Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

da, stiu doar ca nu e inmatriculata si am zis ca pana la primavara nu o inscriu, o mai scot pe strada la cateva ture scurte ca mi-e prea drag de ea.:makeout:

 

 

 

Nu te juca, ca e caz penal. Neinmatriculat si/sau cu numere false e aceeasi incadrare

Dai de un idiot care te vede intamplator si te face "om"

Mai bine inmatriculeaza-l, ca merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,profit de ocazie sa cunosc si eu posesorii de moto din Arad,ma numesc Adrian,am un bmw 650 gs dakar si locuiesc in aradul nou,sunt proaspat intrat in lumea moto si sper sa apucam sa iesim impreuna cand vremea va fi ingaduitoare. numai bine

Bine ai venit printre noi! Baga si tu o poza cu tine zambind si cu mobra...asta daca nu-i secret. Macar te vom recunoaste mai usor. Cam asa-i moda pe aici... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

da , m am inscris si eu pe acest site , dupa vreo juma de an am reusit , sunt din arad si am o yamaha fazer 600 S2 ... si azi pe la vreo 3 am fost la o plimbare mica de la teatru pina la giratoriu cu dedeman , vremea a fost numai buna de o plimbare . Da astept primavara cind va fi mai caldutz :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1EwzaKmnLko&feature=plcp&context=C2f8eaUDOEgsToPDskLt415sfTXKZVmCfVO-gha2

post-68358-0-70177500-1322954445_thumb.jpg

post-68358-0-39512900-1322954458_thumb.jpg

Editat de lucianC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa bine oameni buni..Insfarsit am reusit sa ma inscriu si io pe acest forum.Ma cheama Florin si sunt posesor al unui motot KAWASAKI gpz500s.Din pacate la mine in zona nu prea sunt motociclisti(sunt din gurahont)si as avea rugamintea ca atunci cand mai treceti prin zona (ture ,excursii,...etc) sa ma anuntati si pe mine.

Va salut si asfalt uscat,cu toate ca de pe acum va fi prb. mai mult un.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa bine oameni buni..Insfarsit am reusit sa ma inscriu si io pe acest forum.Ma cheama Florin si sunt posesor al unui motot KAWASAKI gpz500s.Din pacate la mine in zona nu prea sunt motociclisti(sunt din gurahont)si as avea rugamintea ca atunci cand mai treceti prin zona (ture ,excursii,...etc) sa ma anuntati si pe mine.

Va salut si asfalt uscat,cu toate ca de pe acum va fi prb. mai mult un.....

Wellcome!!! :hug: ,Poti sa vi la act. de Mos Craciun...,vezi topicul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa bine oameni buni..Insfarsit am reusit sa ma inscriu si io pe acest forum.Ma cheama Florin si sunt posesor al unui motot KAWASAKI gpz500s.Din pacate la mine in zona nu prea sunt motociclisti(sunt din gurahont)si as avea rugamintea ca atunci cand mai treceti prin zona (ture ,excursii,...etc) sa ma anuntati si pe mine.

Va salut si asfalt uscat,cu toate ca de pe acum va fi prb. mai mult un.....

 

bai niin, doara' nu te-ai gandit sa te bagi si tu pe forum

hai noroc

varu' :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ziceam intr-un post mai vechi de asta vara ca sunt hotarat sa-mi iau un Hornet, dar dupa indelungi cautari am ales o Yamaha BT1100 . Sper sa vina primavara cat mai repede :)

 

o data ce ti-ai luat v2, nu mai este cale de intoarcere! frumoasa motoreta..... (asta e de la cosmin, nu?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti posesorii de moto din Arad!!!  Ma numesc Sergiu,sunt din Arad,iar nu de mult am achizionat o jucarie la care visam de ceva vreme,un  Aprilia etx 350. Momentan nu e inmatriculat dar sper k pana in primavara sa reusesc  sa fac si acest lucru.....

 

sper sa ajung si eu unu de'al vostru:D

 

post-67516-0-03509900-1325551821_thumb.jpg

post-67516-0-11627700-1325551906_thumb.jpg

post-67516-0-28473200-1325552038_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti posesorii de moto din Arad!!!  Ma numesc Sergiu,sunt din Arad,iar nu de mult am achizionat o jucarie la care visam de ceva vreme,un  Aprilia etx 350. Momentan nu e inmatriculat dar sper k pana in primavara sa reusesc  sa fac si acest lucru.....

 

sper sa ajung si eu unu de'al vostru:D

WELLCOME!!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Va salut pe toti posesorii de moto din Arad!!!  Ma numesc Sergiu,sunt din Arad,iar nu de mult am achizionat o jucarie la care visam de ceva vreme,un  Aprilia etx 350. Momentan nu e inmatriculat dar sper k pana in primavara sa reusesc  sa fac si acest lucru.....

 

sper sa ajung si eu unu de'al vostru:D

 

sper ca ti-ai schimbat suspensia de vara trecuta cand am fost eu cu motorul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

salut,

Sunt Silviu (Vapy) din Arad si am un 'Sutzuchi' GS500 :rolleyes: proaspata ;;)

 

incepe sezonul de iesit, care va sunt primele planuri? :bounce:

Bine ai venit Silviu. Frumoasa jucaria, sa o calaresti sanatos si sa te bucuri de ea la maxim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit,pt inceput urmareste topicul moto joi:)

 

da Silviu, MotoJoi e "za start" to "anysting"

vine caldura si iesim, ai putintica rabdare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...