Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@mosnegutu Ia intinde-ti rahatul in alta parte, ce ai tu de impartit cu Mihail sau altcineva nu intereseaza pe nimeni. :finger:

tea deranjat cineva cu ceva? daca nu te intereseaza ce am de impartit eu cu el, nu te uita. totusi este un forum public pt toti unde se discuta liber. daca as fi intrat pe un site personal, tias fi respectat decizia. dar vad ca vrei sa te superi iar.

 

oricum mersi pt :finger:

ultima daca te laudai ca ma ignori. tias respecta decizia daca teai tine de ea. restu e cancan

 

 

P.S.pe mihail cand am sa pot contacta pe alte cai am sa renunt la al cauta public.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu ca vreau eu sa ma bag ca musca undeva dar parerea mea este ca ati cam intins coarda cu discutiile voastre legate de cine cu cine are de inpartit ceva.

 

Plus ca de alta cred ca forumul acesta este cu totul si cu totul pentru altceva s-au mai bine zis este un sit pentru discutii moto?

 

Hai ca va salut si parerea mea este sa va sunatii si sa va certati cat vreti la tel nu aici nu cred ca face placere nimanui.

 

Acuma nu ca vreau eu sa ma bag ca musca undeva dar parerea mea este ca ati cam intins coarda cu discutiile voastre legate de cine cu cine are de inpartit ceva.

 

Plus ca de alta cred ca forumul acesta este cu totul si cu totul pentru altceva s-au mai bine zis este un sit pentru discutii moto?

 

Hai ca va salut si parerea mea este sa va sunatii si sa va certati cat vreti la tel nu aici nu cred ca face placere nimanui.

 

Legat de ce se intampla maine la Bacau din cate am inteles este doar o parada moto si atat de intrunire nu se poate vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu ca vreau eu sa ma bag ca musca undeva dar parerea mea este ca ati cam intins coarda cu discutiile voastre legate de cine cu cine are de inpartit ceva.

 

Plus ca de alta cred ca forumul acesta este cu totul si cu totul pentru altceva s-au mai bine zis este un sit pentru discutii moto?

 

Hai ca va salut si parerea mea este sa va sunatii si sa va certati cat vreti la tel nu aici nu cred ca face placere nimanui.

 

Legat de ce se intampla maine la Bacau din cate am inteles este doar o parada moto si atat de intrunire nu se poate vb.

tocmai asta a fost ultima varianta, Aici :makeout:

la bacau ei vor sa faca doar o parada pt ca sunt zilele orasului. dar unii ai vociferat ca e intrunire.

 

lasa ca mai am eu cateva posturi de adunat si ajung admin....daca asa se ajunge :D amin !

prita daca ma incordez oleaca, te depasesc la posturi :rock: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

prita daca ma incordez oleaca, te depasesc la posturi :rock: :haha:

dar nici nu'i nevoie sau nu pot sa-ti urez decat mult spor, era o gluma din care se pare ca tu iar nu te-ai prins.

cata mizerie s-a adunat pe topicul asta :puke:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ busybou Ms, Bushy. B.ou, b.ou, dar are omul dreptate. :peace: Asta ca sa nu mai zici tu, mosnegutule, ca are cineva ceva personal cu tine, trebuie sa intelegi ca pe un forum moto se posteaza doar ce are legatura cu motociclismul, nu toate gainariile voastre. Nu intereseaza pe nimeni ce probleme sau ce anume ai de impartit cu oaresce persoane.

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

de asta mai amenintat tu tura trecuta? apropo era strict moto?

 

nam chef de alte porcarii pe aici. eu doar am scris ceva pasnic, fiind ultima solutie de a da de el. ca a degenerat asta e alta treaba. cu toate astea tot nu au ajuns banii la maicamea. deci cine minte? in fine, ma pipi pe ei de bani.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adresa de mess este ;ceberem;.dai drumu la libera exprimare !incearca sa dai un buzz sau daca nu-s lasa PM .

uite dovada ca am incercat sa dau de tine, daca tot vrei sa te scuzi. (puteai sa lasi tu un mesaj daca tot crezi ca nu vreau sa dau de tine, ci doar sa ma bag aiurea in seama, eu team cauta) este ultima conversatie. adica de la ultimul dau mesaj, ca dupa aia ai disparut in ceata.

