Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

Deci cum ar veni.... am prins venirea in direct... la telefon. Abia acum a venit.

 

Cine vine cu o idee unde sa ne intalnim?

Pai in primul rand pe unde vine ? Pe drumul vechi ? Eu zic sa iesim si noi cativa km in afara Bucurestiului. Sau daca e in Bucuresti, undeva unde sa avem spatiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pfuuu ce din scurt a fost!!!

eu as pleca chiar acum in intampinarea celor care vin cu mihai de la drajna, daca mai vrea cineva 0722303462.

in caz contrar cred ca o sa astept sa ma sune melciu sa ne vedem cu totii desi tare m-as plimba un pic inspre si cu ei:)

hai baieti si fete, care puteti fugi de la munca acum?

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...vreau si eu, doar ca eu sunt la munca in Baneasa deci ziceti-mi de o locatie pe unde va trece prin Bucuresti, spre casa. O ia pe autostrada??? Ca daca da ..vin si eu spre casa in directia aia. Universitate sau ceva..hai repede veniti cu idei sa stiu pe unde s-o apuc si pe la ce ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, eu n-am cum sa plec de pe plantatie...

shitlanaiba...

 

Mesaj completat

Cora pantelimon??? nu vreau sa par inculta dar...nu am mai fost prin zona aia de ani buni, si atunci nu conduceam eu so..unde naiba e cora asta? Mai..dati si voi un loc de intalnit mai central , nu la Popandaul din deal ;)

 

mergi pana la iancului; faci stanga daca vii dinspre obor sau dreapta daca vii dinspre muncii si mergi pe pantelimon pana se termina...

la capat e cora..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cora pantelimon??? nu vreau sa par inculta dar...nu am mai fost prin zona aia de ani buni, si atunci nu conduceam eu so..unde naiba e cora asta? Mai..dati si voi un loc de intalnit mai central , nu la Popandaul din deal ;)

 

nu inculta soro... pierduta poate. :bow:

 

De la Iancului inspre iesirea din Bucuresti. Nu poti sa ratezi Cora. Imediat dupa cora e un meridian (ceva Dacia si Renault) ne putem vedea acolo si de acolo plecam undeva inspre branesti la 3-4 km pana gasim un loc mai deschis sa nu stam in drum.

Mesaj completat

mda, eu n-am cum sa plec de pe plantatie...

shitlanaiba...

 

nici eu... dar o ora nu mi-or duce lipsa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate ....care nu ma intelegeti...?! ;)

Is in Baneasa la munca..ma trimiteti la naiba in praznic in partea ailalta de Bucuresti...sa-l intrebe careva pe Mihai pe unde o ia inspre casa si sa scrie aici repejor..

Ca inspre Pantilimon nu o iau acum..dar prea autostrada as lua-o mai incolo un piculut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inculta soro... pierduta poate. ;)

 

De la Iancului inspre iesirea din Bucuresti. Nu poti sa ratezi Cora. Imediat dupa cora e un meridian (ceva Dacia si Renault) ne putem vedea acolo si de acolo plecam undeva inspre branesti la 3-4 km pana gasim un loc mai deschis sa nu stam in drum.

Mesaj completat

 

 

nici eu... dar o ora nu mi-or duce lipsa.

 

melciule, cand ajungeti acolo, da un bip...poate reusesc sa fug de la munca (ca e in zona) 0752295569 daca nu il mai ai

Editat de THC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SO. In 10 minute pleaca catre Bucuresti. VIn pe autostrada (broblem cu lantul) si noi ii vom astepta la ora 15:40 la rondul de la iesirea pe autostrada cel de la Catelu.

 

Haideti calare dragii mosului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SO. In 10 minute pleaca catre Bucuresti. VIn pe autostrada (broblem cu lantul) si noi ii vom astepta la ora 15:40 la rondul de la iesirea pe autostrada cel de la Catelu.

 

Haideti calare dragii mosului.

 

tu zici de autostrada catre constanta eu ziceam de aia catre pitesti ;)

mai departe pe unde o ia prin Bucuresti si dupa?

Ca in directia "catelul" nu am cum veni...ziceti careva mai departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am idee de directie. Cred ca spre casa... oriunde ar fi aceasta.

 

Again. La ora 15:30-15:40 ne vedem la rondul catre comuna Catelu de pe autostrada. Intoarcem in rond si ne oprim unde este loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai as veni dar sincer chiar nu imi dau seama pe unde zici s-o iau, am acum un lapsus total si sa mor daca imi inchipui strazile pe care s-o iau de aici pe acolo..:bow:

Zi-mi un traseu de la Baneasa linia lui 5 pod Baneasa spre unde zici sa ajung..;) si ma voi stradui.

ETA cat e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-s cu mobra dar intr-acolo acum nu am cum s-o apuc. Sa afle careva pe unde o ia cum taie Bucurestiul ca vreau sa shake his hand ;)

 

cat timp faci pana in Pta Victoriei ?

eu ajung intr-acolo in 10- 15min

Editat de tuningboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai as veni dar sincer chiar nu imi dau seama pe unde zici s-o iau, am acum un lapsus total si sa mor daca imi inchipui strazile pe care s-o iau de aici pe acolo..:bow:

Zi-mi un traseu de la Baneasa linia lui 5 pod Baneasa spre unde zici sa ajung..;) si ma voi stradui.

ETA cat e?

 

mergi pe b.Vacarescu pana la dinamo - faci stanga catre Obor - mergi pana la dristor - faci stanga la dristor si mergi pe theodor pallady pana cand intri pe A2;dupa ce intri pe A2, nu la primul giratoriu ci la al doilea intorci si ai ajuns la griatoriul de la catelu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...