Sari la conținut

Bestia A Ajuns In .ro !


CrashRider
 Share

Postări Recomandate

Bei prietene, nu stiu de ce ai postat pe forum pentru ca e clar ca n-ai citit nimic de pe-aici, sau daca ai citit, sigur n-ai inmagazinat nimic. Singura rubrica la care ai sa apari o sa fie lista neagra... mai bine ai pune bestia la hibernat si ti-ai lua alta mai mica sa inveti sa mergi.

Dar...asta-i doar parerea mea :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa bestie, sa te poarte sanatos.

 

Ai doar 2 posturi si astea numai in a-ti arata si a te mandrii cu bestia. Dar pune mana si citeste ceva, daca tot stii sa scrii. Nici macar nu te obosii ca sa declari ca pe altii ii roade invidia,... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il sustin,voi astia cu motoare mici si naspa (inclusiv eu) sigur va doriti ceva mai mare si mai mare/puternic iar cei cu moto mari nu vreti sa fie inca unul ca voi,eu zic ca aici a scris invidia din voi..nu voi..e doar parrerea mea,nu acuz pe nimeni de nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

bai puya pe langa faptul ca esti un pericol public si n-ai reusit sa iei permisul decat a inspea oara vrei si un motor mai puternic desi bag mana in foc ca nu stii ca mergi nici cu asta! sa nu mai vorbim de faptul ca nu stii ce inseamna o bijie! uite... eu vin in bucuresti la inceputul lui martie cu ragalia mea de jawa... accepti o provocare pe amckart sa-ti arat cat de varza esti de fapt? dupa aia poate o sa taci si o sa termini cu teribilismele astea! e vorba totusi de un motor de 10 mil lei vechi contra unui rs de cel putin 2000 de euro si mai multi cai, sa nu mai vorbim de frane si de manevrabilitate care sunt de patrea ta! accepti sa-ti dau peste nas si sa taci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am zis ca stiu sa merg bine pe motor,am zis ca toti ne-am dori un motor mai bun decat cel pe care il avem acum..e ceva normal si omenesc,nu accept provocarea pt ca nu prea stiu sa merg pe moto bine..dar recunosc,mi-ar fi placut sa am A si un motor mai mare,chiar daca stiu ca e periculos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

si ce sa faci cu un motor mai bun? una din 2: ori ramai plafonat de frica sa nu-ti rupi capu' si trec ij-urile pe langa tine cu zx590087474 ori iti rupi capu' pur si simplu ca nu iti dai seama ce poate sa faca motoru'ala si eventual mai si omori dreq pe careva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

knd ai motor mai mare esti mai respectat..

 

N-as crede. Parerea mea e ca esti respectat dupa felu' in care mergi(daca e sa ne referim strict la aspectu motociclist al problemei). Daca iti iei Busa si nu te poti tine dupa un 250, de exemplu, numa' de "respect" n-o sa ai parte :yikes: . Iar gistele de pe trotuar oricum nu sint in stare sa faca diferenta dintre motoare. Pt specimenele alea oricum toate motocicletele sint "de curse" sau "harli" :yikes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Iar gistele de pe trotuar oricum nu sint in stare sa faca diferenta dintre motoare. Pt specimenele alea oricum toate motocicletele sint "de curse" sau "harli" :yikes: .

Nu e chiar asa,eu am dat de unele care cunosc motoarele numai dupa sunet si sunt sigur ca mai exista! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak zici ca nu e asa,atunci de ce majoritatea care aud de 125 zic ca sunt tzantzari obositi? e cumva un semn de respect?

 

 

Nu cred ca respectul ti-l iei in conformitate cu cresterea capacitatii cilindrice :yikes:

 

Poti la fel de simplu sa respecti mai mult un motociclist care are un :tzantzar" decat un miar :yikes:

 

Depinde ce face cu bicicleta, dar mai ales ce fel de om este motociclistul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca om e respectat...ca motociclist la 125cc nu prea esti respectat ..de cei mari evident..cel putin eu asta observ in jurul meu :yikes: ..mai vine cate un ninja in paralel si imi face cu ochiu si apoi se duce tare....mai am putin si imi iau si un scuipat :yikes:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca om e respectat...ca motociclist la 125cc nu prea esti respectat ..de cei mari evident..cel putin eu asta observ in jurul meu :yikes: ..mai vine cate un ninja in paralel si imi face cu ochiu si apoi se duce tare....mai am putin si imi iau si un scuipat :yikes: ))

 

Daca cu astfel de "oameni" umbli tu.... ai o problema grava.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...