 

 

ceberem mihael: SALUT MOSU

ceberem mihael: ESTI/?

Biker_ 4ever: salut

Biker_ 4ever: acuma is

Biker_ 4ever: mo lasat si bateria acuma

Biker_ 4ever: plm

Biker_ 4ever: <ding>

Biker_ 4ever: wa nici maine nu dau de tine

Biker_ 4ever: ?

Biker_ 4ever: ma lasat bateria cred

Biker_ 4ever: alti bani

Biker_ 4ever: tu vad ca te faci cai noapte

Biker_ 4ever: sa furat Kawasaki GPZ 500S visiniu din Pascani, IS 07 ALN. azi-noapte 15-16august. cei care pot afla ceva pot contacta pe Alin la id mess sau mail: metaxxa_87@yahoo.com (0764494002) sau tanasa_iulia@yahoo.com dati mai departe

Biker_ 4ever: misule sa nu crezi ca sau terminat banii, team ajutat cand ai avut nevoie si acuma ma duci de nas, dar si pe maicamea o minti si o amagesti

Biker_ 4ever: nu ma gandeam ca ajung sa ma rog pt banii mei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ce ai postat aici intradevar este toata convorbirea noastra pe messenger avuta vreodata !am gasit mesajul offline cand mi-am incarcat internetul ca il am pe pre-pay.tu folosesti forumul mai mult .vezi ca m-ai mai atacat pe un forum de iasi!mare atentie.!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ce ai postat aici intradevar este toata convorbirea noastra pe messenger avuta vreodata !am gasit mesajul offline cand mi-am incarcat internetul ca il am pe pre-pay.tu folosesti forumul mai mult .vezi ca m-ai mai atacat pe un forum de iasi!mare atentie.!!!!!!!!!

si tu mai atacat aici si acolo. dar nu conteaza asta. te tii de magarii ma tin si eu de magarii, mai jignit cand ai avut ocazia si mai facut de... te fac si eu cand am ocazia. nu uita ca tot tu din spiritul motociclistic, miai dat replica ca de ce nu mi-am luat RR sau R1/6 ........ uite de ce.

 

 

cat de mesaj de pe mess, daca aveai bun simt ma contactai dupa ce iti incarcai internetul. dar intre timp team vazut de nenumarate ori pe invizibil.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

broasca mica casca gura mare .ia casca gurita sa vedem chiar cat e de mare .arata-ne ce poti! :dropsmilie:

nare rost sa ma mai complic cu tine, tot ce pot sati zic e ca nu ai nici cea mai mica urma de cuvant.

 

(totusi nu inteleg unde sau blocat banii aia de zici ca iai trimit lu maicamea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule ti-am platit datoria de 2 milioane demult,da tu cbr-ul ?

hai broscuta casca gurita!fa-o mare nu te face de rusine!cofirma!te-ai vazut ce te arzi in figuri ,ce multe iti permiti tu ,ce lovelar esti tu pe topicul de iasi?ia plateste-ti stricaciunile .nu fi cu vaca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule ti-am platit datoria de 2 milioane demult,da tu cbr-ul ?

hai broscuta casca gurita!fa-o mare nu te face de rusine!cofirma!te-ai vazut ce te arzi in figuri ,ce multe iti permiti tu ,ce lovelar esti tu pe topicul de iasi?ia plateste-ti stricaciunile .nu fi cu vaca!

si atunci de ce mama imi spune ca nu a primit banii? aifost personal si i-ai dat? chiar crezi ca mama m-ar minti sau ce? de ce nu ii raspunzi la telefon sa ii explici ei cum cand si cum iai dat banii. CBR-ul nu e problema ta, cand voi plati, voi vrea tot ce am stricat, dar nu lipituri deale tale,dar asta nu este problema dintre mine si tine........ pe topicul de la iasi nu is lovelar ci iam explicat frumos omului, ca nu cumva sa cada in plasa lacomiei si sa faca o greseala fatala dupa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

broscuta nu ai messenger?

cum ti-am mai spus si eu si altii daca mai ai ceva de zis nu poti sa folosesti yahoo?da si tu un buzz daca vrei sa ne batem in replici .ca atunci cand vii acasa te vad fata in fata !

zmeule, daca erai asa tare, cred ca faceai tu pasul ala maret pt mess. eu cand team cautat nu am primit niciunraspuns, asa ca nu ma mai obosesc iarasi.

