Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Nicole02, pot veni eu din Timişoara către Nădrag cu tine, vineri.

 

Cristi, anunţ-o te rog pe Andreea că sâmbătă <ca şi făcut> voi fi prin Timişoara şi o pot însoţi până în Nădrag.

 

Asilindeane, unde ne vedem pentru a pleca la Nădrag ? Poţi veni cu mine. Dar separat de Nicole02 şi Andreea.

 

Nicule, din păcate pentru mine ştiu că nu ai fată, dar dacă rezolvăm şi de pasagere vin cu tine la plimbare. Pot fi şi pasagere per pedes, îmi place în pedure oricum, numai fată să fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nicule, din păcate pentru mine ştiu că nu ai fată, dar dacă rezolvăm şi de pasagere vin cu tine la plimbare. Pot fi şi pasagere per pedes, îmi place în pedure oricum, numai fată să fie.

 

Ce plimbare, bre?

Eu am zis ca scurtez traseul, nu ca ma plimb in padure :P

Sau tu discuti cu alt Nicu?

» Post actualizat in 10 Jun 2015 06:29

Pe de alta parte, zeul ploii l-a ascultat pe Cristi:

http://www.accuweather.com/en/ro/nadrag/283093/daily-weather-forecast/283093

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicole02, pot veni eu din Timişoara către Nădrag cu tine, vineri.

 

Cristi, anunţ-o te rog pe Andreea că sâmbătă <ca şi făcut> voi fi prin Timişoara şi o pot însoţi până în Nădrag.

 

Asilindeane, unde ne vedem pentru a pleca la Nădrag ? Poţi veni cu mine. Dar separat de Nicole02 şi Andreea.

 

Nicule, din păcate pentru mine ştiu că nu ai fată, dar dacă rezolvăm şi de pasagere vin cu tine la plimbare. Pot fi şi pasagere per pedes, îmi place în pedure oricum, numai fată să fie.

Ce cauti tu sambata in Timisoara, cand toata lumea este pe traseu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Andreea, esti culmea. Nicole e vineri. Nush cand mai apuca sa il plimbe si pe Nicu.

Lui Nicole ii recomand traseul Crivina(dealul)-Nadrag (intersectie)-Fardea-Traian Vuia si retur. I ar prinde bine sa se relaxeze pe curbele alea(atentie la nasip)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, eu n-am feisbuc...

 

In alta ordine de idei, participantul ce vine de la cea mai mare distanta (@Africanu) a ajuns in TM :ok:

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca nu a fost nevoit sa alimenteze. tre sa zici


» Post actualizat in 11 Jun 2015 06:30

Bai, eu n-am feisbuc...

:ok:

Ar trebui sa iti faci. Ai g+, skype, whatsapp samd si feisbuk nu. Ce naiba...parca ai recunoaste ca devii din ce in ce mai conservator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Devin din ce in ce mai conserva, nu conservator :)

 

Dar tu te prezinti la Nadrag? Hai, ca am nevoie de ajutor la organizare

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vin, ca ajungeti seara , copii dorm si nu pot sa le arat motocicletele. si cel mare nu ma lasa sa ma mai plimb cu moto. la orice moto pe care o vede incepe sa zica "Bicii NUUU! Bicii NUUU!"

Next time

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,
Pe langa intentia de a participa la intrunire, vreau sa mai fac o mica mentiune.
Cu acordul organizatorilor, o sa aduc cateva exemplare ale Carpathian 2 Wheels Guide care pot fi rasfoite de doritori.
Pentru cei care nu stiu, e un ghid cu trasee de motocicleta la care am lucrat impreuna cu baieti de la Heavy Duties si inca vreo 20 de oameni. Chiar anul trecut, dupa intrunire am plecat cu Korben si cu Alecu ca sa cartam un traseu din ghid.
Detalii despre proiect gasiti aici: www.ro.carpathian2wheelsguide.com
Daca vreti sa aruncati o privire este ghid, cautati la intrunire Transalpul gri cu stikere Carpathian 2 Wheels Guide Team. icon_e_smile.gif

O zi faina!
Calin N

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, bineinteles. O sa aduc o rezerva mai mare de stikere :)

Din cate stiu eu Alecu nu poate veni.

 

Transalpul gri cu stickere poate sa ofere niste stickere pt un doritor?

PS: si ia-l si pe Alecu cu tine!...spune i ca ii sunt dator o bere!

Editat de calin_n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Salut,

Pe langa intentia de a participa la intrunire, vreau sa mai fac o mica mentiune.

Cu acordul organizatorilor, o sa aduc cateva exemplare ale Carpathian 2 Wheels Guide care pot fi rasfoite de doritori.

Pentru cei care nu stiu, e un ghid cu trasee de motocicleta la care am lucrat impreuna cu baieti de la Heavy Duties si inca vreo 20 de oameni. Chiar anul trecut, dupa intrunire am plecat cu Korben si cu Alecu ca sa cartam un traseu din ghid.

Detalii despre proiect gasiti aici: www.ro.carpathian2wheelsguide.com

Daca vreti sa aruncati o privire este ghid, cautati la intrunire Transalpul gri cu stikere Carpathian 2 Wheels Guide Team. icon_e_smile.gif

O zi faina!

 

Da, bineinteles. O sa aduc o rezerva mai mare de stikere :)

 

Foarte bune idei! Un prieten de-al nostru din Deva l-a cumparat si ni l-a recomandat maxim ;).

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, cand e Nadragul? :alcy:

 

Drum bun tuturor care in dimineata asta se pun pe drum! Sa ne vedem cu bine in tabara.

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, cand e Nadragul? :alcy:

 

Drum bun tuturor care in dimineata asta se pun pe drum! Sa ne vedem cu bine in tabara.

Si eu care credeam ca sunt singurul care s-a trezit azi la 6 :D

Nu cred ca merge pe rezervari d'astea! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...