Sari la conținut

Miss Chopper


Klaus
 Share

Postări Recomandate

Auzi Claudiule, noi aici incercam sa ridicam in slavi "cioparele" si tu vrei sa le postezi pe alea urate??? :D :P Si asa le injura destui,asa ca rezon monser! Si sa dai o bere cand vin la Pitesti, ca ti-ai schimbat avataru' si nu mai esti cu Uta in poza!

Bafta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
HAi sa alegem cele mai urate choppere pe care le gasim pe net si eventual sa facem un clasament, nu de alta da vad ca pe alea frumoase si luxoase  :( le pune toata lumea pe forum.

Io o aleg pe asta:

mie asta chiar imi place..

 

si ala facut pe calculator e deja marfa :)

 

mai incercati :) .. poate vand dragstaru si imi iau speed (no f chance :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi inca un motor care se pare ca a patzit ceva....

Eu tocmai restaurez un Shovel Head identic , nu chiar asa de varza insa nici asa de complet.Eu nu am motorul.

Vreau sa va spun ca mi-e tare drag de el si nu-l consider deloc urat , de fapt nici nu are cum sa fie urat , indiferent de starea in care ajunge inspira respect deoarece e o motocicleta care a scris legenda ! care merita restaurata indiferent de starea ei si chiar e o onoare sa ai ocazia sa ai ocazia sa o faci.

Unii amici au zambit cand le-am aratat "my first Shovel" :( eu insa sper sa zambesc la urma :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAi sa alegem cele mai urate choppere pe care le gasim pe net si eventual sa facem un clasament, nu de alta da vad ca pe alea frumoase si luxoase  :( le pune toata lumea pe forum.

Io o aleg pe asta:

asta e chiar fffffffffff frumos...........eu ash putea candida cu gafa mea de chopper ..( stinga sus) .....shi nu ash posta triumpf uri shi harleyuri la cel mai urit chopper ....dau o sugestie ..cautati poze pe intruniri in rominia ...acolo gasiti cistigatorul in mod sigur...

 

:) basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai restaurez un Shovel Head identic , nu chiar asa de varza insa nici asa de complet.Eu nu am motorul.

Vreau sa va spun ca mi-e tare drag de el si nu-l consider deloc urat , de fapt nici nu are cum sa fie urat , indiferent de starea in care ajunge inspira respect deoarece e o motocicleta care a scris legenda ! care merita restaurata indiferent de starea ei si chiar e o onoare sa ai ocazia sa ai ocazia sa o faci.

Unii amici au zambit cand le-am aratat "my first Shovel"  :(  eu insa sper sa zambesc la urma  :)

vreau sa vbim de shovelhead ul tau ....ma intereseaza sunama la 0268276644-sebi sunama naparat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAi sa alegem cele mai urate choppere pe care le gasim pe net si eventual sa facem un clasament, nu de alta da vad ca pe alea frumoase si luxoase  :( le pune toata lumea pe forum.

Io o aleg pe asta:

cu asta cred ca intru pe locul 1...aveti ceva premii????:))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...