau carenele originale sa fie clar,pe acelasi colorit .vreau ca acest motor sa arate asa;

te inseli crezan ca esti primul care mia dat/pus un motor in mana. dar nu conteaza asta

eu cand am cazut, veneam de la Vali spre agapia, nici decum tura care zici tu. vali mia dat motoru, eu mam dus cam 200metri am intors si am venit spre agapia. injuraturile alea leam luat pe fondul alcoolului care il aveai si faptul ca tiam stricat combinatia, da pana la urma tot ai facuto, dar nui problema mea. la politie am fost la scurt timp sa clarific cu agentii in urma apelului de la 112 dar sa clarific si cu Vali. cat de interesul acordat, cu vali am vorbit chiar si cu o zi inainte sa plec, iar inainte am vorbit de cateva ori.

carene am sa cumpar dar am vorbit si cu vali atunci ca le vreau pe toate cele vechi asa cum aratau dupa cazatura

 

dar asta am sa o rezolv eu, si nu cu tine.

 

bafta

 

pt mine subiectul este inchis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi fecior daca ma acuzi ca aveam alcool nu e o problema .eram la o intrunire moto stii?

si de aceea te rugasem pe tine sa duci motorul ca aveam alcool in sange mai MAICA TEREZA .auzi mai tu de fiecare data ai sa faci in asa fel sa te scoti dar stii bine ca de aceea ai fost renegat de toti din oras .doar gurita e de tine si TI-AU MAI SPUS-O MULTI ALTII ASTA .ESTI DOAR ACOLO IN LUMEA TA A TASTATURII .astept sa vii acasa sa vad pe unde-ti scoti camasa cand dai ochii cu mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi fecior daca ma acuzi ca aveam alcool nu e o problema .eram la o intrunire moto stii?

si de aceea te rugasem pe tine sa duci motorul ca aveam alcool in sange mai MAICA TEREZA .auzi mai tu de fiecare data ai sa faci in asa fel sa te scoti dar stii bine ca de aceea ai fost renegat de toti din oras .doar gurita e de tine si TI-AU MAI SPUS-O MULTI ALTII ASTA .ESTI DOAR ACOLO IN LUMEA TA A TASTATURII .astept sa vii acasa sa vad pe unde-ti scoti camasa cand dai ochii cu mine.

rugamintea mea e sa incetezi cu amenintarile astea de copii.

 

nu tin minte sa fi fost renegat de careva din oras. din ce tin minte tu ai venit la mine cand eram in fata la banca cu motoru, si restu nu cred ca a fost vreounu sa nu vorbeasca cu mine mai ales dupa ce am luat motor. dar pt mine motociclismul nu sa terminat la targu neamt. si inainte la toate intrunirile am fost cu alti motociclisti decat cei din targu neamt. si nu am murit lumea ma cunoaste ma saluta, ies cu ei la plimbari, adevarate plimbari nu ture de oras. stiu ca is cam slobod la gura si asta deranjeaza mereu, dar nui problema.

 

iar daca mai rugat sa duc motoru de ce teai mai suit pe al tau si ai venit acolo? oricum esti genu care te dai bun, esti bun dar nu suficient pe cat te crezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Why?? :blink: Patisi ceva? S-a stricat mobra?

 

@ RUFFRIDER La Tg. Neamt vremea e buna (cam frig dimineta , ce-i drept, dar in rest e ok) , pe forum cam tuna si fulgera :box: :duel: :kali: .

 

M-am gandit, pt a pastra topicul de Tg. Neamt "curat", sa deschidem un topic de injuraturi si balacareli, unde fiecare poate sa injure pe fiecare cat vrea, referitor la orice problema sau daca ceva nu ii convine, sau daca nu a dormit bine noaptea, sau daca....sau daca.... Ce parere aveti?

 

 

de acord cu tine dar fii sigur k tot aci o sa se spele rufele :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banii tai au fost trimisi pe o colega de-a mamei la tine

misu iar ma faci sa iti scriu aici,(in alta parte nu dau de tine) vad ca ori minti ori iti bati joc de mine.

 

am vorbit cu mama si nu a primit nimic, in plus am inteles ca tea sunat iar si ii dai ocupat si apoi inchizi telefonul.

 

pana la urma iai trimis banii sau iti bati joc de ea.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutu banii i-am dat demult .deci cele doua milioane sunt achitate de saptamana trecuta .ce nu ai inteles?sau faci asta sa te dai interesant?ai vb cu mine in vre-un fel inainte de a posta aiurea?exista messenger exista mesaje private dar tu ca sa te dai interesant postezi aici?posteaza fecior.oricum banii din pacate sut dati dar enache zicea candva sa-i dau lui ca sa mai scazi ceva de la datoria fata de el care de un an nu o mai platesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutu banii i-am dat demult .deci cele doua milioane sunt achitate de saptamana trecuta .ce nu ai inteles?sau faci asta sa te dai interesant?ai vb cu mine in vre-un fel inainte de a posta aiurea?exista messenger exista mesaje private dar tu ca sa te dai interesant postezi aici?posteaza fecior.oricum banii din pacate sut dati dar enache zicea candva sa-i dau lui ca sa mai scazi ceva de la datoria fata de el care de un an nu o mai platesti.

misu, nu fi rautacios. am vorbit cu mama iar ea mia spus clar ca nu a primit nimic. deci eu numai inteleg nimic. in schimb de luat legatura cu tine nu reusesc. eu daca te sun nu raspunzi ca e cu numar ascuns, iar mama te-a sunat si ieri, te-a sunat si in seara asta si odata i-ai dat ocupat iar apoi mia zis ca i-a intrat mesageria. m-am gandit sa ii dau si lu enache, dar apucasei sa-mi zici ca i-ai trimis mamei. si tin sa te contrazic ca nu de un an nu am platit.

 

te rog sa intrebi sa vezi unde si la cine "s-au blocat" banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...