 

 

 

apropo, mai usor cu amenintarile ca nu e bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gospo, din ce zici nu tu pot sa neg nimic, este un post care nu-l asteptam de la tine :peace: , dar eu doar am intrebat de el pentru ca dupa cum am mai spus, a fost ultima varianta de a da de el, dael ca sa se scoata a inceput cu carenele lu enache. de acolo a degenerat totul.

 

nu ma determinat nimic sa scriu aici pana am vazut ca ma ignora, il sun eu ii dau mesaje pe mess, pe telefon...... nimic raspuns de la el.(fapt ce ma enerveaza cand omu se fereste)

 

apoi il suna mama si ii promite ei ca vin sa ii aduca iar asta de 2-3 ori. credema ca nu-mi place sa-mi aud mama plangand de dureri sperand ca se duce mihail sa ii duca banii de medicamente. bani care i-am dat lui trebuia sa ii las ei, el poate sa recunoasca faptu ca iam spus sa mii dea pana plec ca sa ii las lu maicamea. acum se scuza ca banii is trimisi la mama.

 

dupa ce schimb cateva replici el trece la amenintari

 

asta e cam toata povestea, eu pt mine alea 2 milioane inseamna cateva ore de munca, nu e o suma exorbitanta, dar i-au lipsit mamei atunci cand avea mai mare nevoie, iar eu ca sa trimit bani dureaza o saptamana transferul.

putea sa ma contacteze pe privat sau sami zica: credema ca nu am, sau am si nu pot sa tii dau acum.... ca intelegeam.

 

eu pt mine subiectu e inchis.

 

 

salutari cu faru din :cheers: :moto:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gospo, din ce zici nu tu pot sa neg nimic, este un post care nu-l asteptam de la tine :peace: , dar eu doar am intrebat de el pentru ca dupa cum am mai spus, a fost ultima varianta de a da de el, dael ca sa se scoata a inceput cu carenele lu enache. de acolo a degenerat totul.

 

nu ma determinat nimic sa scriu aici pana am vazut ca ma ignora, il sun eu ii dau mesaje pe mess, pe telefon...... nimic raspuns de la el.(fapt ce ma enerveaza cand omu se fereste)

 

apoi il suna mama si ii promite ei ca vin sa ii aduca iar asta de 2-3 ori. credema ca nu-mi place sa-mi aud mama plangand de dureri sperand ca se duce mihail sa ii duca banii de medicamente. bani care i-am dat lui trebuia sa ii las ei, el poate sa recunoasca faptu ca iam spus sa mii dea pana plec ca sa ii las lu maicamea. acum se scuza ca banii is trimisi la mama.

 

dupa ce schimb cateva replici el trece la amenintari

 

asta e cam toata povestea, eu pt mine alea 2 milioane inseamna cateva ore de munca, nu e o suma exorbitanta, dar i-au lipsit mamei atunci cand avea mai mare nevoie, iar eu ca sa trimit bani dureaza o saptamana transferul.

putea sa ma contacteze pe privat sau sami zica: credema ca nu am, sau am si nu pot sa tii dau acum.... ca intelegeam.

 

eu pt mine subiectu e inchis.

 

 

salutari cu faru din :cheers: :moto: sex oral cu (cuvant urat) fraiere,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna propunerea. Subscriu in totalitate ! Hai cu oita!!!!:friends: :banana: Final de sezon!!!!!!!!

Toata lumea la sedinta diseara sa stabilim ce facem cu Revelionul si organizam si oita.

 

" Drive fast, but drive safe! "

 

 

apropo de revelion s a stabilit ceva s a vorbit ceva k astia di pi la dej nu au cunostinta de cauza, sau nu suntem bineveniti?? :scratch:

Editat de ruffrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...