Sari la conținut

Moto-MATRIMONIALE


motoMitelu
 Share

Postări Recomandate

dragi motociclisti....

m-a tentat sa citesc acest topic... dar... pana la sfarsit m-am plictisit...

pai asa vreti voi sa va gasiti partenera... facand super bashcalie si scriind la misto... punand poze aiurea ?? pai cine sa va "indrageasca" asa?

o da, o sa ziceti ca voi o cautati pe aia cu simtul umorului :moto: cum sa nu?! :D

ia, incercati sa schimbati registrul... si poate ma razgandesc :D

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dragi motociclisti....

m-a tentat sa citesc acest topic... dar... pana la sfarsit m-am plictisit...

pai asa vreti voi sa va gasiti partenera... facand super bashcalie si scriind la misto... punand poze aiurea ?? pai cine sa va "indrageasca" asa?

o da, o sa ziceti ca voi o cautati pe aia cu simtul umorului :D cum sa nu?! :kiss:

ia, incercati sa schimbati registrul... si poate ma razgandesc :moto:

bafta!

 

 

Da' tu ai luat de bun topicul asta?

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi motociclisti....

m-a tentat sa citesc acest topic... dar... pana la sfarsit m-am plictisit...

pai asa vreti voi sa va gasiti partenera... facand super bashcalie si scriind la misto... punand poze aiurea ?? pai cine sa va "indrageasca" asa?

o da, o sa ziceti ca voi o cautati pe aia cu simtul umorului :kiss: cum sa nu?! :P

ia, incercati sa schimbati registrul... si poate ma razgandesc :D

bafta!

Te rugam sa detailezi si putem sa facem ceva modificari registrului :moto:

 

pai de..poate mai sunt unii care chiar spera in gasirea perechii potrivite pe forum.. :lol: :D

http://www.youtube.com/watch?v=bNbTkqcQvKM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca de cand am intrat "m"UE romanu a mai iesit in lume si a vazut ca e de mai multe culori :D ca pe vremea lui Ceasca numa alb negru vedea-i :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fatuca scumpa de prin Galati, dornica sa imi tina de urat la o plimbare pe faleza, gasesc si eu?Mai stau ceva pe aici si e plictisitor sa ma plimb singur :moto:

Accept si motoriste si nemotoriste :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fatuca scumpa de prin Galati, dornica sa imi tina de urat la o plimbare pe faleza, gasesc si eu?Mai stau ceva pe aici si e plictisitor sa ma plimb singur :D

Accept si motoriste si nemotoriste :D

 

Sun-i pe Danutza si pe Stress :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fatuca scumpa de prin Galati, dornica sa imi tina de urat la o plimbare pe faleza, gasesc si eu?Mai stau ceva pe aici si e plictisitor sa ma plimb singur :D

Accept si motoriste si nemotoriste :D

 

ba da tu mai umbli ma mult ? :kiss:)) ultima data m-am intalnit cu tine in cluj :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io sunt soferita...adica am permis, cross my heart...da' te risti cu mine?

(io nu ma risc cu mine dar mai stii...)

 

cat de greu sa fie sa mergi drept pe o autostrada? de cand nu ai mai condus?

 

esti mai corpolenta, sa poti tine bine de volan??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexutzza, nu mai plec la mare, asa ca poti sa te relaxezi.

 

[mie mi-a venit releul in 2 saptamani, curaj]

Mah tu ai ramas tot in clubu lu Niki1,2,3...(n+1)! ... ? :D

Roaker satanist violator de babe la semafor care esti.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orl-ule

 

... e destul de bine si la noi aicea :D

Convinge-te:

 

 

Niki 1: post-11528-1244811435_thumb.jpg

 

Niki 2: post-11528-1244811443_thumb.jpg

 

Niki 3: post-11528-1244811448_thumb.jpg

 

.

.

.

