Sari la conținut

bucuresti - sighisioara


Cavaleru
 Share

Postări Recomandate

300-310 km.

Cam atat am facut eu sambata cand am fost.

poti incerca http://www.viamichelin.com

Daca te duci...vezi ca la Rupea sambata era radar. Opreau masini / moto / tiruri .

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspunsuri.

 

@plescoi nu am gps si am intrebat pentru am imi face calculul de bani de benzina. plus chair vroiam sa stiu niste site-uri pe care pot afla rute.

 

nu inteleg dc esti asa ironic

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspunsuri.

 

@plescoi nu am gps si am intrebat pentru am imi face calculul de bani de benzina. plus chair vroiam sa stiu niste site-uri pe care pot afla rute.

 

nu inteleg dc esti asa ironic

 

 

no amu iarta-i ironia ...

ai fost, pleci, cum e sau cum a fost drumul? :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://hartasalaj.ro/autorute-ro-bucuresti...html#show_route

@Cavaleru: baga in google sau oricare alt motor de cautare "calculator traseu auto" si vei gasi suficiente chestii.

@plescoi: eu am facut ruta invers; poti merge linistit, e liber.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cazare ar fi pe traseu?

:moto: :wacko: Pe drum nu, da' la capatul calatoriei, au astia de la 8+1 o cazareeeee :wacko: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ironii ieftine si inutile ...

 

multumesc si pt google dar din pacate nu am reusit cu el sa gasesc cu el locatiile ....

 

mai incerc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :wacko: Pe drum nu, da' la capatul calatoriei, au astia de la 8+1 o cazareeeee :wacko: :)

Nasol daca nu-i cazare, o sa-mi iau cortul cu mine atunci. Am cauciucul pe spate tocit 4.24%, cred ca-l schimb inainte de plecare sa stau fara griji. Cam ce buget estimezi ca e nevoie? Sa-mi iau si lei la mine sau ma descurc si cu euro?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ironii ieftine si inutile ...

 

multumesc si pt google dar din pacate nu am reusit cu el sa gasesc cu el locatiile ....

 

mai incerc

 

 

man

pe vremea cand plecam la drum cu masina si nu existau asemenea scule gps, google, programe de harti

luam frumos prima harta din benzinarie

si o sa vezi ca exista niste ...maciulii.... puse pe localitati si intre ele sunt trecuti km

 

pun pariu ca in max 10 minute poti afla nr de km pt un traseu de 2 zile fara sa fii matematician

 

oricum tot ce pui tu ca distanta pe calculator nu poate fi de cat o vaga informare cam cati mani sa ai de benzina

 

bafta si drumuri frumoase

 

ps. sa nu uit si acum cu gps in mana tot am o harta dupa mine obligatoriu

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man

pe vremea cand plecam la drum cu masina si nu existau asemenea scule gps, google, programe de harti

luam frumos prima harta din benzinarie

si o sa vezi ca exista niste ...maciulii.... puse pe localitati si intre ele sunt trecuti km

 

pun pariu ca in max 10 minute poti afla nr de km pt un traseu de 2 zile fara sa fii matematician

 

oricum tot ce pui tu ca distanta pe calculator nu poate fi de cat o vaga informare cam cati mani sa ai de benzina

 

bafta si drumuri frumoase

 

ps. sa nu uit si acum cu gps in mana tot am o harta dupa mine obligatoriu

 

 

uite ca nu m-a dus capu sa ma uit pe harta. sunt praf.

 

se vede ca nu am experienta calatoriilor dupa harta, unde am fost plecat stiam deja drumul pt ca il facusem cu altcineva mai inainte cu ceva timp.

 

cand am fost in corfu m-am descurcat fara harti doar dupa indicatoare, excursia aia o sa o tin minte tot restul vietii :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu o nua intrebare ca sa nu fac alt topic.

 

Pot pune cortul in zona sighisoarei?? imi puteti spune 2-3 locuri eventual pe langa un raulet ceva?

 

cu TDM-ul pot fac un pic de offroad daca e nevoie :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu o nua intrebare ca sa nu fac alt topic.

 

Pot pune cortul in zona sighisoarei?? imi puteti spune 2-3 locuri eventual pe langa un raulet ceva?

 

cu TDM-ul pot fac un pic de offroad daca e nevoie :eek:

Poti pune cortul in camping Aquaris,in imediata apropiere a centrului. 15 lei de pers,moto nu se plateste sau varianta la casute cu 50 de lei/casuta.Apa fierbinte non stop si liniste.Am fost acolo saptamana trecuta.

Am inteles ca exista inca un camping ''Vila Franka'' ceva mai departe de centru,dar nu am fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...