Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare din nou, am rugamintea daca ma poate ajuta cineva cu o schita pentru a confectiona un alu-rack, merge si varianta de al demonta de pe moto ( cine are asa ceva ) si eu sa il copiez pe o hartie important sa fie din Bucuresti. multumesc anticipat. PS: banditul meu de 600 este din 2002.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roackere ... i-a un 1250 si ai gatat problema ... tot 4 in linie e, da la cum arata :D

http://www.bikeexif.com/suzuki-bandit

 

PS: dupa ce am tot calarit o cagiva imi cam fug si mie ochii dupa v2-uri ... da mai vedem

Editat de Zven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie intr-un ceas bun! La ce V2 te-ai orientat? SV, VStrom sau schimbi marca?

TL1000s sau SV1000 ....orice va fi, la un moment dat devine naked, cu far rotund si ghidon de cross

 

Poate cel din semnatura ?

Bafta men, iti urez sa te simti mai bine ca pe bandit :)

merci :D

» Post actualizat in 05 Sep 2014 20:04

roackere ... i-a un 1250 si ai gatat problema ... tot 4 in linie e, da la cum arata

 

nu mai vreau 4 linie.... mi-am facut damblaua cu el

 

PS: dupa ce am tot calarit o cagiva imi cam fug si mie ochii dupa v2-uri ... da mai vedem

 

aia e! :D

 

eu am mai vut V2 si mi-e dor de duduiala aia si de cuplu si de sunet, ce-i drept, erau cruiesere dar tot V2

» Post actualizat in 05 Sep 2014 20:32

PS: se vinde kit complet de suporti coburi laterali + portbagaj, tubular, de la FiveStars (Germania), folosit doar de 2 ori. alea laterale au prinderi Givi/Kappa/Shad, iar pe rack/portbagaj merge prinsa orice placa de topcase. Se potrivesc pe B6/B12 POP si foarte posibil si pe 650(inclusiv gsxf)/1250. pe Kult nu merg.

Pret 800 lei

 

252838_190477951013428_5830518_n.jpg?oh=

 

216663_190478161013407_1615324_n.jpg?oh=

Editat de MotoRocker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o discutie pe forum legata de TL-u. Cei care au avut sau na, cunosc, spuneau ca S-ul e slab rau, nerecomandat. R-ul e mult mai ok si chiar il recomandau. Dar nu imi aduc aminte unde era ... cred ca pe la vanzari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 05 Sep 2014 20:32

 

PS: se vinde kit complet de suporti coburi laterali + portbagaj, tubular, de la FiveStars (Germania), folosit doar de 2 ori. alea laterale au prinderi Givi/Kappa/Shad, iar pe rack/portbagaj merge prinsa orice placa de topcase. Se potrivesc pe B6/B12 POP si foarte posibil si pe 650(inclusiv gsxf)/1250. pe Kult nu merg.

Pret 800 lei

 

600 LEI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare. va rog putin ajutor: am niste suporti Monorack3 GIVI pe care i-am cumparat pt bandit 600 N 96 dar nu i-am mai folosit.as vrea sa stiu daca se potrivesc la banditul de 1200 S an 2000.

 

ar tb sa mearga, B12 s-a facut in varianta POP incepand din 2001, deci modelul 2000 e kult, la fel ca B6-ele din '96.

 

la B6 POP (2000-2004 ) si B12 POP (2001-2005) au acelasi suport de topcase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! De curand mi-am achizitionat si eu un Bandit 600. Stiti cumva unde gasesc si eu semnalele originale? Cele pe led,pe care le are acum, nu se vad ziua deloc :( Si inca ceva..de unde as putea sa-i iau un parbriz micut care sa ma ajute cat de cat la mersul pe autostrada?

Mersi frumos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum dragostea pentru suzuki e boala grea, am inceput sa ma gandesc ce mobreta imi iau la anul. Initial am avut 3 modele in cap: bandit, gsr si sv. Am eliminat sv-ul si ma gandesc care dintre mobrete ar fi mai fezabila. Viitoarea motoreta va fi calarita in UK, nu in Romania (iese Ponta si nu mai stau).

Asadar, dragi banditi, mi s-a pus pata pe un Bandit 650N k7 ( au abs ori ba?). Una dintre imbunatarile aduse fata de modelul din 2005 am vazut ca e racirea pe apa si ambreiajul hidraulic (naiba stie ce o insemna asta). Rog posesorii acestui model, daca vor, sa dea cateva detalii despre ciclistica, consum si alte detalii demne de luat in seama :) Multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...