Niki n+1 : post-11528-1244811457_thumb.jpg

 

 

 

Numa eu ce mai pastrez valorile speciei :bounce: post-11528-1244811463_thumb.jpg

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut motociclista sau pasagera pentru plimbari :P

 

Domnu' special pt dvs. va putem oferi:

 

1. post-11528-1245240388_thumb.jpg cu tot cu motoreta, pentru cel putin 150.000 calorii / minut, domnisoara are si un defect, totusi; zgarie rau si tipa,

 

2. post-11528-1245240610_thumb.jpg de asemenea cu tot cu moto, consumul energetic va trebui sa depaseasca minumul de 90.000 calorii / minut dar daca aveti cumva alergie de obiecte verzi si lucitoare nu v-o recomandam

 

3. post-11528-1245240812_thumb.jpg aceasta vine fara vehicul: l-a deteriorat in timp ce-l alerga de zor pe ultimul client care scapase nefericitul o picatura de bale pe varful tocului ei. Veste buna e doamna e foarte nepretentioasa... atata vreme cat nu rupeti catusele si nu urlati prea tare in timp ce-si sterge biciul de spatele dvs.

 

P.S, Din nefericire e criza si la noi :baubau:

Aceaste persoane de sex feminin amatoare de motociclete sunt unicele exemplare disponibile, restul sunt fie aproape maritate fie mult prea distruse pentru a merita deranjul. :D

Va dorim mult succes si va reamintim ca in caz de urgenta sunteti echipat si cu brate care se termina cu niste maini :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' special pt dvs. va putem oferi:

 

1. post-11528-1245240388_thumb.jpg cu tot cu motoreta, pentru cel putin 150.000 calorii / minut, domnisoara are si un defect, totusi; zgarie rau si tipa,

 

2. post-11528-1245240610_thumb.jpg de asemenea cu tot cu moto, consumul energetic va trebui sa depaseasca minumul de 90.000 calorii / minut dar daca aveti cumva alergie de obiecte verzi si lucitoare nu v-o recomandam

 

3. post-11528-1245240812_thumb.jpg aceasta vine fara vehicul: l-a deteriorat in timp ce-l alerga de zor pe ultimul client care scapase nefericitul o picatura de bale pe varful tocului ei. Veste buna e doamna e foarte nepretentioasa... atata vreme cat nu rupeti catusele si nu urlati prea tare in timp ce-si sterge biciul de spatele dvs.

 

P.S, Din nefericire e criza si la noi :banana:

Aceaste persoane de sex feminin amatoare de motociclete sunt unicele exemplare disponibile, restul sunt fie aproape maritate fie mult prea distruse pentru a merita deranjul. :cheers:

Va dorim mult succes si va reamintim ca in caz de urgenta sunteti echipat si cu brate care se termina cu niste maini :lol:

Ar trebui largita oferta!

Nu vad nici o fata care sa aiba accesoriu cu spite!

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' tu ai luat de bun topicul asta?

:rolleyes:

 

hai nu pe bune! cine ar lua de bun acest topic? tot e ok ca unii singuratici isi mai gasesc un partener de drum, dar... CHIAR A CREZUT CAREVA CA E PE BUNE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid si eu acest topic luat in ras de multe ori...deh, nu toti si-au gasit jumatatea...

CAUT PARTENERA MOTOCICLISTA, DE PREFERINTA DIN BUCURESTI!

Exemplu: este o motociclista cu o Yamaha Virago la TD-urile de langa strandul Dr.Taberei...esti singura? ai cu cine pleca in excursii cu motocicleta? astept oferte pina la 40 ani...

Care are cu cine dormi la cort sa nu rida...eu nu am!!!

hai nu pe bune! cine ar lua de bun acest topic? tot e ok ca unii singuratici isi mai gasesc un partener de drum, dar... CHIAR A CREZUT CAREVA CA E PE BUNE?

Da, eu chiar am crezut ca e pe bune.

Cum consideri tu ca ar trebui sa arate un topic ca asta ca sa fie pe bune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu chiar am crezut ca e pe bune.

Cum consideri tu ca ar trebui sa arate un topic ca asta ca sa fie pe bune?

 

Sunt oricand gata sa invat de la oricine!!!

 

Marius arata-ne te rog cum sa facem un topic serios, cu simt de raspundere si cu nepierderea din vedere a obiectivului final:

SEX, SEX, SEX... :)

 

UPS! am pomenit cumva si de.... SEX?

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...