Sari la conținut

Merita Vazut !


floo
 Share

Postări Recomandate

Bai, nene, da' dati si voi un link calumea ca m-apuca dracii - nu doar pe mine, cred - cand dau de situri d-astea unde nu poti sa descarci filmul, doar sa-l stream- aiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nene, da' dati si voi un link calumea ca m-apuca dracii - nu doar pe mine, cred - cand dau de situri d-astea unde nu poti sa descarci filmul, doar sa-l stream- aiesti.

:finger: dar din pacate sunt putine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: dar din pacate sunt putine

 

eu unul stiu ca l-am descarcat ,are in jur de 19M. Foloseste DAP si asta automat stie sa-l descarce...in majoritatea cazurilor.DAP il gasesti gratis pe net...bagi in google, ma rog stiti voi...

 

http://www.socalsportbikes.info/xmb/viewthread.php?tid=34948

 

aici sint comentariile si linkuri parca pt filmuletz

 

filmul asta mai e pe aici pe forum

sorry

 

da? unde? eu n-am vazut in cadrul rubricii accidente, in rest...

Editat de floo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare linku'.

A avut bafta tipa, din cite mi-am dat eu seama din film soferu' a frinat la blana, a blocat spatele si a derapat pe banda ei. Asta e, se pare ca se intimpla faze de astea si pe acolo. Daca nu era masina ailalta pe prima banda reusea sa-l ocoleasca.

p.s.

E prima data cind vad o tipa pe R1 ;) !

 

Off-topic:

CobraArt, ce-ti veni cu avataru' ala oribil, pe bune ca m-am speriat cind mi-a sarit in ochi :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Off-topic:

CobraArt, ce-ti veni cu avataru' ala oribil, pe bune ca m-am speriat cind mi-a sarit in ochi X-( .

E pus la intimidare :10: Voi nu stiti dar sunt politist undercover ;) Vezi ca am pus markerul pe tine de ceva vreme :finger: inca o greseala si te penalizez :10:

PS: nu am burta mare si nu sunt gras :moron:

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit azi o chestie care mi-a facut parul maciuca (putinul care mai e) dar totusi se pare ca e regizata.

 

Filmuletul asta ar trebui difuzat de televiziuni de 50 de ori pe zi in cadrul calupurilor publicitare, asa cum le dau pe cele cu "alcoolu' dauneaza grav sanatatii"...

 

"Take longer to look for bikes !!!.. THINK! " - super tare. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...